Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2012/2013: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
* 12 drużyn | * 12 drużyn | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13* | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
*[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej | |||
Wersja z 19:54, 4 cze 2015
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2012/2013
- 12 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13* | Cyklon II Rogoźnik | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
1. CKS Czeladź (2) 22 57 19 0 3 86-17 10 0 1 51-9 9 0 2 35-8
2. Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 22 53 17 2 3 89-28 9 0 2 55-15 8 2 1 34-13 2 3 1 0 1 5-3
3. MKS Poręba 22 53 17 2 3 68-25 10 1 0 37-8 7 1 3 31-17 2 3 1 0 1 3-5
4. KS Góra Siewierska 22 38 11 5 6 51-57 6 3 2 29-20 5 2 4 22-37 2 6 2 0 0 5-2
5. Płomień Niegowonice 22 38 11 5 6 56-36 6 2 3 30-13 5 3 3 26-23 2 0 0 0 2 2-5
6. Iskra Psary 22 31 10 1 11 26-34 6 1 4 14-15 4 0 7 12-19
7. KS Giebło 22 29 9 2 11 41-48 7 1 3 30-18 2 1 8 11-30
8. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 28 9 1 12 38-34 5 1 5 22-16 4 0 7 16-18
9. Olimpia Włodowice 22 16 4 4 14 32-81 4 1 6 19-29 0 3 8 13-52
10. Zapora Przeczyce 22 15 4 3 15 34-76 2 2 7 15-31 2 1 8 19-45 2 4 1 1 0 2-1
11. Ostoja II Żelisławice 22 15 4 3 15 33-64 3 1 7 20-31 1 2 8 13-33 2 1 0 1 1 1-2
12. Korona Rokitno Szlacheckie 22 7 1 4 17 20-74 1 3 7 13-34 0 1 10 7-40
Górnik Sosnowiec i Zagłębie 1906 Sosnowiec wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.