Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 109 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 37: | Linia 37: | ||
| ALIGN=center|[[RKS Radom]] | | ALIGN=center|[[RKS Radom]] | ||
| ALIGN=center|Radom | | ALIGN=center|Radom | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Przegrane baraże o awans do Ligi Państwowej | ||
|- | |- | ||
Linia 75: | Linia 75: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
=Sezony piłkarskie w KOZPN= | =Sezony piłkarskie w KOZPN= | ||
==Sezon 1928== | ==Sezon 1928== | ||
Linia 80: | Linia 81: | ||
====Przydział do Klasy A==== | ====Przydział do Klasy A==== | ||
{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=10%|LP | ! WIDTH=10%|LP | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=40%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=25%|PODOKRĘG | ||
! WIDTH=25%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[KS Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
Linia 94: | Linia 96: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Sosnowiec|TS Victorja Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Sosnowiec|TS Victorja Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
Linia 99: | Linia 102: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec|ŻTGS Makabi Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec|ŻTGS Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
Linia 104: | Linia 108: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Strzała Sosnowiec|KS Strzała Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Strzała Sosnowiec|KS Strzała Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
Linia 109: | Linia 114: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Świt Sosnowiec|TKO Świt Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Świt Sosnowiec|TKO Świt Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
Linia 114: | Linia 120: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKGS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKGS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | ||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Częstochowski KS]] lub [[KOS Victoria]] | | ALIGN=LEFT|[[Częstochowski KS]] lub [[KOS Victoria]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
Linia 124: | Linia 132: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Strzała Sosnowiec|KS Strzała Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Strzała Sosnowiec|KS Strzała Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |-BGCOLOR=#BCE27F | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[KS Czarni Radom]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Czarni Radom]] | ||
| ALIGN=center|Radom | |||
| ALIGN=center|Radom | | ALIGN=center|Radom | ||
|- | |-BGCOLOR=#BCE27F | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Radomskie Koło Sportowe]] | | ALIGN=LEFT|[[Radomskie Koło Sportowe]] | ||
| ALIGN=center|Radom | |||
| ALIGN=center|Radom | | ALIGN=center|Radom | ||
|} | |} | ||
Linia 165: | Linia 176: | ||
| ALIGN=center|[[KOS Victoria Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[KOS Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (?:?) | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (?:?) | ||
|- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| Eliminacje do [[Piłka nożna: Klasa A (KOZPN) - Sezon 1928|Klasy A]] | | Eliminacje do [[Piłka nożna: Klasa A (KOZPN) - Sezon 1928|Klasy A]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 273: | Linia 285: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Podokręgi KOZPN=== | ===Podokręgi KOZPN=== | ||
====Podokręg Sosnowiec==== | ====Podokręg Sosnowiec==== | ||
=====Klasa B | =====Klasa B (Sosnowiec)===== | ||
{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=10%|LP | ! WIDTH=10%|LP | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=40%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=25%|GRUPA | ||
! WIDTH=25%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Arja Sosnowiec|KS Arja Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa I (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rozwój Sosnowiec|TS Rozwój Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa I (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec|KKS Ruch Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa I (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Strzała Sosnowiec|KS Strzała Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa I (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa I (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Czeladź]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź|KS Brynica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa I (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Czeladź]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin|ŻTGS Hakoach Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa II (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Będzin]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin|KS Zagłębianka Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa II (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Będzin]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa II (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Vesta Olkusz|TS Vesta Olkusz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa II (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|[[Olkusz]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmata Wolbrom|TS Sarmata Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1928|Grupa II (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|[[Wolbrom]] | |||
| ALIGN=LEFT|[[ | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
|} | |} | ||
==== | ====[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1928|Tabela końcowa grupy II]]==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 402: | Linia 376: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin|ŻTGS Hakoach Będzin]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Vesta Olkusz|TS Vesta Olkusz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin|KS Zagłębianka Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmata Wolbrom|TS Sarmata Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|} | |} | ||
= | |||
====Klasa | * Uwaga: tabela została zestawiona po ustaleniu wyników 13 z 20 rozegranych meczów. | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
=====Klasa C (Sosnowiec)===== | |||
{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|LP | ||
! WIDTH=40%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=25%|GRUPA | |||
! WIDTH=25%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cynkownia Będzin|TS Cynkownia Będzin]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[Będzin]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|TS Ząbkowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)|Ząbkowice]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŻKS Sport | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | ||
| | |||
| ALIGN=center| | |- | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz|TS Olkusz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[Olkusz]] | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS Postęp | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Olkusz]] | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ====Podokręg Częstochowa==== | ||
=====Klasa B (Częstochowa)===== | |||
{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|LP | ||
! WIDTH=40%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=25%|GRUPA | |||
! WIDTH=25%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa|RKS Skra]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa III (Częstochowa)]] | ||
| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Turyści Częstochowa|KS Turyści]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa III (Częstochowa)]] | ||
| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Sparta Raków|KS Sparta Raków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa III (Częstochowa)]] | ||
| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa|KOS Victorja]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa III (Częstochowa)]] | ||
| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | |- | ||
| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Warta Częstochowa|Warta II Częstochowa]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa III (Częstochowa)]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
= | |||
|- BGCOLOR=# | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[CKS Częstochowa|CKS II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa III (Częstochowa)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| | |||
| ALIGN=center| | |- | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa III (Częstochowa)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- BGCOLOR=#D4C279 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jordania Częstochowa|CKS Jordanja Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa III (Częstochowa)]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|} | |||
=====Klasa C (Częstochowa)===== | |||
{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=40%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=25%|GRUPA | |||
! WIDTH=25%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strzelecki KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa I (Częstochowa)]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa I (Częstochowa)]] | ||
| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa I (Częstochowa)]] | ||
| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa I (Częstochowa)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa I (Częstochowa)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa I (Częstochowa)]] | ||
| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | |||
== | |- | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa I (Częstochowa)]] | |||
| ALIGN=center|[[Myszków]] | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Ascola Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa II (Częstochowa)]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa II (Częstochowa)]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- BGCOLOR=#D4C279 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Jordania Częstochowa|CKS Jordanja Częstochowa]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa II (Częstochowa)]] | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Ogniwo Częstochowa|KS Ogniwo Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa II (Częstochowa)]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Splendid Częstochowa|CKS Splendid Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa II (Częstochowa)]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[Gwiazda Zawiercie|KS Gwiazda Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1928|Grupa II (Częstochowa)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŻTGS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
| ALIGN= | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ====Podokręg Radom==== | ||
|- | =====Klasa B (Radom)===== | ||
! WIDTH= | {|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
! WIDTH= | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|LP | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=40%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | ||
! WIDTH=25%|GRUPA | |||
! WIDTH=25%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|TKS Sokół | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa IV (Radom) - Sezon 1928|Grupa IV (Radom)]] | |||
| ALIGN=center|Kielce | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|ŻKS Makabi | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa IV (Radom) - Sezon 1928|Grupa IV (Radom)]] | ||
| | | ALIGN=center|Kielce | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|ŻTGS Bar-Kochba | ||
| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa IV (Radom) - Sezon 1928|Grupa IV (Radom)]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|Radom | ||
| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|KS Radomianka | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa IV (Radom) - Sezon 1928|Grupa IV (Radom)]] | |||
| ALIGN=center|Radom | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?|?]] | |||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN= | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?|?]] | |||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN= | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | =====Klasa C (Radom)===== | ||
|- | {|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
! WIDTH= | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|LP | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=40%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=25%|GRUPA | ||
! WIDTH=25%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|Błękitni Kielce | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kielce | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|ŻKS Makabi Radom | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Radom | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Hasmonea Radom | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Radom | ||
|- | |||
| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|Haszacha Radom | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Radom | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|Jutrznia Radom | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Radom | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|Strzelec Radom | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Radom | ||
==== | |- | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|Sokół Radom | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Radom | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Makabi Przytyk | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Przytyk | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Proch Zagożdżon | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Zagożdżon | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Kruki Zwoleń | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Zwoleń | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Strzelec Wierzbnik | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Wierzbnik | |||
|} | |||
===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | |||
==Sezon 1929== | |||
===[[Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)|Podokręg Sosnowiec]]=== | |||
====[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1929|Klasa A (Sosnowiec)]]==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 823: | Linia 757: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[KS Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 836: | Linia 770: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 847: | Linia 781: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 858: | Linia 792: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 866: | Linia 800: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
=== | |- | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Świt Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
===Podokręg Częstochowa=== | ===Podokręg Częstochowa=== | ||
====Klasa A (Częstochowa)==== | ====Klasa A (Częstochowa)==== | ||
Linia 929: | Linia 871: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Podokręg Radom=== | |||
===Podokręg | ====Klasa A (Radom)==== | ||
====Klasa A ( | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 947: | Linia 888: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[RKS Radom]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 989: | Linia 930: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
=== | ===Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN=== | ||
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[???]]'''), kieleckiego ('''[[???]]'''), radomskiego ('''[[???]]''') i sosnowieckiego ('''[[???]]'''), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 1123: | Linia 1061: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1132: | Linia 1070: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1152: | Linia 1090: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1161: | Linia 1099: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1929]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1169: | Linia 1107: | ||
|} | |} | ||
====Tabela Mistrzostw KOZPN==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | |||
==Sezon 1930== | |||
===[[Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)|Podokręg Sosnowiec]]=== | |||
====[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1930|Klasa A (Sosnowiec)]]==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|'''[[Victoria Sosnowiec]]''' (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1309: | Linia 1237: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1321: | Linia 1249: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1331: | Linia 1259: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Świt Sosnowiec]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1343: | Linia 1271: | ||
|} | |} | ||
===Podokręg Częstochowa=== | ===Podokręg Częstochowa=== | ||
====Klasa A (Częstochowa)==== | ====[[Piłka nożna: Klasa A (Częstochowa) - Sezon 1930|Klasa A (Częstochowa)]]==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1362: | Linia 1287: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Warta Zawiercie]]''' (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1373: | Linia 1298: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1384: | Linia 1309: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[??? | | ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Częstochowski KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1393: | Linia 1329: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] (S) | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1404: | Linia 1351: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Podokręg | |||
====Klasa A ( | ===Podokręg Radom=== | ||
====Klasa A (Radom)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1421: | Linia 1369: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[RKS Radom]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1462: | Linia 1410: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN=== | |||
=== | Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[???]]'''), kieleckiego ('''[[???]]'''), radomskiego ('''[[???]]''') i sosnowieckiego ('''[[???]]'''), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1597: | Linia 1572: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1606: | Linia 1581: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1614: | Linia 1589: | ||
|} | |} | ||
====Tabela Mistrzostw KOZPN==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|'''[[Warta Zawiercie]]''' (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[RKS Radom]] | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |||
|- | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|} | |} | ||
===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[AKS Królewska Huta]]''' (Chorzów) (A) | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Kraków]] | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|} | |} | ||
Awans do gier finałowych o Ligę Państwową wywalczył AKS Królewska Huta (Chorzów) | |||
==Sezon 1931== | |||
===Podokręg Częstochowa=== | |||
====Klasa A (Częstochowa)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|'''[[Victoria Częstochowa]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|... | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
==== | ===Podokręg Kielce=== | ||
====Klasa A (Kielce)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1772: | Linia 1761: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1786: | Linia 1775: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1797: | Linia 1786: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1805: | Linia 1794: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|... | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1817: | Linia 1806: | ||
|} | |} | ||
=== | ===Podokręg Radom=== | ||
====Klasa A (Radom)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1836: | Linia 1823: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[RKS Radom]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1878: | Linia 1865: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Podokręg | ===[[Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)|Podokręg Sosnowiec]]=== | ||
====Klasa A ( | |||
W sezonie 1931 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się w dwóch grupach. Mistrza Podokręgu Sosnowiec miał wskazać mecz barażowy pomiędzy mistrzami obu grup, rozegrany na neutralnym terenie. | |||
====[[Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1931|Klasa A, Grupa I (Sosnowiec)]]==== | |||
=====Tabela końcowa===== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1895: | Linia 1886: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Unia Sosnowiec]]''' (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Świt Sosnowiec]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|} | |} | ||
W związku z tym że [[Unia Sosnowiec]] i [[CKS Czeladź]] skończyły rozgrywki sezonu 1931 z równą ilością punktów (18) o tytule mistrzowskim Grupy I, Klasy A Podokręgu Sosnowiec zadecydował dodatkowy mecz rozegrany na neutralnym terenie, w [[Zawiercie|Zawierciu]], który miał miejsce [[9 sierpnia]] [[1931]] roku. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| ALIGN=center|1 | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=17%|data | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[1931]] | |||
| ALIGN=center|1? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''9 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
====[[Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1931|Klasa A, Grupa II (Sosnowiec)]]==== | |||
=====Tabela końcowa===== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Warta Zawiercie]]''' (B) | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1965: | Linia 2000: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1976: | Linia 2011: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1986: | Linia 2032: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1996: | Linia 2042: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
W dniu 12 sierpnia 1931 roku doszło do rozstrzygającego meczu o tytuł Mistrza Klasy A Podokręgu Sosnowiec pomiędzy zwycięzcami rozgrywek grupowych: Unii Sosnowiec (Grupa I) i Warty Zawiercie (Grupa II). Mecz odbył się w Będzinie, na stadionie miejscowego klubu Hakoach, w obecności 3 tysięcy widzów. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | |||
| | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=22%|goście | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=10%|wynik | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[12 sierpnia]] [[1931]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | |||
|} | |||
Mistrzem Klasy A Podokręgu Sosnowiec w sezonie piłkarskim 1931 została Unia Sosnowiec, uzyskując tym samym prawo do dalszych rozgrywek o tytuł Mistrza Okręgu. | |||
===Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN=== | ===Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN=== | ||
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[ | Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[Victoria Częstochowa]]'''), radomskiego ('''[[RKS Radom]]''') i sosnowieckiego ('''[[Unia Sosnowiec]]'''), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Przedstawiciel Podokręgu kieleckiego nie uczestniczył w tych rozgrywkach. | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 2072: | Linia 2083: | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 sierpnia]] [[1931]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Radom]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1931]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2101: | Linia 2112: | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1931]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1931]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2130: | Linia 2141: | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 sierpnia]] [[1931]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Radom]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1931]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2159: | Linia 2170: | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 sierpnia]] [[1931]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1931]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
|} | |} | ||
====Tabela Mistrzostw KOZPN==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
|- | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN= | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
==== | ===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | ||
==Sezon 1932== | |||
===Podokręg Częstochowa=== | |||
====Klasa A (Częstochowa)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2246: | Linia 2262: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Warta Zawiercie]]''' (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brygada Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków|KS Myszków]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Turyści Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Częstochowa]] (S) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|} | |} | ||
=== | ===Podokręg Kielce=== | ||
====Klasa A (Kielce)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2310: | Linia 2357: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 2351: | Linia 2398: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Podokręg | ===Podokręg Radom=== | ||
====Klasa A ( | ====Klasa A (Radom)==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 2370: | Linia 2416: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[RKS Radom]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 2411: | Linia 2457: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Podokręg | ===[[Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)|Podokręg Sosnowiec]]=== | ||
====[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1932|Klasa A (Sosnowiec)]]==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2430: | Linia 2475: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=LEFT|[[ | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] (S) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
Wobec równej liczby punktów najlepszych drużyn o tytule mistrzowskim zadecydował dodatkowy mecz rozegrany w [[Sosnowiec|Sosnowcu]]. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 2615: | Linia 2593: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1932|Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BARAŻ | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 lipca]] [[1932]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unja Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 (0:1) | ||
|} | |||
===Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN=== | |||
