Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 23 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 17: | Linia 17: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
Linia 27: | Linia 27: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza |Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | ||
Linia 47: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Będzin]] | | ALIGN=LEFT|[[ Stal Będzin| Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Będzin]] | | ALIGN=center|[[Będzin]] | ||
Linia 57: | Linia 57: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[Ostrowy Górnicze (Sosnowiec)|Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Ostrowy Górnicze (Sosnowiec)|Ostrowy Górnicze]] | ||
|} | |} | ||
Linia 128: | Linia 128: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 198: | Linia 198: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 268: | Linia 268: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 318: | Linia 318: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|'''7 : 0''' (?:?) | | ALIGN=center|'''7 : 0''' (?:?) | ||
Linia 397: | Linia 397: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 467: | Linia 467: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 537: | Linia 537: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 607: | Linia 607: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 630: | Linia 630: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Strzemieszyce Małe]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 7''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 677: | Linia 677: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Cyklon Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik]] | ||
[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | [[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 765: | Linia 765: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
Linia 807: | Linia 807: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
Linia 884: | Linia 883: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1034: | Linia 1033: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 1342: | Linia 1341: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: Stal Huta Będzin. Spadek do Klasy C Sosnowiec: Górnik Klimontów, LZS Strzemieszyce Małe. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 1358: | Linia 1359: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Będzin| Stal Huta Będzin]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec | Stal Budowa Kotłów Sosnowiec]] (Kotlarz Sosnowiec) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|Kolejarz Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LZS Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin |Sarmacja II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe|LZS Strzemieszyce Małe]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|82 | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 21:49, 22 sie 2022
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Cyklon Rogoźnik | Rogoźnik |
2 | Czarni Sosnowiec | Sosnowiec |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Kolejarz Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
5 | LZS Strzemieszyce | Strzemieszyce |
6 | LZS Żychcice | Żychcice |
7 | Sarmacja II Będzin | Będzin |
8 | Stal Huta Będzin | Będzin |
9 | Stal Kotły Sosnowiec | Sosnowiec |
10 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kotlarz Sosnowiec LZS Strzemieszyce Stal Huta Będzin LZS Żychcice Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik Kolejarz Dąbrowa Górnicza Zew Ostrowy Górnicze Sarmacja II Będzin Górnik Klimontów
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kotlarz Sosnowiec LZS Strzemieszyce Stal Huta Będzin LZS Żychcice Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik Kolejarz Dąbrowa Górnicza Zew Ostrowy Górnicze Sarmacja II Będzin Górnik Klimontów
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kotlarz Sosnowiec LZS Strzemieszyce Stal Huta Będzin LZS Żychcice Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik Kolejarz Dąbrowa Górnicza Zew Ostrowy Górnicze Sarmacja II Będzin Górnik Klimontów
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | LZS Strzemieszyce | 7 : 0 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | Stal Huta Będzin | LZS Żychcice | 4 : 3 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | Czarni Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 3 : 2 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | Kolejarz Dąbrowa Górnicza | Zew Ostrowy Górnicze | 7 : 0 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | Sarmacja II Będzin | Górnik Klimontów | 0 : 1 (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Budowy Kotłów Sosnowiec | 0 : 2 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kotlarz Sosnowiec LZS Strzemieszyce Stal Huta Będzin LZS Żychcice Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik Kolejarz Dąbrowa Górnicza Zew Ostrowy Górnicze Sarmacja II Będzin Górnik Klimontów
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kotlarz Sosnowiec LZS Strzemieszyce Stal Huta Będzin LZS Żychcice Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik Kolejarz Dąbrowa Górnicza Zew Ostrowy Górnicze Sarmacja II Będzin Górnik Klimontów
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kotlarz Sosnowiec LZS Strzemieszyce Stal Huta Będzin LZS Żychcice Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik Kolejarz Dąbrowa Górnicza Zew Ostrowy Górnicze Sarmacja II Będzin Górnik Klimontów
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kotlarz Sosnowiec LZS Strzemieszyce Stal Huta Będzin LZS Żychcice Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik Kolejarz Dąbrowa Górnicza Zew Ostrowy Górnicze Sarmacja II Będzin Górnik Klimontów
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | LZS Strzemieszyce Małe | Zew Ostrowy Górnicze | 0 : 7 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kotlarz Sosnowiec LZS Strzemieszyce Stal Huta Będzin LZS Żychcice Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik Kolejarz Dąbrowa Górnicza Zew Ostrowy Górnicze Sarmacja II Będzin Górnik Klimontów
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Zew Ostrowy Górnicze | 9 | 6 | ? | ? | ? | 15 | 25 |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Huta Będzin | 1 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | LZS Strzemieszyce | Kotlarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | LZS Żychcice | Stal Huta Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | Cyklon Rogoźnik | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Kolejarz Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | Górnik Klimontów | Sarmacja II Będzin | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Stal Huta Będzin. Spadek do Klasy C Sosnowiec: Górnik Klimontów, LZS Strzemieszyce Małe. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Huta Będzin (A) | 18 | 30 | ? | ? | ? | 56 | 17 |
2 | Czarni Sosnowiec | 18 | 28 | ? | ? | ? | 53 | 21 |
3 | Stal Budowa Kotłów Sosnowiec (Kotlarz Sosnowiec) | 18 | 22 | ? | ? | ? | 51 | 24 |
4 | Cyklon Rogoźnik | 18 | 22 | ? | ? | ? | 42 | 20 |
5 | Kolejarz Dąbrowa | 18 | 19 | ? | ? | ? | 38 | 31 |
6 | LZS Żychcice | 18 | 18 | ? | ? | ? | 39 | 44 |
7 | Zew Ostrowy Górnicze | 18 | 14 | ? | ? | ? | 31 | 47 |
8 | Sarmacja II Będzin | 18 | 13 | ? | ? | ? | 31 | 48 |
9 | Górnik Klimontów (S) | 18 | 11 | ? | ? | ? | 24 | 50 |
10 | LZS Strzemieszyce Małe (S) | 18 | 3 | ? | ? | ? | 19 | 82 |