Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 98: | Linia 98: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka nożna)|Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Samson Modrzejów]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 107: | Linia 107: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kinereth Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 116: | Linia 116: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Świt Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 144: | Linia 137: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Świt Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka nożna)|Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 4''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 153: | Linia 146: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 162: | Linia 155: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Samson Modrzejów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kinereth Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 190: | Linia 176: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka nożna)|Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 199: | Linia 185: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kinereth Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 208: | Linia 194: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Samson Modrzejów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Świt Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 8''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 236: | Linia 215: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kinereth Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka nożna)|Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 245: | Linia 224: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Świt Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 254: | Linia 233: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Samson Modrzejów]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 282: | Linia 254: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka nożna)|Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 291: | Linia 263: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Samson Modrzejów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 300: | Linia 272: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Świt Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kinereth Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
Linia 353: | Linia 318: | ||
[[Płomień Sosnowiec]] | [[Płomień Sosnowiec]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Samson Modrzejów]] | [[Samson Modrzejów]] | ||
[[Świt Sosnowiec]] | [[Świt Sosnowiec]] | ||
Linia 399: | Linia 364: | ||
[[Płomień Sosnowiec]] | [[Płomień Sosnowiec]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Samson Modrzejów]] | [[Samson Modrzejów]] | ||
[[Świt Sosnowiec]] | [[Świt Sosnowiec]] | ||
Linia 491: | Linia 456: | ||
[[Płomień Sosnowiec]] | [[Płomień Sosnowiec]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Samson Modrzejów]] | [[Samson Modrzejów]] | ||
[[Świt Sosnowiec]] | [[Świt Sosnowiec]] | ||
Linia 537: | Linia 502: | ||
[[Płomień Sosnowiec]] | [[Płomień Sosnowiec]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Samson Modrzejów]] | [[Samson Modrzejów]] | ||
[[Świt Sosnowiec]] | [[Świt Sosnowiec]] | ||
Linia 546: | Linia 511: | ||
*[[3 czerwca]] [[1934]] [[Kinereth ...]] - [[Samson ...]] 2 : 2 | *[[3 czerwca]] [[1934]] [[Kinereth ...]] - [[Samson ...]] 2 : 2 | ||
*[[10 czerwca]] [[1934]] [[Kinereth ...]] - [[Makkabi ...]] 1 : 0 | *[[10 czerwca]] [[1934]] [[Kinereth ...]] - [[Makkabi ...]] 1 : 0 | ||
*[[10 czerwca]] [[1934]] [[Czarni Sosnowiec]] - [[Płomień Sosnowiec]] 3 : 0 | *[[10 czerwca]] [[1934]] [[RKS Czarni Sosnowiec]] - [[Płomień Sosnowiec]] 3 : 0 | ||
*[[3 czerwca]] [[1934]] [[Cyklon Rogoźnik]] - [[Gwiazda ...]] 1 : 0 [[Klasa B lub Klasa C ??? - do wyjaśnienia]] | *[[3 czerwca]] [[1934]] [[Cyklon Rogoźnik]] - [[Gwiazda ...]] 1 : 0 [[Klasa B lub Klasa C ??? - do wyjaśnienia]] |
Aktualna wersja na dzień 22:14, 29 sie 2022
Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1934 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Płomień Sosnowiec | Samson Modrzejów | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Kinereth Sosnowiec | RKS Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | Świt Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Świt Sosnowiec | Płomień Sosnowiec | 0 : 4 (0:1) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | RKS Czarni Sosnowiec | Makabi Sosnowiec | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Samson Modrzejów | Kinereth Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Płomień Sosnowiec | RKS Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Kinereth Sosnowiec | Makabi Sosnowiec | 1 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Samson Modrzejów | Świt Sosnowiec | 0 : 8 (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Kinereth Sosnowiec | Płomień Sosnowiec | 0 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | RKS Czarni Sosnowiec | Świt Sosnowiec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | Samson Modrzejów | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 5 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Płomień Sosnowiec | Makabi Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 5 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Samson Modrzejów | RKS Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 5 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Świt Sosnowiec | Kinereth Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
RUNDA II
Kolejka 6
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec RKS Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec RKS Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 8
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec RKS Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 10
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec RKS Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Wyniki meczów
- 3 czerwca 1934 Kinereth ... - Samson ... 2 : 2
- 10 czerwca 1934 Kinereth ... - Makkabi ... 1 : 0
- 10 czerwca 1934 RKS Czarni Sosnowiec - Płomień Sosnowiec 3 : 0