Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 223: | Linia 223: | ||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | ===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 01) 31.07.2016|1]] | |||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[2016]] (n) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 01) 31.07.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 02) 06.08.2016|2]] | |||
| ALIGN=center|[[6 sierpnia]] [[2016]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 02) 06.08.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 03) 14.08.2016|3]] | |||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[2016]] (n) | |||
| ALIGN=center|19.45 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 03) 14.08.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 04) 21.08.2016|4]] | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[2016]] (n) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 04) 21.08.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 05) 24.08.2016|5]] | |||
| ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[2016]] (śr) | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 05) 24.08.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 06) 27.08.2016|6]] | |||
| ALIGN=center|[[27 sierpnia]] [[2016]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 06) 27.08.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 07) 03.09.2016|7]] | |||
| ALIGN=center|[[3 września]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|19:00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 07) 03.09.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 08) 10.09.2016|8]] | |||
| ALIGN=center|[[10 września]] [[2016]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 08) 10.09.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 09) 16.09.2016|9]] | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2016]] (pt) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 09) 16.09.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 10) 24.09.2016|10]] | |||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 10) 24.09.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 11) 01.10.2016|11]] | |||
| ALIGN=center|[[1 października]] [[2016]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PUŁAWY|Wisła Puławy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 11) 01.10.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 12) 08.10.2016|12]] | |||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[2016]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BYTOVIA BYTÓW|Bytovia Bytów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 12) 08.10.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 13) 15.10.2016|13]] | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[2016]] (n) | |||
| ALIGN=center|17.45 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 13) 15.10.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 14) 23.10.2016|14]] | |||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[2016]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 14) 23.10.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 15) 31.10.2016|15]] | |||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[2016]] (n) | |||
| ALIGN=center|17.45 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 15) 31.10.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 16) 05.11.2016|16]] | |||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[2016]] (s) | |||
| ALIGN=center|17.45 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 16) 05.11.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 17) 12.11.2016|17]] | |||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 17) 12.11.2016|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Wersja z 16:53, 30 cze 2017
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017
![](/images/b/bf/Brak_zdj%C4%99cia.jpg)
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
2017-07-29, Kolejka 1, Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2017-08-05, Kolejka 2, Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2017-08-12, Kolejka 3, Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce 2017-08-19, Kolejka 4, Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2017-08-23, Kolejka 5, Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2017-08-26, Kolejka 6, Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2017-09-02, Kolejka 7, Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2017-09-09, Kolejka 8, Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2017-09-16, Kolejka 9, Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2017-09-23, Kolejka 10, Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 2017-09-30, Kolejka 11, Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 2017-10-07, Kolejka 12, Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2017-10-14, Kolejka 13, Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec 2017-10-21, Kolejka 14, Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2017-10-28, Kolejka 15, Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-04, Kolejka 16, Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2017-11-11, Kolejka 17, GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | xxx | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | xxx (B) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | xxx (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | xxx (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | xxx (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
- Mecze rundy wiosennej sezonu 2016/2017 rozegrane awansem w listopadzie 2017 roku.
2017-11-18, Kolejka 18, Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-25, Kolejka 19, Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03, Kolejka 20, Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10, Kolejka 21, Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17, Kolejka 22, Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24, Kolejka 23, Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31, Kolejka 24, GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-07, Kolejka 25, Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 2018-04-14, Kolejka 26, Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-21, Kolejka 27, Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-28, Kolejka 28, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2018-05-05, Kolejka 29, Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2018-05-09, Kolejka 30, Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 2018-05-12, Kolejka 31, Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2018-05-19, Kolejka 32, Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2018-05-26, Kolejka 33, Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-02, Kolejka 34, Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI
Rozgrywki | mecz | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PP - Runda 1/32 | 1 | 23 lipca 2016 (s) | 16.30 | Legionovia Legionowo | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 3 (0:0) |
PP - Runda 1/16 | 2 | 9 sierpnia 2016 (wt) | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | Wisła Kraków | 3 : 4 (1:1,3:3) |
KADRA
Wojciech Fabisiak (bramkarz)
Dariusz Maciejowski (bramkarz)
Adrian Czaplak (bramkarz)
Jakub Szumski (bramkarz)
Jakub Wiśniewski (bramkarz)
Konrad Budek (obrońca)
Igor Krzykowski (obrońca)
Krzysztof Markowski (obrońca)
Arkadiusz Najemski (obrońca)
Jovan Ninković (obrońca)
Marcin Sierczyński (obrońca)
Żarko Udovicić (obrońca)
Kamil Wiktorski (obrońca)
Robert Bartczak (pomocnik)
Sebastian Dudek (pomocnik)
Konrad Handzlik (pomocnik)
Fabian Klama (pomocnik)
Wojciech Łuczak (pomocnik)
Łukasz Matusiak (pomocnik)
Patryk Mularczyk (pomocnik)
Tomasz Nowak (pomocnik)
Martin Pribula (pomocnik)
Hubert Tylec (pomocnik)
Jakub Wilk (pomocnik)
Konrad Zaradny (pomocnik)
Michał Fidziukiewicz (napastnik)
Tin Matić (napastnik)
ODESZLI W PRZERWIE SEZONU
DOSZLI W PRZERWIE SEZONU
KADRA TRENERSKA I ZARZĄD
Jacek Magiera (Trener)
Tomasz Łuczywek (II Trener)
Adam Burek (Asystent trenera)
Sławomir Rydel (Trener bramkarzy)
Piotr Caliński (Kierownik drużyny)
Grzegorz Buczek (Masażysta)
Marcel Płachta (Masażysta)
Bartłomiej Grzelak (Specjalista ds. przygotowania motorycznego)
Robert Stanek (Dyrektor Sportowy)
Marcin Jaroszewski(Prezes Klubu)