Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „'''Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 27 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | |||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]]<br>0:1 (0:0)''' | |||
|- | |||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Sezon 2019/2020]] - I Liga - Kolejka 2: [[3 sierpnia]] [[2019]] (sobota, godz. 18:00), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: 4.500) | |||
----- | |||
Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica) - Łukasz Sobiło (Legnica), Krzysztof Stępień (Opole). Techniczny: Robert Parysek (Legnica) | |||
----- | |||
{{gol}} '''0:1''' Tiago Alvez 75'<br> | |||
|} | |||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | |||
----- | |||
23. [[Matko Perdijić]]<br> | |||
7. [[Tomasz Nawotka]]<br> | |||
25. [[Piotr Polczak]]<br> | |||
66. [[Płamen Kraczunow]]<br> | |||
98. [[Wojciech Słomka]]<br> | |||
10. [[Stanisław Biłeńkyj]] 34'{{Zk}} (71' 9. [[Mateusz Szwed]])<br> | |||
17. [[Kacper Radkowski]] 73' {{Zk}}<br> | |||
14. [[Filip Karbowy]]<br> | |||
8. [[Szymon Pawłowski]]<br> | |||
30. [[Patryk Małecki]] (62' 77. [[Błażej Radwanek]])<br> | |||
99. [[Fabian Piasecki]] 74'{{Zk}} (74' 19. [[Michał Góral]])<br> | |||
----- | |||
Trener: [[Radosław Mroczkowski]] | |||
</div></div></div> | |||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|'''OLIMPIA GRUDZIĄDZ''']] | |||
----- | |||
99. Jakub Lemanowicz<br> | |||
25. Damian Ciechanowski<br> | |||
28. Ivan Očenáš<br> | |||
18. Lukáš Ďuriška<br> | |||
6. Ariel Wawszczyk<br> | |||
7. Tiago Alves 45+1'{{Zk}} (85' 71. Remigiusz Szywacz)<br> | |||
21. Maciej Kona<br> | |||
10. Robert Ziętarski<br> | |||
23. Konrad Handzlik (68' 9. João Criciúma 76'{{Zk}})<br> | |||
17. Jakub Łukowski (79' 70. Bartosz Nowicki)<br> | |||
11. Omran Haydary<br> | |||
----- | |||
Trener: Mariusz Pawlik | |||
</div></div></div> | |||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | |||
|- | |||
!style="background:#808456;"|<font style="color:white;">UWAGI O MECZU: | |||
xxxxx | |||
|- | |||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz''']] | |||
|} | |||
==POZOSTAŁE MECZE 2 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[2 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[2 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:2''' (1:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[2 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:1''' (0:0) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[2 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:1 ''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:1''' (2:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[4 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskiedzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | |||
|} | |||
==TABELA PO 2 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 06:51, 17 cze 2020
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0) |
---|
Sezon 2019/2020 - I Liga - Kolejka 2: 3 sierpnia 2019 (sobota, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: 4.500) Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica) - Łukasz Sobiło (Legnica), Krzysztof Stępień (Opole). Techniczny: Robert Parysek (Legnica) |
23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka
25. Piotr Polczak
66. Płamen Kraczunow
98. Wojciech Słomka
10. Stanisław Biłeńkyj 34' (71' 9. Mateusz Szwed)
17. Kacper Radkowski 73'
14. Filip Karbowy
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki (62' 77. Błażej Radwanek)
99. Fabian Piasecki 74' (74' 19. Michał Góral)
Trener: Radosław Mroczkowski
99. Jakub Lemanowicz
25. Damian Ciechanowski
28. Ivan Očenáš
18. Lukáš Ďuriška
6. Ariel Wawszczyk
7. Tiago Alves 45+1' (85' 71. Remigiusz Szywacz)
21. Maciej Kona
10. Robert Ziętarski
23. Konrad Handzlik (68' 9. João Criciúma 76')
17. Jakub Łukowski (79' 70. Bartosz Nowicki)
11. Omran Haydary
Trener: Mariusz Pawlik
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz |
POZOSTAŁE MECZE 2 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 2 sierpnia 2019 | Odra Opole | Puszcza Niepołomice | 0:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 2 sierpnia 2019 | Sandecja Nowy Sącz | Miedź Legnica | 1:2 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 2 sierpnia 2019 | Chrobry Głogów | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 2 sierpnia 2019 | Stal Mielec | Wigry Suwałki | 1:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 3 sierpnia 2019 | Warta Poznań | GKS Bełchatów | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 3 sierpnia 2019 | Radomiak Radom | Stomil Olsztyn | 2:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 3 sierpnia 2019 | GKS 1962 Jastrzębie | GKS Tychy | 2:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 4 sierpnia 2019 | Chojniczana Chojnice | Podbeskiedzie Bielsko-Biała | 0:1 (0:1) |
TABELA PO 2 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Grudziądz (b) | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 |
2 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
3 | Radomiak Radom (b) | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 |
4 | GKS 1962 Jastrzębie | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
5 | Puszcza Niepołomice | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
6 | Stal Mielec | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 |
7 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
8 | Miedź Legnica (s) | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
9 | Warta Poznań | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 |
10 | GKS Bełchatów (b) | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 |
11 | Wigry Suwałki | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 |
12 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
13 | Chojniczana Chojnice | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
14 | Odra Opole | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
15 | GKS Tychy | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 |
16 | Stomil Olsztyn | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 |
18 | Chrobry Głogów | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK