Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1978/1979

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 ??? (A) 26 ? ? ? ? ? ?
2 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
3 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
4 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
5 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
6 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
7 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
8 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
9 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
10 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
11 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
12 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
13 ??? 26 ? ? ? ? ? ?
14 ??? (S) 26 ? ? ? ? ? ?

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 1 13 sierpnia 1978 (n) 16.30 AKS II Niwka Górnik Kazimierz ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 1 13 sierpnia 1978 (n) 16.30 Pilica Wierbka GKS Dąbrowa Górnicza ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 1 13 sierpnia 1978 (n) 16.30 Czarni Sosnowiec Przebój Wolbrom ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 1 13 sierpnia 1978 (n) 16.30 Płomień Milowice MCKS II Czeladź ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 1 13 sierpnia 1978 (n) 16.30 KS Olkusz RKS Grodziec ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 1 13 sierpnia 1978 (n) 16.30 Górnik II Sosnowiec Stal Poręba ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 1 13 sierpnia 1978 (n) 16.30 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Sarmacja II Będzin (b) ? : ? (?:?)

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza


Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 2 ??? 1978 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 MCKS II Czeladź (A) 13 21 ? ? ? 28 11
2 Górnik Kazimierz 13 18 ? ? ? 19 4
3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 13 17 ? ? ? 37 21
4 Stal Poręba 13 17 ? ? ? 24 9
5 Górnik II Sosnowiec 13 16 ? ? ? 16 15
6 GKS Dąbrowa Górnicza 13 14 ? ? ? 12 12
7 KS Olkusz 13 13 ? ? ? 21 22
8 AKS II Niwka 13 11 ? ? ? 15 15
9 Płomień Milowice 13 11 ? ? ? 8 10
10 Sarmacja II Będzin (b) 13 11 ? ? ? 14 24
11 RKS Grodziec 13 10 ? ? ? 13 23
12 Pilica Wierbka 13 9 ? ? ? 12 20
13 Przebój Wolbrom 13 9 ? ? ? 8 22
14 Czarni Sosnowiec (S) 13 5 ? ? ? 11 38

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 14 ??? 1979 (?) ? Górnik Kazimierz AKS II Niwka ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 14 ??? 1979 (?) ? GKS Dąbrowa Górnicza Pilica Wierbka ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 14 ??? 1979 (?) ? Przebój Wolbrom Czarni Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 14 ??? 1979 (?) ? MCKS II Czeladź Płomień Milowice ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 14 ??? 1979 (?) ? RKS Grodziec KS Olkusz ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 14 ??? 1979 (?) ? Stal Poręba Górnik II Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 14 ??? 1979 (?) ? Sarmacja II Będzin (b) RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza ? : ? (?:?)

Kolejka 15

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 16

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza


Kolejka 17

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza


Kolejka 18

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza


Kolejka 19

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza


Kolejka 20

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza


Kolejka 21

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 22

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza


Kolejka 23

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 24

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 25

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Kolejka 26

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa Terenowa (?) 15 ??? 1979 (?) ? ??? ??? ? : ? (?:?)

AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego