Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1960/1961

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

III Liga (Zagłębie) - Sezon 1960/1961 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Raków Częstochowa 22 36 16 4 2 67 20
2 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 22 25 9 7 6 45 41
3 Victoria Częstochowa 22 25 11 3 8 35 36
4 Płomień Milowice 22 23 10 3 9 47 47
5 Warta Zawiercie 22 23 10 3 9 32 44
6 Górnik Wojkowice Komorne 22 22 10 2 10 51 47
7 CKS Czeladź 22 21 9 3 10 38 51
8 Skra Częstochowa 22 19 7 5 10 34 34
9 Kolejarz Sosnowiec 22 19 9 1 12 43 44
10 CKS Budowlani Częstochowa 22 18 7 4 11 39 39
11 Stal Ib Sosnowiec 22 18 8 2 12 43 46
12 AKS Niwka 22 13 6 1 15 27 58


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Raków Częstochowa - 4:1 2:0 5:2 0:0 4:1 10:1 4:2 2:1 4:1 2:0 3:0
2 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:0 - 3:0 2:2 4:1 2:1 2:2 3:3 2:1 3:3 2:1 3:0
3 Victoria Częstochowa 0:3 1:1 - 4:0 2:0 0:0 1:0 0:1 4:3 1:0 3:1 2:1
4 Płomień Milowice 1:3 2:1 2:0 - 2:3 3:1 2:3 2:0 1:0 5:2 2:2 5:2
5 Warta Zawiercie 2:0 2:1 1:3 1:5 - 2:1 3:2 2:0 2:4 2:2 2:1 1:0
6 Górnik Wojkowice Komorne 1:2 3:2 6:2 4:1 3:1 - 0:3* 0:0 6:2 3:1 2:4 5:0
7 CKS Czeladź 1:1 2:3 1:1 4:1 2:0 5:1 - 1:0 1:3 2:0 2:6 1:2
8 Skra Częstochowa 2:2 3:0 1:2 0:3* 2:2 1:4 1:2 - 6:0 1:1 3:0 wo*
9 Kolejarz Sosnowiec 0:4 2:2 4:1 4:1 1:2 6:2 0:1 1:2 - 1:0 3:1 2:0
10 CKS Budowlani Częstochowa 1:1 3:4 2:3 3:1 0:1 1:3 6:1 1:0 2:1 - 2:0 6:0
11 Stal Ib Sosnowiec 1:2 4:2 3:2 1:1 3:2 4:2 7:1 0:3* 0:3 0:1 - 2:1
12 AKS Niwka 1:9 1:1 1:3 2:3 6:0 1:2 1:0 1:3 2:1 2:1 3:2 -


kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 6 września 1960 CKS Budowlani Częstochowa Stal Ib Sosnowiec 2:0 (1:0)
1 7 września 1960 Victoria Częstochowa Górnik Wojkowice Komorne 0:0 (0:0)
1 7 września 1960 Kolejarz Sosnowiec Raków Częstochowa 0:4 (0:0)
1 7 września 1960 AKS Niwka Skra Częstochowa przełożony
1 7 września 1960 CKS Czeladź Warta Zawiercie 2:0 (0:0)
1 7 września 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Płomień Milowice 2:2 (0:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 10/11 września 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza CKS Budowlani Częstochowa 3:3 (2:2)
2 10/11 września 1960 Płomień Milowice CKS Czeladź 2:3 (2:1)
2 10/11 września 1960 Warta Zawiercie AKS Niwka 1:0 (1:0)
2 14 września 1960 Skra Częstochowa Kolejarz Sosnowiec 6:0 (4:0)
2 10/11 września 1960 Raków Częstochowa Victoria Częstochowa 2:0 (0:0)
2 10/11 września 1960 Górnik Wojkowice Komorne Stal Ib Sosnowiec 2:4 (2:2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 18 września 1960 CKS Budowlani Częstochowa Górnik Wojkowice Komorne 1:3 (0:2)
3 17 września 1960 Stal Ib Sosnowiec Raków Częstochowa 1:2 (1:0)
3 17 września 1960 Victoria Częstochowa Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
3 18 września 1960 Kolejarz Sosnowiec Warta Zawiercie 1:2 (0:1)
3 18 września 1960 AKS Niwka Płomień Milowice 2:3 (0:2)
3 18 września 1960 CKS Czeladź Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:3 (1:2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 25 września 1960 16.00 CKS Czeladź CKS Budowlani Częstochowa 2:0 (0:0)