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[???]]'''), kieleckiego ('''[[???]]'''), radomskiego ('''[[???]]''') i sosnowieckiego ('''[[???]]'''), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 2645: | Linia 2617: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2671: | Linia 2643: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2699: | Linia 2672: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2727: | Linia 2701: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2755: | Linia 2759: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 2789: | Linia 2794: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Warta Zawiercie]]''' (A) | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 2800: | Linia 2805: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Radom]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 2811: | Linia 2816: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[4 pp Legionów Kielce]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 2822: | Linia 2827: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 2834: | Linia 2839: | ||
===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | ===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2855: | Linia 2851: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Podgórze Kraków]]''' (A) | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[1 FC Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|} | |} | ||
Awans do finałów baraży o Ligę Państwową wywalczyło Podgórze Kraków. | |||
==Sezon 1933== | |||
===Podokręg Częstochowa=== | |||
====Klasa A (Częstochowa)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2917: | Linia 2904: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Victoria Częstochowa]]''' (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Częstochówka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?? | | ALIGN=LEFT|[[Brygada Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Turyści Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków|KS Myszków]] (S) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|} | |||
Uwaga: mecze Skra - Warta i Skra - Victoria nie zostały rozegrane. Nie miały one wpływu na spadki i awanse. | |||
===Podokręg Kielce=== | |||
===Podokręg | ====Klasa A (Kielce)==== | ||
====Klasa A ( | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 2977: | Linia 2999: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Strzelec Kielce]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 3020: | Linia 3042: | ||
|} | |} | ||
===Podokręg | ===Podokręg Radom=== | ||
==== | ====Klasa A (Radom)==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 3037: | Linia 3059: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[RKS Radom]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 3048: | Linia 3070: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 3068: | Linia 3090: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|... | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 3079: | Linia 3101: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| | |} | ||
===[[Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)|Podokręg Sosnowiec]]=== | |||
W sezonie 1933 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się w dwóch grupach. Mistrza Podokręgu Sosnowiec miał wskazać mecz barażowy pomiędzy mistrzami obu grup. | |||
====[[Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1933|Klasa A, Grupa I (Sosnowiec)]]==== | |||
|- | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|} | |} | ||
====[[Piłka nożna: Klasa | ====[[Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1933|Klasa A, Grupa II (Sosnowiec)]]==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec|Unja Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |||
| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
|} | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 3221: | Linia 3258: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BARAŻ | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[1933]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | ||
|} | |||
===Rozgrywki o mistrzostwo KOZPN=== | |||
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[Vitoria Częstochowa]]'''), kieleckiego ('''[[Strzelec Kielce]]'''), radomskiego ('''[[RKS Radom]]''') i sosnowieckiego ('''[[Unia Sosnowiec]]'''), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 3251: | Linia 3283: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1933]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strzelec Kielce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Vitoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 lipca]] [[1933]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Radom]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 3280: | Linia 3312: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[1933]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Radom]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 lipca]] [[1933]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strzelec Kielce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 6''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 3306: | Linia 3338: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[1933]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strzelec Kielce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Radom]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[1933]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |- | ||
! WIDTH= | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | | ALIGN=center|[[2 lipca]] [[1933]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Radom]] | |||
| ALIGN=center|[[Strzelec Kielce]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[2 lipca]] [[1933]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (0:0) | |||
|} | |} | ||
=== | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Radom]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Strzelec Kielce]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
|- | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| ALIGN=center| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| ALIGN= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[9 lipca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Strzelec Kielce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[9 lipca]] [[1933]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Radom]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | |||
|} | |||
====Tabela Mistrzostw KOZPN==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Unia Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 3424: | Linia 3464: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 3435: | Linia 3475: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 3447: | Linia 3498: | ||
|} | |} | ||
===Podokręg | ===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | ||
====Klasa A ( | |||
==Sezon 1933/1934== | |||
===Podokręg Częstochowa=== | |||
[[Jaki podział na klasy ?]] | |||
1934 roku w rozgrywkach podokręgu częstochowskiego oprócz Brygady uczestniczyły także: RKS Błyskawica Częstochowa, KS Częstochówka, ŻTGS Hakoach Radomsko, ŻRKS Hapoel Radomsko, SRWF Jutrznia Częstochowa, RSWF Jutrznia Radomsko, KS Korona Radomsko, SKS Legia Wieluń, ŻTGS Makkabi Częstochowa, TS Myszków, ŻRSS Naprzód Radomsko, KS Orlę Częstochowa, RKS Skra Częstochowa, KS Turyści, KS Warta Zawiercie i KOS Viktoria Częstochowa. | |||
====Klasa A (Częstochowa)==== | |||
===KOŃCOWA TABELA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! Nazwa klubu | ! Nazwa klubu | ||
Linia 3463: | Linia 3526: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Brygada Częstochowa]]''' (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Częstochówka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?? | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legia Wieluń]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Turyści Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|} | |} | ||
===Podokręg | |||
====Klasa A ( | ===Podokręg Kielce=== | ||
====Klasa A (Kielce)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 3522: | Linia 3620: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[WKS Kielce]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 3563: | Linia 3661: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
===Podokręg Radom=== | |||
=== | ====Klasa A (Radom)==== | ||
==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|- | |||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! Nazwa klubu | ! Nazwa klubu | ||
Linia 3583: | Linia 3680: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[RKS Radom]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|... | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| | |} | ||
===Podokręg Sosnowiec=== | |||
====[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934|Klasa A (Sosnowiec)]]==== | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
| | |||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
== | |- | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
== | |- | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
=== | |- | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] (S) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|} | |} | ||
'''[[UWAGA! Decyzją Zarządu PZPN anulowano wyniki całej rundy jesiennej sezonu 1933/1934. Tabela rundy wiosennej (rewanżowej) stała się więc ostatecznie tabelą końcową całego sezonu 1933/1934]]''' | |||
====[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1934|Klasa B (Sosnowiec)]]==== | |||
====[[Piłka nożna: Klasa C (Sosnowiec) - Sezon 1934|Klasa C (Sosnowiec)]]==== | |||
===Rozgrywki o mistrzostwo KOZPN=== | |||
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[Brygada Częstochowa]]'''), kieleckiego ('''[[WKS Kielce]]'''), radomskiego ('''[[RKS Radom]]''') i sosnowieckiego ('''[[Unia Sosnowiec]]'''), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 3769: | Linia 3869: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3778: | Linia 3878: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3798: | Linia 3898: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3807: | Linia 3907: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3827: | Linia 3927: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3836: | Linia 3936: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3856: | Linia 3956: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3865: | Linia 3965: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3873: | Linia 3973: | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1934]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
====Tabela Mistrzostw KOZPN==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Unia Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
Linia 3933: | Linia 4091: | ||
===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | ===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | ||
==Sezon 1935 | ==Sezon 1934/1935== | ||
===Podokręg Częstochowa=== | ===Podokręg Częstochowa=== | ||
====Klasa A (Częstochowa)==== | ====Klasa A (Częstochowa)==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|- | |||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! Nazwa klubu | ! Nazwa klubu | ||
Linia 3952: | Linia 4109: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|... | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| | |} | ||
===Podokręg Kielce=== | ===Podokręg Kielce=== | ||
====Klasa A (Kielce)==== | ====Klasa A (Kielce)==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 4046: | Linia 4168: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 4087: | Linia 4209: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
=== | ===Podokręg Radom=== | ||
==== | ====Klasa A (Radom)==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|- | |||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! Nazwa klubu | ! Nazwa klubu | ||
Linia 4107: | Linia 4227: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|... | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| | |} | ||
|- | ===[[Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)|Podokręg Sosnowiec]]=== | ||
| ALIGN=center| | ====[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934/1935|Klasa A (Sosnowiec)]]==== | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | |||
| ALIGN=center|18 | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[CKS Czeladź]]''' | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?? | ||
=== | |- | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?? | ||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|?? | ||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[??? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|} | |} | ||
====[[Piłka nożna: Klasa B Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934/1935|Klasa B Grupa I (Sosnowiec)]]==== | |||
====[[Piłka nożna: Klasa B Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934/1935|Klasa B Grupa II (Sosnowiec)]]==== | |||
===Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN=== | |||
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[???]]'''), kieleckiego ('''[[???]]'''), radomskiego ('''[[???]]''') i sosnowieckiego ('''[[CKS Czeladź]]'''), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 4285: | Linia 4413: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 4296: | Linia 4425: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 4313: | Linia 4442: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 4324: | Linia 4454: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 4341: | Linia 4471: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 4352: | Linia 4483: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 4369: | Linia 4500: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 4380: | Linia 4512: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
|- | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
====Tabela Mistrzostw KOZPN==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
=== | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
==== | |- | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| | |} | ||
|- | ===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | ||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center| | ==Sezon 1935/1936== | ||
===Podokręg Częstochowa=== | |||
====Klasa A (Częstochowa)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Brygada Częstochowa]]''' (B) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[Częstochówka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Turyści Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Myszków]] (S) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|} | |} | ||
==== | ===Podokręg Kielce=== | ||
====Klasa A (Kielce)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH=8%|M | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH=8%|Pkt | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
Linia 4577: | Linia 4750: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[STS Starachowice]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 4591: | Linia 4764: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 4602: | Linia 4775: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 4610: | Linia 4783: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|... | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 4620: | Linia 4792: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
===[[Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)|Podokręg Sosnowiec]]=== | |||
====[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936|Klasa A (Sosnowiec)]]==== | |||
==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|'''[[CKS Czeladź]]''' | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|72 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|67 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|} | |} | ||
===[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936|Klasa B, Grupa I (Sosnowiec)]]=== | |||
===[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936|Klasa B, Grupa II (Sosnowiec)]]=== | |||
===[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936|Klasa C, Grupa I (Sosnowiec)]]=== | |||
==== | ===[[Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936|Klasa C, Grupa II (Sosnowiec)]]=== | ||
===Rozgrywki o mistrzostwo KOZPN=== | |||
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów; częstochowskiego ('''[[Brygada Częstochowa]]'''), kieleckiego ('''[[STS Starachowice]]''') i sosnowieckiego ('''[[CKS Czeladź]]'''), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|XXX | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
|- BGCOLOR=# | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |- | ||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|XXX | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
|- BGCOLOR=# | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | |||
| | ! WIDTH=7%|godz. | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=22%|goście | ||
| ALIGN=center|? | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|XXX | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
|- | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | |||
| | ! WIDTH=7%|godz. | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=22%|goście | ||
| ALIGN=center|? | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center|? | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Mistrz KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|XXX | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
==== | ====Tabela mistrzostw KOZPN==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! Nazwa klubu | ! WIDTH=40%|Nazwa klubu | ||
! WIDTH=8%|M | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH=8%|Pkt | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
Linia 4868: | Linia 5115: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Brygada Częstochowa]]''' (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[SKS Starachowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|} | |||
* Jeden z meczy CKS Czeladź - SKS Starachowice jako nie mający wpływu na zwycięstwo w grupie nie został rozegrany. | |||
* Mistrzem Kieleckiego OZPN została [[Brygada Częstochowa]] i awansowała do rozgrywek międzyokręgowych. | |||
===Baraże o awans do Ligi Państwowej=== | |||
Mistrz Kieleckiego OZPN [[Brygada Częstochowa]] została przydzielona do '''Grupy I''' rozgrywek międzyokręgowych (półfinałów) o wejście do '''Ligi Państwowej'''. W tej grupie znalazły się także (jako mistrzowie swoich okręgów) drużyny '''Skoda Warszawa''', '''Unia Lublin''' (w org. pisowni Unja) oraz '''ŁTSG Łódź''' (Łódzkie Towarzystwo Sportowo Gimnastyczne). Mecze pomiędzy tymi drużynami zostały rozegrane w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
=== | ====Półfinał==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=21%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[12 lipca]] [[1936]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Skoda Warszawa | |||
| ALIGN=center|ŁTSG Łódź | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | |||
| ALIGN=center|[[19 lipca]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|ŁTSG Łódź | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | |||
| ALIGN=center|[[19 lipca]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Unia Lublin | |||
| ALIGN=center|Skoda Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''0 : 4''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | |||
| ALIGN=center|[[26 lipca]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Skoda Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | |||
| ALIGN=center|[[26 lipca]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁTSG Łódź | |||
| ALIGN=center|Unia Lublin | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (3:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | |||
| ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁTSG Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | |||
| ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Skoda Warszawa | |||
| ALIGN=center|Unia Lublin | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | ||
| ALIGN=center|[[16 sierpnia]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Unia Lublin | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | |||
| ALIGN=center|[[16 sierpnia]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁTSG Łódź | |||
| ALIGN=center|Skoda Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | |||
| ALIGN=center|[[23 sierpnia]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Skoda Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | ||
| ALIGN=center|[[23 sierpnia]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Unia Lublin | |||
| ALIGN=center|ŁTSG Łódź | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (półfinał)]] | ||
| ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Unia Lublin | |||
| ALIGN=center|'''6 : 2''' (4:2) | |||
| | |} | ||
| | |||
| | ====Tabela Grupy I==== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=40%|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Brygada Częstochowa]]''' | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 4995: | Linia 5292: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 5007: | Linia 5304: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 5017: | Linia 5314: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 5026: | Linia 5324: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| | |} | ||
Do dalszych rozgrywek (finałów) o wejście do '''Ligi Państwowej''' awansował mistrz Grupy I, [[Brygada Częstochowa]] i w finale zmierzył się z mistrzami pozostałych grup. Rozgrywki finałowe odbyły się w miesiącach wrzesień i październik, w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
|- BGCOLOR=# | ====Finał==== | ||
| | |||
| ALIGN= | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=22%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AKS Chorzów | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|Śmigły Wilno | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|15.15 | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Śmigły Wilno | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[11 października]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[11 października]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AKS Chorzów | |||
| ALIGN=center|Śmigły Wilno | |||
| ALIGN=center|'''6 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Śmigły Wilno | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (wo) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[25 października]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|AKS Chorzów | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|Śmigły Wilno | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o wejście do LP (finał)]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Śmigły Wilno | |||
| ALIGN=center|AKS Chorzów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 5''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
====Tabela końcowa==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=40%|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''Cracovia Kraków''' | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|'''AKS Chorzów''' | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|'''Śmigły Wilno''' | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Brygada Częstochowa]]''' | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|} | |||
Awans do Ligi Państwowej w sezonie [[1935]]/[[1936]] uzyskały drużyny: '''Cracovia Kraków''' i '''AKS Chorzów''', które zajęły miejsca po spadkowiczach: Śląsku Świętochłowice i Legi Warszawa. | |||
==Sezon 1936/1937== | |||
===Podokręg Częstochowa=== | |||
====Klasa A (Częstochowa)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Brygada Częstochowa]]''' (A) - grała tylko w rundzie wiosennej | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] (A) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Częstochówka Częstochowa]] (A) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Turyści Częstochowa]] (A) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] (A) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|Wysoka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków|KS Myszków]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
* W związku z reorganizacją rozgrywek i utworzeniem od następnego sezonu 1937/1938 [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej|Zagłębiowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej]], który będzie prowadził swoją Ligę Okręgową awans do niej uzyskały drużyny z miejsc od 1 do 5. Natomiast drużyny z miejsc od 6 do 8 w kolejnym sezonie 1937/1938 zagrały w Klasie A prowadzonej przez [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]. | |||
===Podokręg Kielce=== | |||
====Klasa A (Kielce)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[???]]''' | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|... | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
===[[Podokręg Sosnowiec 1928 - 1937 (Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej)|Podokręg Sosnowiec]]=== | |||
====[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937|Klasa A (Sosnowiec)]]==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
* W związku z reorganizacją rozgrywek i utworzeniem od następnego sezonu 1937/1938 [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej|Zagłębiowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej]], który będzie prowadził swoją Ligę Okręgową awans do niej uzyskały drużyny z miejsc od 1 do 5. Natomiast drużyny z miejsc od 6 do 10 w kolejnym sezonie 1937/1938 zagrały w Klasie A prowadzonej przez [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
===Rozgrywki o mistrzostwo KOZPN=== | |||
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział '''mistrzowie Klas A''', podokręgów: częstochowskiego ('''[[Brygada Częstochowa]]'''), kieleckiego ('''[[STS Starachowice]]''') i sosnowieckiego ('''[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]]''') oraz zwycięzca grupy robotniczej, w której grały takze drużyny z woj. śląskiego ('''[[TUR Mysłowice]]"'), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. | |||
====Tabela mistrzostw KOZPN==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=40%|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Brygada Częstochowa]]''' (A) | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[TUR Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[SKS Starachowice]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
* Mistrzem Kieleckiego OZPN została [[Brygada Częstochowa]] i awansowała do rozgrywek międzyokręgowych o awans do Ligi Państwowej. |
Aktualna wersja na dzień 00:18, 20 gru 2023
Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
Informacje ogólne
15 stycznia 1928 – decyzją PZPN powstał nowy, dziesiąty w kraju Kielecki OZPN z siedzibą w Sosnowcu, a następnie w Częstochowie, który funkcjonował do 1937 roku. W lipcu 1937 roku zlikwidowano Kielecki OZPN i na jego miejsce powołano Zagłębiowski OZPN z siedzibą w Sosnowcu, który działał do wybuchu II Wojny Światowej.
W skład Kieleckiego OZPN wchodziły podokręgi w Sosnowcu, Częstochowie, Radomiu oraz od roku 19?? wyłoniony z radomskiego w Kielcach. Podokręg radomski w 1935 roku przeszedł do Warszawskiego OZPN.
Mistrzowie Klas A poszczególnych podokręgów, czyli mistrzowie podokręgów rozgrywali między sobą dodatkowe mecze o mistrzostwo okręgu. Wyłoniony w tych rozgrywkach mistrz okręgu uczestniczył dalej w rozgrywkach międzyokręgowych (barażach) o awans do ówczesnej ekstraklasy, czyli do Ligi Państwowej.
Mistrzowie KOZPN w latach 1928 - 1936/1937
SEZON | NAZWA KLUBU | PODOKRĘG | UWAGI |
---|---|---|---|
1928 | Victoria Sosnowiec | Sosnowiec | Przegrane baraże o awans do Ligi Państwowej |
1929 | RKS Radom | Radom | - |
1930 | Warta Zawiercie | Częstochowa | - |
1931 | RKS Radom | Radom | Przegrane baraże o awans do Ligi Państwowej |
1932 | Warta Zawiercie | Częstochowa | - |
1933 | Unia Sosnowiec | Sosnowiec | Przegrane baraże o awans do Ligi Państwowej |
1934 | Unia Sosnowiec | Sosnowiec | Przegrane baraże o awans do Ligi Państwowej |
1934/1935 | Brygada Częstochowa | Częstochowa | - |
1935/1936 | Brygada Częstochowa | Częstochowa | Przegrane baraże o awans do Ligi Państwowej (finał) |
1936/1937 | Brygada Częstochowa | Częstochowa | - |
Sezony piłkarskie w KOZPN
Sezon 1928
Klasa A
Przydział do Klasy A
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | PODOKRĘG | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
1 | KS Sosnowiec | Sosnowiec | Sosnowiec |
2 | TS Victorja Sosnowiec | Sosnowiec | Sosnowiec |
3 | ŻTGS Makabi Sosnowiec | Sosnowiec | Sosnowiec |
4 | KS Strzała Sosnowiec | Sosnowiec | Sosnowiec |
5 | TKO Świt Sosnowiec | Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | RKGS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Sosnowiec | Dąbrowa Górnicza |
7 | Częstochowski KS lub KOS Victoria | Częstochowa | Częstochowa |
8 | KS Strzała Sosnowiec | Częstochowa | Częstochowa |
9 | KS Czarni Radom | Radom | Radom |
10 | Radomskie Koło Sportowe | Radom | Radom |
Eliminacje do Klasy A
Rozgrywki | mecz | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Eliminacje do Klasy A | 1 | 18 marca 1928 (n) | 15.30 | KOS Victoria Częstochowa | CKS Częstochowa | 1 : 3 (1:1) |
Eliminacje do Klasy A | 2 | 25 marca 1928 (n) | 15.30 | CKS Częstochowa | KOS Victoria Częstochowa | 0 : 3 (?:?) |
Eliminacje do Klasy A | 3 | 1 kwietnia 1928 (n) | ? | CKS Częstochowa | KOS Victoria Częstochowa | 2 : 0 (1:0) |
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Sosnowiec | 14 | 20 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | TS Sosnowiec | 14 | 16 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | CKS Częstochowa | 14 | 13 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 14 | 13 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Warta Częstochowa | 14 | 10 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Makabi Sosnowiec | 14 | 8 | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Sarmacja Będzin | 14 | 8 | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Świt Sosnowiec | 14 | 3 | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręgi KOZPN
Podokręg Sosnowiec
Klasa B (Sosnowiec)
Tabela końcowa grupy II
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻTGS Hakoach Będzin (A) | 7 | 12 | 6 | 0 | 1 | 21 | 4 |
2 | TS Dąbrowa | 5 | 6 | 3 | 0 | 2 | 19 | 8 |
3 | TS Vesta Olkusz | 7 | 4 | 2 | 0 | 5 | 11 | 31 |
4 | KS Zagłębianka Będzin | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 |
5 | TS Sarmata Wolbrom | 4 | 2 | 1 | 0 | 3 | 7 | 13 |
- Uwaga: tabela została zestawiona po ustaleniu wyników 13 z 20 rozegranych meczów.
Klasa C (Sosnowiec)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | GRUPA | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
1 | TS Cynkownia Będzin | 1 | Będzin |
2 | TS Ząbkowice | 1 | Ząbkowice |
3 | ŻKS Sport | 1 | Dąbrowa Górnicza |
4 | TS Olkusz | 1 | Olkusz |
5 | KS Postęp | 1 | Olkusz |
Podokręg Częstochowa
Klasa B (Częstochowa)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | GRUPA | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
1 | RKS Skra | Grupa III (Częstochowa) | Częstochowa |
2 | KS Turyści | Grupa III (Częstochowa) | Częstochowa |
3 | KS Sparta Raków | Grupa III (Częstochowa) | Częstochowa |
4 | KOS Victorja | Grupa III (Częstochowa) | Częstochowa |
5 | Warta II Częstochowa | Grupa III (Częstochowa) | Częstochowa |
6 | CKS II Częstochowa | Grupa III (Częstochowa) | Częstochowa |
7 | Warta Zawiercie | Grupa III (Częstochowa) | Zawiercie |
8 | CKS Jordanja Częstochowa | Grupa III (Częstochowa) | Częstochowa |
Klasa C (Częstochowa)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | GRUPA | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
1 | Strzelecki KS Częstochowa | Grupa I (Częstochowa) | Częstochowa |
2 | Policyjny KS Częstochowa | Grupa I (Częstochowa) | Częstochowa |
3 | RKS Błyskawica Częstochowa | Grupa I (Częstochowa) | Częstochowa |
4 | CKS Burza Częstochowa | Grupa I (Częstochowa) | Częstochowa |
5 | KS Concordia Częstochowa | Grupa I (Częstochowa) | Częstochowa |
6 | KS Hagibor Częstochowa | Grupa I (Częstochowa) | Częstochowa |
7 | TOS Światowit Myszków | Grupa I (Częstochowa) | Myszków |
8 | Ascola Częstochowa | Grupa II (Częstochowa) | Częstochowa |
9 | Częstochówka Częstochowa | Grupa II (Częstochowa) | Częstochowa |
10 | CKS Jordanja Częstochowa | Grupa II (Częstochowa) | Częstochowa |
11 | KS Ogniwo Częstochowa | Grupa II (Częstochowa) | Częstochowa |
12 | CKS Splendid Częstochowa | Grupa II (Częstochowa) | Częstochowa |
13 | KS Gwiazda Zawiercie | Grupa II (Częstochowa) | Zawiercie |
14 | ŻTGS Częstochowa | - | Częstochowa |
Podokręg Radom
Klasa B (Radom)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | GRUPA | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
1 | TKS Sokół | Grupa IV (Radom) | Kielce |
2 | ŻKS Makabi | Grupa IV (Radom) | Kielce |
3 | ŻTGS Bar-Kochba | Grupa IV (Radom) | Radom |
4 | KS Radomianka | Grupa IV (Radom) | Radom |
5 | ? | - | - |
6 | ? | - | - |
Klasa C (Radom)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | GRUPA | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
1 | Błękitni Kielce | ? | Kielce |
2 | ŻKS Makabi Radom | ? | Radom |
3 | Hasmonea Radom | ? | Radom |
4 | Haszacha Radom | ? | Radom |
5 | Jutrznia Radom | ? | Radom |
6 | Strzelec Radom | ? | Radom |
7 | Sokół Radom | ? | Radom |
8 | Makabi Przytyk | ? | Przytyk |
9 | Proch Zagożdżon | ? | Zagożdżon |
10 | Kruki Zwoleń | ? | Zwoleń |
11 | Strzelec Wierzbnik | ? | Wierzbnik |
Baraże o awans do Ligi Państwowej
Sezon 1929
Podokręg Sosnowiec
Klasa A (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Sosnowiec | ? | ? | ? | ? | ? | ? | |
2 | Ruch Sosnowiec | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Victoria Sosnowiec | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Makabi Sosnowiec | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Świt Sosnowiec | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Częstochowa
Klasa A (Częstochowa)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Radom
Klasa A (Radom)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Radom | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów; częstochowskiego (???), kieleckiego (???), radomskiego (???) i sosnowieckiego (???), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1929 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Tabela Mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Baraże o awans do Ligi Państwowej
Sezon 1930
Podokręg Sosnowiec
Klasa A (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Sosnowiec (B) | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Hakoach Będzin | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | CKS Czeladź | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | KS Sosnowiec | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Makabi Sosnowiec | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Sarmacja Będzin | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Świt Sosnowiec (S) | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Częstochowa
Klasa A (Częstochowa)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Zawiercie (B) | 10 | 14 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Victoria Częstochowa | 10 | 13 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Skra Częstochowa | 10 | 10 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Częstochowski KS Częstochowa | 10 | 10 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Warta Częstochowa | 10 | 7 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Ruch Sosnowiec (S) | 10 | 6 | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Radom
Klasa A (Radom)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Radom | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów; częstochowskiego (???), kieleckiego (???), radomskiego (???) i sosnowieckiego (???), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Tabela Mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Zawiercie (A) | 4 | 5 | ? | ? | ? | 13 | 10 |
2 | RKS Radom | 4 | 4 | ? | ? | ? | 4 | 8 |
3 | Victoria Sosnowiec | 4 | 3 | ? | ? | ? | 9 | 8 |
Baraże o awans do Ligi Państwowej
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS Królewska Huta (Chorzów) (A) | 4 | 6 | ? | ? | ? | 20 | 10 |
2 | Wawel Kraków | 4 | 3 | ? | ? | ? | 8 | 12 |
3 | Warta Zawiercie | 4 | 3 | ? | ? | ? | 10 | 16 |
Awans do gier finałowych o Ligę Państwową wywalczył AKS Królewska Huta (Chorzów)
Sezon 1931
Podokręg Częstochowa
Klasa A (Częstochowa)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Częstochowa | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Kielce
Klasa A (Kielce)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Radom
Klasa A (Radom)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Radom | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Sosnowiec
W sezonie 1931 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się w dwóch grupach. Mistrza Podokręgu Sosnowiec miał wskazać mecz barażowy pomiędzy mistrzami obu grup, rozegrany na neutralnym terenie.
Klasa A, Grupa I (Sosnowiec)
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Sosnowiec (B) | 10 | 18 | 9 | 0 | 1 | 40 | 10 |
2 | CKS Czeladź | 10 | 18 | 9 | 0 | 1 | 38 | 6 |
3 | Ruch Sosnowiec | 10 | 9 | ? | ? | ? | 23 | 27 |
4 | Brynica Czeladź | 10 | 9 | ? | ? | ? | 18 | 36 |
5 | Makabi Sosnowiec | 10 | 3 | ? | ? | ? | 10 | 25 |
6 | Świt Sosnowiec (S) | 10 | 3 | ? | ? | ? | 10 | 35 |
W związku z tym że Unia Sosnowiec i CKS Czeladź skończyły rozgrywki sezonu 1931 z równą ilością punktów (18) o tytule mistrzowskim Grupy I, Klasy A Podokręgu Sosnowiec zadecydował dodatkowy mecz rozegrany na neutralnym terenie, w Zawierciu, który miał miejsce 9 sierpnia 1931 roku.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | BARAŻ | 9 sierpnia 1931 | 1? | Unia Sosnowiec | CKS Czeladź | 9 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa II (Sosnowiec)
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Zawiercie (B) | 8 | 13 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Hakoach Będzin | 8 | 10 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 8 | 9 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Zagłębianka Będzin | 8 | 8 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Sarmacja Będzin (S) | 8 | 0 | ? | ? | ? | ? | ? |
W dniu 12 sierpnia 1931 roku doszło do rozstrzygającego meczu o tytuł Mistrza Klasy A Podokręgu Sosnowiec pomiędzy zwycięzcami rozgrywek grupowych: Unii Sosnowiec (Grupa I) i Warty Zawiercie (Grupa II). Mecz odbył się w Będzinie, na stadionie miejscowego klubu Hakoach, w obecności 3 tysięcy widzów.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | BARAŻ | 12 sierpnia 1931 | ? | Unia Sosnowiec | Warta Zawiercie | 3 : 1 (?:?) |
Mistrzem Klasy A Podokręgu Sosnowiec w sezonie piłkarskim 1931 została Unia Sosnowiec, uzyskując tym samym prawo do dalszych rozgrywek o tytuł Mistrza Okręgu.
Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów; częstochowskiego (Victoria Częstochowa), radomskiego (RKS Radom) i sosnowieckiego (Unia Sosnowiec), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Przedstawiciel Podokręgu kieleckiego nie uczestniczył w tych rozgrywkach.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 1 | 16 sierpnia 1931 | ? | Unia Sosnowiec | RKS Radom | 2 : 1 (?:?) |
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1931 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 2 | 19 sierpnia 1931 | ? | Victoria Częstochowa | Unia Sosnowiec | 1 : 3 (?:?) |
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1931 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 3 | 23 sierpnia 1931 | ? | RKS Radom | Unia Sosnowiec | 1 : 1 (?:?) |
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1931 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 4 | 27 sierpnia 1931 | ? | Unia Sosnowiec | Victoria Częstochowa | 1 : 0 (?:?) |
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1931 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
|}
Tabela Mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Baraże o awans do Ligi Państwowej
Sezon 1932
Podokręg Częstochowa
Klasa A (Częstochowa)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Zawiercie (B) | 12 | 21 | ? | ? | ? | 45 | 11 |
2 | Skra Częstochowa | 12 | 16 | ? | ? | ? | 25 | 19 |
3 | Victoria Częstochowa | 12 | 15 | ? | ? | ? | 14 | 15 |
4 | Brygada Częstochowa | 12 | 11 | ? | ? | ? | 29 | 22 |
5 | KS Myszków | 12 | 11 | ? | ? | ? | 23 | 22 |
6 | Turyści Częstochowa | 12 | 10 | ? | ? | ? | 24 | 27 |
7 | Warta Częstochowa (S) | 12 | 0 | ? | ? | ? | 2 | 66 |
Podokręg Kielce
Klasa A (Kielce)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Radom
Klasa A (Radom)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Radom | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Sosnowiec
Klasa A (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (B) | 18 | 26 | 12 | 2 | 4 | 62 | 28 |
2 | Unia Sosnowiec | 18 | 26 | 12 | 2 | 4 | 58 | 26 |
3 | Policyjny KS Będzin | 18 | 25 | 9 | 7 | 2 | 41 | 22 |
4 | CKS Czeladź | 18 | 23 | 10 | 3 | 5 | 34 | 24 |
5 | Sarmacja Będzin | 18 | 20 | 9 | 2 | 7 | 34 | 31 |
6 | Hakoach Będzin | 18 | 16 | 7 | 2 | 9 | 27 | 32 |
7 | Ruch Sosnowiec | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | 30 | 41 |
8 | Zagłębianka Będzin | 18 | 11 | 5 | 1 | 12 | 27 | 49 |
9 | Makabi Sosnowiec | 18 | 9 | 3 | 3 | 12 | 19 | 48 |
10 | Brynica Czeladź (S) | 18 | 8 | 3 | 2 | 13 | 17 | 48 |
Wobec równej liczby punktów najlepszych drużyn o tytule mistrzowskim zadecydował dodatkowy mecz rozegrany w Sosnowcu.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | BARAŻ | 19 lipca 1932 | 17.00 | Unja Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0:1 (0:1) |
Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów; częstochowskiego (???), kieleckiego (???), radomskiego (???) i sosnowieckiego (???), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Tabela Mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Zawiercie (A) | 6 | 12 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | RKS Radom | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | 4 pp Legionów Kielce | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Baraże o awans do Ligi Państwowej
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podgórze Kraków (A) | 4 | 7 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 |
2 | 1 FC Katowice | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 9 |
3 | Warta Zawiercie | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 15 |
Awans do finałów baraży o Ligę Państwową wywalczyło Podgórze Kraków.
Sezon 1933
Podokręg Częstochowa
Klasa A (Częstochowa)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Częstochowa (B) | 11 | 20 | ? | ? | ? | 45 | 10 |
2 | Częstochówka Częstochowa | 12 | 16 | ? | ? | ? | 34 | 18 |
3 | Brygada Częstochowa | 12 | 14 | ? | ? | ? | 31 | 18 |
4 | Turyści Częstochowa | 12 | 12 | ? | ? | ? | 26 | 27 |
5 | Warta Zawiercie | 11 | 7 | ? | ? | ? | 18 | 34 |
6 | Skra Częstochowa | 10 | 7 | ? | ? | ? | 11 | 53 |
7 | KS Myszków (S) | 12 | 4 | ? | ? | ? | 20 | 53 |
Uwaga: mecze Skra - Warta i Skra - Victoria nie zostały rozegrane. Nie miały one wpływu na spadki i awanse.
Podokręg Kielce
Klasa A (Kielce)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strzelec Kielce | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Radom
Klasa A (Radom)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Radom | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Sosnowiec
W sezonie 1933 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się w dwóch grupach. Mistrza Podokręgu Sosnowiec miał wskazać mecz barażowy pomiędzy mistrzami obu grup.
Klasa A, Grupa I (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmacja Będzin | 8 | 11 | 4 | 3 | 1 | 12 | 8 |
2 | Hakoach Będzin | 8 | 11 | 5 | 1 | 2 | 17 | 10 |
3 | Policyjny KS Sosnowiec | 8 | 9 | 4 | 1 | 3 | 18 | 13 |
4 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 8 | 7 | 3 | 1 | 4 | 15 | 15 |
5 | Ruch Sosnowiec | 8 | 2 | 1 | 0 | 7 | 6 | 22 |
Klasa A, Grupa II (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unja Sosnowiec | 8 | 11 | 5 | 1 | 2 | 25 | 13 |
2 | CKS Czeladź | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 16 | 9 |
3 | Solvay Grodziec | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 18 | 11 |
4 | Zagłębianka Będzin | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 14 |
5 | Makabi Sosnowiec | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 | 22 |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | BARAŻ | 25 czerwca 1933 (?) | ? | Unia Sosnowiec | Sarmacja Będzin | 2 : 0 (?:?) |
Rozgrywki o mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów; częstochowskiego (Vitoria Częstochowa), kieleckiego (Strzelec Kielce), radomskiego (RKS Radom) i sosnowieckiego (Unia Sosnowiec), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 1 | 24 czerwca 1933 | ? | Strzelec Kielce | Vitoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 1 | 15 lipca 1933 | ? | RKS Radom | Unia Sosnowiec | 3 : 2 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 2 | 25 czerwca 1933 | ? | RKS Radom | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 2 | 16 lipca 1933 | ? | Strzelec Kielce | Unia Sosnowiec | 1 : 6 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 3 | 29 czerwca 1933 | ? | Strzelec Kielce | RKS Radom | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 3 | 29 czerwca 1933 | ? | Victoria Częstochowa | Unia Sosnowiec | 1 : 1 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 4 | 2 lipca 1933 | ? | RKS Radom | Strzelec Kielce | 5 : 0 (?:?) |
Mistrz KOZPN | 4 | 2 lipca 1933 | ? | Unia Sosnowiec | Victoria Częstochowa | 3 : 0 (0:0) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 5 | 8 lipca 1933 | ? | Victoria Częstochowa | RKS Radom | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 5 | 8 lipca 1933 | ? | Unia Sosnowiec | Strzelec Kielce | 2 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 6 | 9 lipca 1933 | ? | Victoria Częstochowa | Strzelec Kielce | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 6 | 9 lipca 1933 | ? | Unia Sosnowiec | RKS Radom | 3 : 1 (?:?) |
Tabela Mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Sosnowiec | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Baraże o awans do Ligi Państwowej
Sezon 1933/1934
Podokręg Częstochowa
1934 roku w rozgrywkach podokręgu częstochowskiego oprócz Brygady uczestniczyły także: RKS Błyskawica Częstochowa, KS Częstochówka, ŻTGS Hakoach Radomsko, ŻRKS Hapoel Radomsko, SRWF Jutrznia Częstochowa, RSWF Jutrznia Radomsko, KS Korona Radomsko, SKS Legia Wieluń, ŻTGS Makkabi Częstochowa, TS Myszków, ŻRSS Naprzód Radomsko, KS Orlę Częstochowa, RKS Skra Częstochowa, KS Turyści, KS Warta Zawiercie i KOS Viktoria Częstochowa.
Klasa A (Częstochowa)
KOŃCOWA TABELA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brygada Częstochowa (B) | 12 | 21 | ? | ? | ? | 30 | 9 |
2 | Częstochówka Częstochowa | 12 | 12 | ? | ? | ? | 36 | 25 |
3 | Victoria Częstochowa | 12 | 13 | ? | ? | ? | 35 | 19 |
4 | Legia Wieluń | 12 | 11 | ? | ? | ? | 17 | 26 |
5 | Skra Częstochowa | 12 | 10 | ? | ? | ? | 21 | 28 |
6 | Turyści Częstochowa | 12 | 9 | ? | ? | ? | 23 | 29 |
7 | Warta Zawiercie | 12 | 4 | ? | ? | ? | 20 | 46 |
Podokręg Kielce
Klasa A (Kielce)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WKS Kielce | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Radom
Klasa A (Radom)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Radom | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Sosnowiec
Klasa A (Sosnowiec)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Sosnowiec (B) | 9 | 14 | 6 | 2 | 1 | 41 | 19 |
2 | CKS Czeladź | 9 | 14 | 6 | 2 | 1 | 31 | 13 |
3 | Solvay Grodziec | 9 | 12 | 4 | 4 | 1 | 20 | 19 |
4 | Policyjny KS Sosnowiec | 9 | 10 | 4 | 2 | 3 | 20 | 21 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 9 | 8 | 3 | 2 | 4 | 26 | 20 |
6 | Zagłębianka Będzin | 9 | 8 | 3 | 2 | 4 | 19 | 20 |
7 | Brynica Czeladź | 9 | 8 | 4 | 0 | 5 | 20 | 29 |
8 | Sarmacja Będzin | 9 | 6 | 3 | 0 | 6 | 15 | 19 |
9 | Ruch Sosnowiec | 9 | 6 | 1 | 4 | 4 | 13 | 24 |
10 | Hakoach Będzin (S) | 9 | 4 | 1 | 2 | 6 | 9 | 32 |
Klasa B (Sosnowiec)
Klasa C (Sosnowiec)
Rozgrywki o mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów; częstochowskiego (Brygada Częstochowa), kieleckiego (WKS Kielce), radomskiego (RKS Radom) i sosnowieckiego (Unia Sosnowiec), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1934 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Tabela Mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Sosnowiec | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Baraże o awans do Ligi Państwowej
Sezon 1934/1935
Podokręg Częstochowa
Klasa A (Częstochowa)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Kielce
Klasa A (Kielce)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Radom
Klasa A (Radom)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Sosnowiec
Klasa A (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź | 18 | 30 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | Unia Sosnowiec | 18 | 26 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | Zagłębianka Będzin | 18 | 21 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | Solvay Grodziec | 18 | 21 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | Sarmacja Będzin | 18 | 21 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | Policyjny KS Sosnowiec | 18 | 16 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
7 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 14 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
8 | Brynica Czeladź | 18 | 12 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
9 | Płomień Milowice | 18 | 11 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
10 | Ruch Sosnowiec | 18 | 11 | ? | ? | ? | ?? | ?? |
Klasa B Grupa I (Sosnowiec)
Klasa B Grupa II (Sosnowiec)
Rozgrywki o Mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów; częstochowskiego (???), kieleckiego (???), radomskiego (???) i sosnowieckiego (CKS Czeladź), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1935 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Tabela Mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Baraże o awans do Ligi Państwowej
Sezon 1935/1936
Podokręg Częstochowa
Klasa A (Częstochowa)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brygada Częstochowa (B) | 12 | 20 | ? | ? | ? | 33 | 7 |
2 | Skra Częstochowa | 12 | 18 | ? | ? | ? | 31 | 12 |
3 | Częstochówka Częstochowa | 12 | 15 | ? | ? | ? | 29 | 22 |
4 | Warta Zawiercie | 12 | 11 | ? | ? | ? | 33 | 34 |
5 | Victoria Częstochowa | 12 | 8 | ? | ? | ? | 20 | 32 |
6 | Turyści Częstochowa | 12 | 6 | ? | ? | ? | 28 | 39 |
7 | KS Myszków (S) | 12 | 6 | ? | ? | ? | 12 | 40 |
Podokręg Kielce
Klasa A (Kielce)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STS Starachowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Sosnowiec
Klasa A (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź | 18 | 32 | ? | ? | ? | 72 | 28 |
2 | Unia Sosnowiec | 18 | 29 | ? | ? | ? | 60 | 26 |
3 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 26 | ? | ? | ? | 65 | 30 |
4 | Zagłębianka Będzin | 18 | 20 | ? | ? | ? | 43 | 32 |
5 | Brynica Czeladź | 18 | 17 | ? | ? | ? | 33 | 44 |
6 | Solvay Grodziec | 18 | 15 | ? | ? | ? | 32 | 40 |
7 | Sarmacja Będzin | 18 | 14 | ? | ? | ? | 34 | 47 |
8 | Płomień Milowice | 18 | 13 | ? | ? | ? | 40 | 45 |
9 | Hakoach Będzin | 18 | 7 | ? | ? | ? | 28 | 67 |
10 | Policyjny KS Sosnowiec | 18 | 7 | ? | ? | ? | 16 | 47 |
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec)
Klasa B, Grupa II (Sosnowiec)
Klasa C, Grupa I (Sosnowiec)
Klasa C, Grupa II (Sosnowiec)
Rozgrywki o mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów; częstochowskiego (Brygada Częstochowa), kieleckiego (STS Starachowice) i sosnowieckiego (CKS Czeladź), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1936 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 1 | ??? 1936 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1936 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 2 | ??? 1936 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1936 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 3 | ??? 1936 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1936 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 4 | ??? 1936 | ? | ??? | XXX | PAUZA |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1936 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 5 | ??? 1936 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1936 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Mistrz KOZPN | 6 | ??? 1936 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Tabela mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brygada Częstochowa (A) | 4 | 8 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 |
2 | SKS Starachowice | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 9 | 5 |
3 | CKS Czeladź | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 |
- Jeden z meczy CKS Czeladź - SKS Starachowice jako nie mający wpływu na zwycięstwo w grupie nie został rozegrany.
- Mistrzem Kieleckiego OZPN została Brygada Częstochowa i awansowała do rozgrywek międzyokręgowych.
Baraże o awans do Ligi Państwowej
Mistrz Kieleckiego OZPN Brygada Częstochowa została przydzielona do Grupy I rozgrywek międzyokręgowych (półfinałów) o wejście do Ligi Państwowej. W tej grupie znalazły się także (jako mistrzowie swoich okręgów) drużyny Skoda Warszawa, Unia Lublin (w org. pisowni Unja) oraz ŁTSG Łódź (Łódzkie Towarzystwo Sportowo Gimnastyczne). Mecze pomiędzy tymi drużynami zostały rozegrane w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Półfinał
Tabela Grupy I
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brygada Częstochowa | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Do dalszych rozgrywek (finałów) o wejście do Ligi Państwowej awansował mistrz Grupy I, Brygada Częstochowa i w finale zmierzył się z mistrzami pozostałych grup. Rozgrywki finałowe odbyły się w miesiącach wrzesień i październik, w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Finał
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cracovia Kraków | 6 | 10 | ? | ? | ? | 15 | 4 |
2 | AKS Chorzów | 6 | 9 | ? | ? | ? | 19 | 8 |
3 | Śmigły Wilno | 6 | 3 | 1 | 1 | 4 | 7 | 18 |
4 | Brygada Częstochowa | 6 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 |
Awans do Ligi Państwowej w sezonie 1935/1936 uzyskały drużyny: Cracovia Kraków i AKS Chorzów, które zajęły miejsca po spadkowiczach: Śląsku Świętochłowice i Legi Warszawa.
Sezon 1936/1937
Podokręg Częstochowa
Klasa A (Częstochowa)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brygada Częstochowa (A) - grała tylko w rundzie wiosennej | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Warta Zawiercie (A) | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Częstochówka Częstochowa (A) | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Turyści Częstochowa (A) | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Skra Częstochowa (A) | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Victoria Częstochowa | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Wysoka Łazy | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | KS Myszków | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- W związku z reorganizacją rozgrywek i utworzeniem od następnego sezonu 1937/1938 Zagłębiowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który będzie prowadził swoją Ligę Okręgową awans do niej uzyskały drużyny z miejsc od 1 do 5. Natomiast drużyny z miejsc od 6 do 8 w kolejnym sezonie 1937/1938 zagrały w Klasie A prowadzonej przez Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.
Podokręg Kielce
Klasa A (Kielce)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
... | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Podokręg Sosnowiec
Klasa A (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (A) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | CKS Czeladź (A) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Brynica Czeladź (A) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Sarmacja Będzin (A) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Unia Sosnowiec (A) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Płomień Milowice | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Solvay Grodziec | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | AKS Niwka | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Hakoach Będzin | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Zagłębianka Będzin | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- W związku z reorganizacją rozgrywek i utworzeniem od następnego sezonu 1937/1938 Zagłębiowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który będzie prowadził swoją Ligę Okręgową awans do niej uzyskały drużyny z miejsc od 1 do 5. Natomiast drużyny z miejsc od 6 do 10 w kolejnym sezonie 1937/1938 zagrały w Klasie A prowadzonej przez Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
Rozgrywki o mistrzostwo KOZPN
Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN w którym wzięli udział mistrzowie Klas A, podokręgów: częstochowskiego (Brygada Częstochowa), kieleckiego (STS Starachowice) i sosnowieckiego (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza) oraz zwycięzca grupy robotniczej, w której grały takze drużyny z woj. śląskiego (TUR Mysłowice"'), w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż.
Tabela mistrzostw KOZPN
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brygada Częstochowa (A) | |||||||
2 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | |||||||
3 | TUR Mysłowice | |||||||
4 | SKS Starachowice |
- Mistrzem Kieleckiego OZPN została Brygada Częstochowa i awansowała do rozgrywek międzyokręgowych o awans do Ligi Państwowej.