Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2009/2010: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2009/2010 | '''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2009/2010''' | ||
*11 drużyn | |||
* | * Awans do Klasy A Sosnowiec: Błyskawice Preczów, Warta Zawiercie i po barażach Sarmacja II Będzin. | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 20: | Linia 21: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] (B) (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|95 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|96 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] wycofana przed sezonem | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
=''' *Baraż o grę Klasie A'''= | |||
W barażach wzięły udział: 14-ty zespół [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2009/2010|sosnowieckiej Klasy A]]: Przemsza Okradzionów i 3-ci zespół sosnowieckiej Klasy B: Sarmacja II Będzin. | |||
* 23 czerwca, 17:00 [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] - [[Przemsza Okradzionów|Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)]] 0-3 (wo) | |||
na boisku 6-1; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik | |||
* 27 czerwca, 17:00 [[Przemsza Okradzionów|Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)]] - [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] 0-3 | |||
na boisku 0-3; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik / pierwotnie zweryfikowany na 3-0 w.o., później przywrócony wynik z boiska | |||
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) | |||
na boisku 0-3; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik / pierwotnie zweryfikowany na 3-0, później przywrócony wynik z boiska | W związku z zamieszaniem towarzyszącym meczom barażowym Podokręg OZPN Sosnowiec podjął decyzję, że w przyszłym sezonie w Klasie A zagrają obie drużyny uczestniczące w barażu. | ||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2009/2010]] | [[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2009/2010]] |
Aktualna wersja na dzień 01:44, 16 lip 2022
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2009/2010
- 11 drużyn
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Błyskawice Preczów, Warta Zawiercie i po barażach Sarmacja II Będzin.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błyskawica Preczów (A) | 20 | 51 | 16 | 3 | 1 | 70 | 12 |
2 | Warta Zawiercie (A) | 20 | 48 | 15 | 3 | 2 | 74 | 7 |
3 | Sarmacja II Będzin (B) (A) | 20 | 38 | 12 | 2 | 6 | 66 | 20 |
4 | Cyklon Rogoźnik | 20 | 37 | 12 | 1 | 7 | 53 | 27 |
5 | Zapora Przeczyce | 20 | 34 | 11 | 1 | 8 | 46 | 33 |
6 | KS Giebło | 20 | 33 | 9 | 6 | 5 | 40 | 19 |
7 | Iskra Psary | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 31 | 62 |
8 | Skalniak Kroczyce | 20 | 23 | 7 | 2 | 11 | 38 | 59 |
9 | Korona Rokitno Szlacheckie | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 41 | 63 |
10 | Płomień Niegowonice | 20 | 7 | 2 | 1 | 17 | 18 | 95 |
11 | Olimpia Włodowice | 20 | 4 | 1 | 1 | 18 | 16 | 96 |
12 | Olimpia Blanowice wycofana przed sezonem | - | - | - | - | - | - | - |
*Baraż o grę Klasie A
W barażach wzięły udział: 14-ty zespół sosnowieckiej Klasy A: Przemsza Okradzionów i 3-ci zespół sosnowieckiej Klasy B: Sarmacja II Będzin.
- 23 czerwca, 17:00 Sarmacja II Będzin - Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 (wo)
na boisku 6-1; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
- 27 czerwca, 17:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) - Sarmacja II Będzin 0-3
na boisku 0-3; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik / pierwotnie zweryfikowany na 3-0 w.o., później przywrócony wynik z boiska
W związku z zamieszaniem towarzyszącym meczom barażowym Podokręg OZPN Sosnowiec podjął decyzję, że w przyszłym sezonie w Klasie A zagrają obie drużyny uczestniczące w barażu.