4 25 września 1960 16.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza AKS Niwka 3:0 (2:0)
4 24 września 1960 17.00 Płomień Milowice Kolejarz Sosnowiec 1:0 (0:0)
4 25 września 1960 16.00 Warta Zawiercie Victoria Częstochowa 1:3 (0:1)
4 25 września 1960 16.00 Skra Częstochowa Stal Ib Sosnowiec 3:0 (2:0)
4 25 września 1960 16.00 Raków Częstochowa Górnik Wojkowice Komorne 4:1 (1:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 29 września 1960 CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa 1:1 (0:0)
5 29 września 1960 Górnik Wojkowice Komorne Skra Częstochowa 0:0 (0:0)
5 29 września 1960 Stal Ib Sosnowiec Warta Zawiercie 3:2 (3:1)
5 29 września 1960 Victoria Częstochowa Płomień Milowice 4:0 (1:0)
5 29 września 1960 Kolejarz Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:2 (0:2)
5 29 września 1960 AKS Niwka CKS Czeladź 1:0 (1:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 1/2 października 1960 AKS Niwka CKS Budowlani Częstochowa 2:1 (x:x)
6 1/2 października 1960 CKS Czeladź Kolejarz Sosnowiec 1:3 (0:3)
6 1/2 października 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Victoria Częstochowa 3:0 (2:0)
6 1/2 października 1960 Płomień Milowice Stal Ib Sosnowiec 2:2 (1:1)
6 1/2 października 1960 Warta Zawiercie Górnik Wojkowice Komorne 2:1 (1:0)
6 1/2 października 1960 Skra Częstochowa Raków Częstochowa 2:2 (2:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 9 października 1960 CKS Budowlani Częstochowa Skra Częstochowa 1:0 (1:0)
7 9 października 1960 Raków Częstochowa Warta Zawiercie 0:0 (0:0)
7 9 października 1960 Górnik Wojkowice Komorne Płomień Milowice 4:1 (1:0)
7 9 października 1960 Stal Ib Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 4:2 (1:2)
7 9 października 1960 Victoria Częstochowa CKS Czeladź 1:0 (0:0)
7 9 października 1960 Kolejarz Sosnowiec AKS Niwka 2:0 (1:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 12/13 października 1960 AKS Niwka Skra Częstochowa 1:3 (x:x)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 16 października 1960 Kolejarz Sosnowiec CKS Budowlani Częstochowa 1:0 (1:0)
8 16 października 1960 AKS Niwka Victoria Częstochowa 1:3 (0:1)
8 16 października 1960 CKS Czeladź Stal Ib Sosnowiec 2:6 (1:3)
8 16 października 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik Wojkowice Komorne 2:1 (1:1)
8 16 października 1960 Płomień Milowice Raków Częstochowa 1:3 (1:2)
8 16 października 1960 Warta Zawiercie Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 23 października 1960 CKS Budowlani Częstochowa Warta Zawiercie 0:1 (0:1)
9 23 października 1960 Skra Częstochowa Płomień Milowice przerwany
9 23 października 1960 Raków Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 4:1 (2:0)
9 23 października 1960 Górnik Wojkowice Komorne CKS Czeladź 4:3 (1:2)
9 23 października 1960 Stal Ib Sosnowiec AKS Niwka 2:1 (1:1)
9 23 października 1960 Victoria Częstochowa Kolejarz Sosnowiec 4:3 (3:2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 30 października 1960 Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 1:0 (1:0)
10 30 października 1960 Kolejarz Sosnowiec Stal Ib Sosnowiec 3:1 (1:1)
10 30 października 1960 AKS Niwka Górnik Wojkowice Komorne 1:2 (1:1)
10 30 października 1960 CKS Czeladź Raków Częstochowa 1:1 (0:0)
10 30 października 1960 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Skra Częstochowa 3:3 (0:3)
10 30 października 1960 Płomień Milowice Warta Zawiercie 2:3 (1:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 6 listopada 1960 CKS Budowlani Częstochowa Płomień Milowice 3:1 (2:0)
11 6 listopada 1960 Warta Zawiercie Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:1 (0:1)
11 6 listopada 1960 Skra Częstochowa CKS Czeladź 1:2 (0:1)
11 6 listopada 1960 Raków Częstochowa AKS Niwka 3:0 (2:0)
11 6 listopada 1960 Górnik Wojkowice Komorne Kolejarz Sosnowiec 6:2 (2:1)
11 6 listopada 1960 Stal Ib Sosnowiec Victoria Częstochowa 3:2 (1:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 ? lutego 1961 Górnik Wojkowice Komorne CKS Czeladź 0:3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 26 marca 1961 Skra Częstochowa Płomień Milowice 1:0 (0:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 9 kwietnia 1961 Stal Ib Sosnowiec CKS Budowlani Częstochowa 0:1 (0:0)
12 9 kwietnia 1961 Górnik Wojkowice Komorne Victoria Częstochowa 6:2 (4:1)
12 9 kwietnia 1961 Raków Częstochowa Kolejarz Sosnowiec 2:1 (0:1)
12 9 kwietnia 1961 Skra Częstochowa AKS Niwka 0:0 (0:0)
12 9 kwietnia 1961 Warta Zawiercie CKS Czeladź 3:2 (2:0)
12 9 kwietnia 1961 Płomień Milowice Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 15 kwietnia 1961 CKS Budowlani Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3:4 (2:1)
13 15 kwietnia 1961 CKS Czeladź Płomień Milowice 4:1 (3:0)
13 15 kwietnia 1961 AKS Niwka Warta Zawiercie 6:0 (2:0)
13 15 kwietnia 1961 Kolejarz Sosnowiec Skra Częstochowa 1:2 (0:1)
13 15 kwietnia 1961 Victoria Częstochowa Raków Częstochowa 0:3 (0:1)
13 15 kwietnia 1961 Stal Ib Sosnowiec Górnik Wojkowice Komorne 4:2 (2:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 ? kwietnia 1961 Skra Częstochowa Płomień Milowice 0:3 wo
12 ? kwietnia 1961 Skra Częstochowa AKS Niwka wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 23 kwietnia 1961 Górnik Wojkowice Komorne CKS Budowlani Częstochowa 3:1 (2:1)
14 23 kwietnia 1961 Raków Częstochowa Stal Ib Sosnowiec 2:0 (0:0)
14 23 kwietnia 1961 Skra Częstochowa Victoria Częstochowa 1:2 (0:0)
14 23 kwietnia 1961 Warta Zawiercie Kolejarz Sosnowiec 2:4 (1:2)
14 23 kwietnia 1961 Płomień Milowice AKS Niwka 5:2 (0:1)
14 23 kwietnia 1961 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 2:2 (1:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 3 maja 1961 CKS Budowlani Częstochowa CKS Czeladź 6:1 (2:1)
15 3 maja 1961 AKS Niwka Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:1 (1:0)
15 3 maja 1961 Kolejarz Sosnowiec Płomień Milowice 4:1 (4:1)
15 3 maja 1961 Victoria Częstochowa Warta Zawiercie 2:0 (1:0)
15 3 maja 1961 Stal Ib Sosnowiec Skra Częstochowa 5:0 (3:0)
15 3 maja 1961 Górnik Wojkowice Komorne Raków Częstochowa 1:2 (0:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 7 maja 1961 Raków Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 4:1 (2:1)
16 7 maja 1961 Skra Częstochowa Górnik Wojkowice Komorne 1:4 (0:2)
16 7 maja 1961 Warta Zawiercie Stal Ib Sosnowiec 2:1 (0:1)
16 7 maja 1961 Płomień Milowice Victoria Częstochowa 2:0 (1:0)
16 7 maja 1961 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Kolejarz Sosnowiec 2:1 (0:1)
16 7 maja 1961 CKS Czeladź AKS Niwka 1:2 (0:2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 14 maja 1961 17.30 CKS Budowlani Częstochowa AKS Niwka 6:0 (2:0)
17 14 maja 1961 17.30 Kolejarz Sosnowiec CKS Czeladź 0:1 (0:0)
17 14 maja 1961 17.30 Victoria Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1:1 (0:x)
17 14 maja 1961 17.30 Stal Ib Sosnowiec Płomień Milowice 1:1 (0:1)
17 14 maja 1961 17.30 Górnik Wojkowice Komorne Warta Zawiercie 3:1 (1:0)
17 14 maja 1961 17.30 Raków Częstochowa Skra Częstochowa 4:2 (3:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 21 maja 1961 Skra Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 1:1 (1:1)
18 21 maja 1961 ALIGN=center[Warta Zawiercie Raków Częstochowa 2:0 (2:0)
18 21 maja 1961 Płomień Milowice Górnik Wojkowice Komorne 3:1 (2:0)
18 21 maja 1961 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Stal Ib Sosnowiec 2:1 (1:x)
18 21 maja 1961 CKS Czeladź Victoria Częstochowa 1:1 (0:0)
18 21 maja 1961 AKS Niwka Kolejarz Sosnowiec 2:1 (0:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 28 maja 1961 CKS Budowlani Częstochowa Kolejarz Sosnowiec 2:1 (x:1)
19 27 maja 1961 Victoria Częstochowa AKS Niwka 2:1 (1:1)
19 28 maja 1961 15.30 Stal Ib Sosnowiec CKS Czeladź 7:1 (x:x)
19 28 maja 1961 Górnik Wojkowice Komorne Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3:2 (1:0)
19 28 maja 1961 11.00 Raków Częstochowa Płomień Milowice 5:2 (1:2)
19 28 maja 1961 Skra Częstochowa Warta Zawiercie 2:2 (x:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 1 czerwca 1961 Warta Zawiercie CKS Budowlani Częstochowa 2:2 (1:0)
20 1 czerwca 1961 Płomień Milowice Skra Częstochowa 2:0 (x:0)
20 1 czerwca 1961 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Raków Częstochowa 1:0 (0:0)
20 1 czerwca 1961 [CKS Czeladź Górnik Wojkowice Komorne 5:1 (2:1)
20 1 czerwca 1961 AKS Niwka Stal Ib Sosnowiec 3:2 (0:2)
20 1 czerwca 1961 Kolejarz Sosnowiec Victoria Częstochowa 4:1 (2:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 4 czerwca 1961 CKS Budowlani Częstochowa Victoria Częstochowa 2:3 (0:2)
21 4 czerwca 1961 Stal Ib Sosnowiec Kolejarz Sosnowiec 0:3 (0:0)
21 4 czerwca 1961 Górnik Wojkowice Komorne AKS Niwka 5:0 (x:0)
21 4 czerwca 1961 Raków Częstochowa CKS Czeladź 10:1 (x:0)
21 4 czerwca 1961 Skra Częstochowa Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3:0 (1:0)
21 4 czerwca 1961 Warta Zawiercie Płomień Milowice 1:5 (0:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 11 czerwca 1961 Płomień Milowice CKS Budowlani Częstochowa 5:2 (3:1)
22 11 czerwca 1961 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Warta Zawiercie 4:1 (2:0)
22 11 czerwca 1961 CKS Czeladź Skra Częstochowa 1:0 (1:0)
22 11 czerwca 1961 AKS Niwka Raków Częstochowa 1:9 (1:5)
22 11 czerwca 1961 Kolejarz Sosnowiec Górnik Wojkowice Komorne 6:2 (4:0)
22 11 czerwca 1961 Victoria Częstochowa Stal Ib Sosnowiec 3:1 (1:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 Stal Ib Sosnowiec Skra Częstochowa 0:3 wo
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego