Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2017/2018: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2017/2018''' | '''Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2017/2018''' | ||
* Awans do IV Ligi Katowice: Unia Dąbrowa Górnicza. Spadek do Klasy A: Piast Ożarowice, Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, UKS Szopienice. Jednak w kolejnym sezonie 2018/2019 Piast Ożarowice wycofał się z rozgrywek i nie przystąpił do gry w Klasie A. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|126 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Miedary]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|89 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|78 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Odra Miasteczko Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Nakło Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Silesia Miechowice Bytom]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wyzwolenia Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[SKS Łagisza|SKS Łagisza Będzin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|92 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piast Ożarowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|92 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Biały Brzeziny Śląskie]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|100 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[UKS Szopienice Katowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|85 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe"; http://www.90minut.pl/liga/0/liga9487.html | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2017/2018]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2017/2018]] | ||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2017/2018]] | [[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2017/2018]] | ||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2017/2018]] | [[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2017/2018]] | ||
[[Kategoria:Sezon 2017/2018|Klasa Okręgowa]] | [[Kategoria:Sezon 2017/2018|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 10:13, 10 lis 2022
Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2017/2018
- Awans do IV Ligi Katowice: Unia Dąbrowa Górnicza. Spadek do Klasy A: Piast Ożarowice, Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, UKS Szopienice. Jednak w kolejnym sezonie 2018/2019 Piast Ożarowice wycofał się z rozgrywek i nie przystąpił do gry w Klasie A. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Dąbrowa Górnicza (A) | 30 | 80 | 25 | 5 | 0 | 126 | 27 |
2 | Górnik Wojkowice | 30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 87 | 42 |
3 | Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 30 | 60 | 17 | 9 | 4 | 67 | 33 |
4 | Orzeł Miedary | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 89 | 59 |
5 | Zagłębie II Sosnowiec | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 78 | 51 |
6 | Odra Miasteczko Śląskie | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 58 | 37 |
7 | Łazowianka Łazy | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 47 | 45 |
8 | Tęcza Błędów | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 68 | 50 |
9 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 54 | 51 |
10 | Orzeł Nakło Śląskie | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 49 | 68 |
11 | Silesia Miechowice Bytom | 30 | 35 | 11 | 2 | 17 | 46 | 84 |
12 | Wyzwolenia Chorzów | 30 | 31 | 9 | 4 | 17 | 40 | 69 |
13 | SKS Łagisza Będzin | 30 | 28 | 9 | 1 | 20 | 51 | 92 |
14 | Piast Ożarowice (S) | 30 | 24 | 6 | 6 | 18 | 45 | 92 |
15 | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (S) | 30 | 22 | 6 | 4 | 20 | 47 | 100 |
16 | UKS Szopienice Katowice (S) | 30 | 16 | 4 | 4 | 22 | 33 | 85 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe"; http://www.90minut.pl/liga/0/liga9487.html