Tenis stołowy: Klasa B - Sezon 1957/1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Tenis stołowy: Klasa B - Sezon 1957/1958'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Tenis stołowy: Klasa B - Sezon 1957/1958''' | '''Tenis stołowy: Klasa B - Sezon 1957/1958''' | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Czeladź]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Rogoźnik (gm. Bobrowniki)|Rogoźnik]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik CWE Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec (Będzin)|Grodziec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Rędziny | |||
| ALIGN=center|Rędziny | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Wyrazów | |||
| ALIGN=center|Wyrazów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MDK Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)|Ząbkowice]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec (Będzin)|Grodziec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Częstochowa | |||
| ALIGN=center| Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | |||
|} |
Wersja z 13:40, 22 paź 2013
Tenis stołowy: Klasa B - Sezon 1957/1958
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | CKS Czeladź | Czeladź |
2 | Cyklon Rogoźnik | Rogoźnik |
3 | Górnik CWE Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
4 | Górnik Grodziec | Grodziec |
5 | LZS Rędziny | Rędziny |
6 | LZS Wyrazów | Wyrazów |
7 | MDK Ząbkowice | Ząbkowice |
8 | Płomień Milowice | Sosnowiec |
9 | Solvay Grodziec | Grodziec |
10 | Start Częstochowa | Częstochowa |
11 | Włókniarz Zawiercie | Zawiercie |
12 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |