Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 30) 10.05.2016: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 6: | Linia 6: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 30: [[10 maja]] [[2016]] (wtorek, godz. 18.00), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: 1.017) | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 30: [[10 maja]] [[2016]] (wtorek, godz. 18.00), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: 1.017) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: Karol Rudziński (Olsztyn) - Jakub Ślusarski (Kraków), Jacek Tokarski (Opole) | |||
----- | ----- | ||
{{gol}} '''1 : 0''' [[Grzegorz Fonfara]] (19')<br> | {{gol}} '''1 : 0''' [[Grzegorz Fonfara]] (19')<br> | ||
{{gol}} '''2 : 0''' [[Grzegorz Fonfara]] (77')<br> | {{gol}} '''2 : 0''' [[Grzegorz Fonfara]] (77')<br> | ||
{{gol}} '''2 : 1''' Grzegorz Lech (90') /karny/<br> | {{gol}} '''2 : 1''' Grzegorz Lech (90') /karny/<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
[[ | 12. [[Wojciech Fabisiak]]<br> | ||
[[ | 6. [[Grzegorz Fonfara]]<br> | ||
[[ | 5. [[Dimitar Vezalov]] 66' {{Zk}}, 69' {{2zk}}<br> | ||
[[ | 10. [[Krzysztof Markowski]] 31' {{Zk}}<br> | ||
[[ | 22. [[Żarko Udovicić|Žarko Udovičić]]<br> | ||
[[ | 21. [[Jakub Wilk]] (86' 27. [[Michał Bajdur]])<br> | ||
[[ | 14. [[Carles Martinez]]<br> | ||
[[ | 29. [[Łukasz Matusiak]] 58' {{Zk}}<br> | ||
[[ | 17. [[Sebastian Dudek]] (62' 19. [[Martin Pribula]])<br> | ||
[[ | 8. [[Robert Bartczak]]<br> | ||
[[ | 18. [[Jakub Arak]] (74' 9. [[Michał Fidziukiewicz]]) | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Tomasz Łuczywek]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN |'''STOMIL OLSZTYN ''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN |'''STOMIL OLSZTYN ''']] | ||
----- | ----- | ||
82. Piotr Skiba<br> | |||
18. Janusz Bucholc<br> | |||
3. Rafał Remisz<br> | |||
27. Tomasz Wełna<br> | |||
4. Jarosław Ratajczak<br> | |||
11. Karol Żwir (69' 6. Bartosz Bartkowski)<br> | |||
7. Paweł Głowacki<br> | |||
5. Grzegorz Lech<br> | |||
12. Michał Trzeciakiewicz (46' 8. Piotr Głowacki)<br> | |||
22. Tsubasa Nishi (81' 2. Rafał Śledź)<br> | |||
88. Rafał Kujawa | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Mirosław Jabłoński | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 146: | Linia 146: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (b)''' | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|'''30''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''43''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''13''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''13''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''45''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''49''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) (B) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
Linia 342: | Linia 342: | ||
| ALIGN=center|55 | | ALIGN=center|55 | ||
|} | |} | ||
Po rundzie jesiennej (i dwóch meczach rundy wiosennej rozegranych awansem w listopadzie [[2015]] roku) z rozgrywek wycofał się klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]]. Został tym samym przesunięty w tabeli na ostatnie spadkowe miejsce. Od 20 kolejki rywale [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcanu Ząbki]] otrzymują punkty walkowerem, natomiast wyniki wcześniejszych meczów tego klubu (17+2) zostały zaliczone. | |||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:03, 20 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2:1 (1:0) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 30: 10 maja 2016 (wtorek, godz. 18.00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: 1.017) Sędziowie: Karol Rudziński (Olsztyn) - Jakub Ślusarski (Kraków), Jacek Tokarski (Opole) 1 : 0 Grzegorz Fonfara (19') |
12. Wojciech Fabisiak
6. Grzegorz Fonfara
5. Dimitar Vezalov 66' , 69'
10. Krzysztof Markowski 31'
22. Žarko Udovičić
21. Jakub Wilk (86' 27. Michał Bajdur)
14. Carles Martinez
29. Łukasz Matusiak 58'
17. Sebastian Dudek (62' 19. Martin Pribula)
8. Robert Bartczak
18. Jakub Arak (74' 9. Michał Fidziukiewicz)
Trener: Tomasz Łuczywek
82. Piotr Skiba
18. Janusz Bucholc
3. Rafał Remisz
27. Tomasz Wełna
4. Jarosław Ratajczak
11. Karol Żwir (69' 6. Bartosz Bartkowski)
7. Paweł Głowacki
5. Grzegorz Lech
12. Michał Trzeciakiewicz (46' 8. Piotr Głowacki)
22. Tsubasa Nishi (81' 2. Rafał Śledź)
88. Rafał Kujawa
Trener: Mirosław Jabłoński
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn |
POZOSTAŁE MECZE 30 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 10 maja 2016 | Arka Gdynia | Bytovia Bytów | 1 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 11 maja 2016 | Wigry Suwałki | GKS Bełchatów (s) | 2 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 11 maja 2016 | Miedź Legnica | Sandecja Nowy Sącz | 3 : 1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 11 maja 2016 | Pogoń Siedlce | Olimpia Grudziądz | 1 : 2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 11 maja 2016 | MKS Kluczbork (b) | Rozwój Katowice (b) | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 11 maja 2016 | GKS Katowice | Chojniczanka Chojnice | 2 : 2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 11 maja 2016 | Zawisza Bydgoszcz (s) | Chrobry Głogów | 4 : 1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | ---- 2016 | Wisła Płock | Dolcan Ząbki | 3 : 0 (wo) |
TABELA PO 30 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arka Gdynia (A) | 30 | 61 | 17 | 10 | 3 | 52 | 28 |
2 | Wisła Płock (A) | 30 | 59 | 18 | 5 | 7 | 45 | 24 |
3 | Zawisza Bydgoszcz (s) | 30 | 52 | 15 | 7 | 8 | 55 | 39 |
4 | Chrobry Głogów | 30 | 46 | 13 | 7 | 10 | 43 | 29 |
5 | Bytovia Bytów | 30 | 43 | 10 | 13 | 7 | 43 | 38 |
6 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 30 | 43 | 13 | 4 | 13 | 45 | 49 |
7 | GKS Katowice | 30 | 42 | 12 | 6 | 12 | 34 | 35 |
8 | Miedź Legnica | 30 | 41 | 10 | 11 | 9 | 35 | 34 |
9 | Stomil Olsztyn | 30 | 41 | 10 | 11 | 9 | 32 | 34 |
10 | Sandecja Nowy Sącz | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 46 | 38 |
11 | Olimpia Grudziądz | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 33 | 37 |
12 | Chojniczanka Chojnice | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 35 | 43 |
13 | Wigry Suwałki | 30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 35 | 33 |
14 | MKS Kluczbork (b) | 30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 32 | 50 |
15 | GKS Bełchatów (s) (B) | 30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 28 | 33 |
16 | Pogoń Siedlce (S) | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 28 | 44 |
17 | Rozwój Katowice (b) (S) | 30 | 32 | 10 | 2 | 18 | 33 | 48 |
18 | Dolcan Ząbki (S) | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 37 | 55 |
Po rundzie jesiennej (i dwóch meczach rundy wiosennej rozegranych awansem w listopadzie 2015 roku) z rozgrywek wycofał się klub Dolcan Ząbki. Został tym samym przesunięty w tabeli na ostatnie spadkowe miejsce. Od 20 kolejki rywale Dolcanu Ząbki otrzymują punkty walkowerem, natomiast wyniki wcześniejszych meczów tego klubu (17+2) zostały zaliczone.
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK