Piłka nożna: Klasa A, Grupa III - Sezon 1955: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[DO PRZEROBIENIA !!!]]''' | '''[[DO PRZEROBIENIA !!!]]''' | ||
Linia 175: | Linia 171: | ||
|} | |} | ||
'''Klasa A, Grupa III - Sezon 1955''' | |||
Od [[8 maja]] [[1955]] r. na mocy zarządzenia przewodniczącego GKKF o możliwości powrotu do tradycyjnych nazw, niektóre z klubów zaczęły sukcesywnie wracać do swoich historycznych nazw. | |||
==SKŁAD KLASY A (Grupa III)== | ==SKŁAD KLASY A (Grupa III)== |
Wersja z 22:21, 22 gru 2013
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnika Niwka | 26 | 42 | ? | ? | ? | 75 | 30 |
2 | Górnik Będzin | 26 | 39 | ? | ? | ? | 76 | 30 |
3 | Górnik Piaski | 26 | 34 | ? | ? | ? | 65 | 49 |
4 | Stal Myszków | 26 | 31 | ? | ? | ? | 57 | 52 |
5 | Huta Cedler Sosnowiec | 26 | 30 | ? | ? | ? | 63 | 41 |
6 | Motor Siemianowice | 26 | 30 | ? | ? | ? | 71 | 60 |
7 | Huta Ferrum | 26 | 29 | ? | ? | ? | 47 | 29 |
8 | Stal Zawiercie | 26 | 28 | ? | ? | ? | 50 | 46 |
9 | Budowlani Rogoźnik | 26 | 28 | ? | ? | ? | 44 | 44 |
10 | Budowlani Grodziec | 26 | 21 | ? | ? | ? | 39 | 57 |
11 | Huta Bierut Częstochowa | 26 | 18 | ? | ? | ? | 41 | 59 |
12 | Górnik Grodziec | 26 | 15 | ? | ? | ? | 30 | 70 |
13 | Włókniarz Stradom | 26 | 11 | ? | ? | ? | 26 | 75 |
14 | Górnik Siemianowice | 26 | 8 | ? | ? | ? | 19 | 61 |
Klasa A, Grupa III - Sezon 1955
Od 8 maja 1955 r. na mocy zarządzenia przewodniczącego GKKF o możliwości powrotu do tradycyjnych nazw, niektóre z klubów zaczęły sukcesywnie wracać do swoich historycznych nazw.
SKŁAD KLASY A (Grupa III)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Grodziec | Grodziec |
2 | Budowlani Rogoźnik | Rogoźnik |
3 | Górnik Będzin | Będzin |
4 | Górnik Grodziec | Grodziec |
5 | Górnika Niwka | Sosnowiec |
6 | Górnik Piaski | Czeladź |
7 | Górnik Siemianowice | Siemianowice Śl. |
8 | Huta Bieruta Częstochowa | Częstochowa |
9 | Huta Cedler Sosnowiec | Sosnowiec |
10 | Huta Ferrum Siemianowice Śl. | Siemianowice Śl. |
11 | Motor Siemianowice | Siemianowice Śl. |
12 | Stal Myszków | Myszków |
13 | Stal Zawiercie | Zawiercie |
14 | Włókniarz Stradom | Częstochowa |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza