2012/13 klasa B Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2012/13 klasa B Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 CKS Czeladź 22 57 19 0 3 86 17
2 Przemsza Okradzionów 22 53 17 2 3 89 28
3 MKS Poręba 22 53 17 2 3 68 25
4 KS Góra Siewierska 22 38 11 5 6 51 57
5 Płomień Niegowonice 22 38 11 5 6 56 36
6 Iskra Psary 22 31 10 1 11 26 34
7 KS Giebło 22 29 9 2 11 41 48
8 Promień Strzemieszyce Małe 22 28 9 1 12 38 34
9 Olimpia Włodowice 22 16 4 4 14 32 81
10 Zapora Przeczyce 22 15 4 3 15 34 76
11 Ostoja II Żelisławice 22 15 4 3 15 33 64
12 Korona Rokitno Szlacheckie 22 7 1 4 17 20 74

W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.

Mecz Ostoja II - KS Giebło (17 k.) zweryfikowano jako walkower na niekorzyść gości (występ nieuprawnionego zawodnika) pozostawiając wynik z boiska (5:0).
Mecz Zapora - CKS (21 k.) przerwany po 35 minutach (zdekompletowana drużyna gospodarzy). Zaliczono wynik z boiska.
Mecz Ostoja II - CKS (22k.) rozegrano w Czeladzi.


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 CKS Czeladź - 1:2 1:0 10:1 5:2 4:0 4:1 1:0 9:2 4:1 5:0 7:0
2 Przemsza Okradzionów 4:2 - 5:1 14:3 0:1 2:1 4:0 1:2 8:1 6:2 6:1 5:1
3 MKS Poręba 2:0 2:0 - 4:1 1:1 3:1 3:1 3:0 6:1 6:1 6:2 1:0
4 KS Góra Siewierska 0:4 2:2 2:2 - 4:2 1:0 3:2 3:2 8:0 0:2 1:1 5:3
5 Płomień Niegowonice 0:2 2:2 5:1 0:1 - 0:1 0:0 3:1 9:2 4:3 3:0 4:0
6 Iskra Psary 2:3 0:3 0:3 2:3 0:0 - 2:1 1:0 1:0 3:1 2:1 1:0
7 KS Giebło 0:1 0:5 0:4 3:3 4:1 4:1 - 1:0 2:0 8:1 4:1 4:1
8 Promień Strzemieszyce Małe 0:2 1:3 0:4 0:2 2:3 1:0 4:0 - 0:0 6:0 3:1 5:1
9 Olimpia Włodowice 0:4 0:3 0:3 2:1 3:4 2:4 3:2 2:3 - 4:3 2:1 1:1
10 Zapora Przeczyce 0:5 3:5 1:3 1:1 1:5 0:2 0:1 2:6 4:2 - 1:1 2:0
11 Ostoja II Żelisławice 0:10 1:3 3:5 1:3 1:5 0:1 5:0 1:0 3:3 0:1 - 5:0
12 Korona Rokitno Szlacheckie 0:2 1:6 0:5 0:3 2:2 2:1 2:3 0:2 2:2 4:4 0:4 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 18 sierpnia 2012 17.00 Korona Rokitno Szlacheckie Promień Strzemieszyce Małe 0-2 (0-2)
1 19 sierpnia 2012 17.30 KS Giebło CKS Czeladź 0-1 (0-1)
1 19 sierpnia 2012 17.30 Przemsza Okradzionów Ostoja II Żelisławice 6-1 (0-1)
1 19 sierpnia 2012 17.30 MKS Poręba Iskra Psary 3-1 (0-0)
1 19 sierpnia 2012 17.30 KS Góra Siewierska Płomień Niegowonice 4-2 (3-1)
1 19 sierpnia 2012 17.30 Olimpia Włodowice Zapora Przeczyce 4-3 (4-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 25 sierpnia 2012 17.00 Płomień Niegowonice MKS Poręba 5-1 (0-0)
2 25 sierpnia 2012 17.00 Iskra Psary Ostoja II Żelisławice 2-1 (0-1)
2 26 sierpnia 2012 17.00 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów 1-2 (0-2)
2 26 sierpnia 2012 17.00 Promień Strzemieszyce Małe KS Góra Siewierska 0-2 (0-2)
2 26 sierpnia 2012 17.00 KS Giebło Olimpia Włodowice 2-0 (1-0)
2 26 sierpnia 2012 17.00 Zapora Przeczyce Korona Rokitno Szlacheckie 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 1 września 2012 17.00 Korona Rokitno Szlacheckie KS Giebło 2-3 (1-2)
3 2 września 2012 17.00 Olimpia Włodowice CKS Czeladź 0-4 (0-2)
3 2 września 2012 17.00 Przemsza Okradzionów Iskra Psary 2-1 (2-0)
3 2 września 2012 17.00 MKS Poręba Promień Strzemieszyce Małe 3-0 (1-0)
3 2 września 2012 17.00 KS Góra Siewierska Zapora Przeczyce 0-2 (0-0)
3 2 września 2012 17.00 Ostoja II Żelisławice Płomień Niegowonice 1-5 (0-3)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 8 września 2012 16.00 Płomień Niegowonice Przemsza Okradzionów 2-2 (1-0)
4 9 września 2012 16.00 CKS Czeladź Iskra Psary 4-0 (0-0)
4 9 września 2012 16.00 Zapora Przeczyce MKS Poręba 1-3 (0-2)
4 9 września 2012 16.00 KS Giebło KS Góra Siewierska 3-3 (1-2)
4 9 września 2012 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Ostoja II Żelisławice 3-1 (1-0)
4 9 września 2012 16.00 Olimpia Włodowice Korona Rokitno Szlacheckie 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 15 września 2012 16.00 Korona Rokitno Szlacheckie CKS Czeladź 0-2 (0-0)
5 16 września 2012 16.00 Przemsza Okradzionów Promień Strzemieszyce Małe 1-2 (0-1)
5 16 września 2012 16.00 MKS Poręba KS Giebło 3-1 (1-0)
5 16 września 2012 16.00 KS Góra Siewierska Olimpia Włodowice 8-0 (3-0)
5 16 września 2012 16.00 Iskra Psary Płomień Niegowonice 0-0 (0-0)
5 16 września 2012 16.00 Ostoja II Żelisławice Zapora Przeczyce 0-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 22 września 2012 16.00 Przemsza Okradzionów Zapora Przeczyce 6-2 (4-2)
6 22 września 2012 16.00 Korona Rokitno Szlacheckie KS Góra Siewierska 0-3 (0-1)
6 22 września 2012 16.00 KS Giebło Ostoja II Żelisławice 4-1 (0-1)
6 23 września 2012 16.00 CKS Czeladź Płomień Niegowonice 5-2 (5-0)
6 23 września 2012 16.00 Olimpia Włodowice MKS Poręba 0-3 (0-1)
6 23 września 2012 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Iskra Psary 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 29 września 2012 15.30 Płomień Niegowonice Promień Strzemieszyce Małe 3-1 (1-0)
7 30 września 2012 11.00 Przemsza Okradzionów KS Giebło 4-0 (0-0)
7 30 września 2012 15.30 KS Góra Siewierska CKS Czeladź 0-4 (0-1)
7 30 września 2012 15.30 MKS Poręba Korona Rokitno Szlacheckie 1-0 (0-0)
7 30 września 2012 15.30 Iskra Psary Zapora Przeczyce 3-1 (0-0)
7 30 września 2012 15.30 Ostoja II Żelisławice Olimpia Włodowice 3-3 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 6 października 2012 15.30 Korona Rokitno Szlacheckie Ostoja II Żelisławice 0-4 (0-x)
8 7 października 2012 15.30 CKS Czeladź Promień Strzemieszyce Małe 1-0 (1-0)
8 7 października 2012 15.30 Olimpia Włodowice Przemsza Okradzionów 0-3 (0-2)
8 7 października 2012 15.30 Zapora Przeczyce Płomień Niegowonice 1-5 (x-x)
8 7 października 2012 15.30 KS Giebło Iskra Psary 4-1 (x-x)
8 7 października 2012 15.30 KS Góra Siewierska MKS Poręba odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 13 października 2012 15.30 Płomień Niegowonice KS Giebło 0-0 (0-0)
9 14 października 2012 15.30 MKS Poręba CKS Czeladź 2-0 (2-0)
9 14 października 2012 15.30 Przemsza Okradzionów Korona Rokitno Szlacheckie 5-1 (2-0)
9 14 października 2012 15.30 Ostoja II Żelisławice KS Góra Siewierska 1-3 (x-x)
9 14 października 2012 15.30 Iskra Psary Olimpia Włodowice 1-0 (x-0)
9 14 października 2012 15.30 Promień Strzemieszyce Małe Zapora Przeczyce 6-0 (x-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 20 października 2012 15.30 MKS Poręba Ostoja II Żelisławice 6-2 (x-x)
10 20 października 2012 15.30 Korona Rokitno Szlacheckie Iskra Psary 2-1 (x-x)
10 21 października 2012 15.30 CKS Czeladź Zapora Przeczyce 4-1 (2-1)
10 21 października 2012 15.30 KS Góra Siewierska Przemsza Okradzionów 2-2 (2-2)
10 21 października 2012 15.30 Olimpia Włodowice Płomień Niegowonice 3-4 (x-x)
10 21 października 2012 15.30 KS Giebło Promień Strzemieszyce Małe 1-0 (x-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 27 października 2012 14.30 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 5-1 (2-0)
11 27 października 2012 14.30 Płomień Niegowonice Korona Rokitno Szlacheckie 4-0 (x-0)
11 28 października 2012 14.30 Zapora Przeczyce KS Giebło 0-1 (0-x)
11 28 października 2012 14.30 Ostoja II Żelisławice CKS Czeladź odwołany
11 28 października 2012 14.30 Iskra Psary KS Góra Siewierska odwołany
11 28 października 2012 14.30 Promień Strzemieszyce Małe Olimpia Włodowice odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 3 listopada 2012 11.00 KS Góra Siewierska MKS Poręba 2-2 (x-x)
11 4 listopada 2012 14.00 Promień Strzemieszyce Małe Olimpia Włodowice 0-0 (0-0)
11 10 listopada 2012 11.00 CKS Czeladź Ostoja II Żelisławice 5-0 (3-0)
11 10 listopada 2012 13.00 Iskra Psary KS Góra Siewierska 2-3 (x-x)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 7 kwietnia 2013 15.30 CKS Czeladź KS Giebło przełożony
12 7 kwietnia 2013 15.30 Ostoja II Żelisławice Przemsza Okradzionów przełożony
12 7 kwietnia 2013 15.30 Iskra Psary MKS Poręba przełożony
12 7 kwietnia 2013 15.30 Płomień Niegowonice KS Góra Siewierska przełożony
12 7 kwietnia 2013 15.30 Promień Strzemieszyce Małe Korona Rokitno Szlacheckie przełożony
12 7 kwietnia 2013 15.30 Zapora Przeczyce Olimpia Włodowice przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 13 kwietnia 2013 15.30 Korona Rokitno Szlacheckie Zapora Przeczyce 4-4 (2-3)
13 14 kwietnia 2013 11.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 4-2 (2-1)
13 14 kwietnia 2013 15.30 MKS Poręba Płomień Niegowonice 1-1 (0-0)
13 14 kwietnia 2013 15.30 KS Góra Siewierska Promień Strzemieszyce Małe 3-2 (2-0)
13 14 kwietnia 2013 15.30 Ostoja II Żelisławice Iskra Psary 0-1 (0-0)
13 14 kwietnia 2013 15.30 Olimpia Włodowice KS Giebło 3-2 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 20 kwietnia 2013 16.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Poręba 0-4 (0-2)
14 20 kwietnia 2013 16.00 Płomień Niegowonice Ostoja II Żelisławice 3-0 (1-0)
14 21 kwietnia 2013 16.00 CKS Czeladź Olimpia Włodowice 9-2 (5-1)
14 21 kwietnia 2013 16.00 Iskra Psary Przemsza Okradzionów 0-3 (0-3)
14 21 kwietnia 2013 16.00 Zapora Przeczyce KS Góra Siewierska 1-1 (1-1)
14 21 kwietnia 2013 16.00 KS Giebło Korona Rokitno Szlacheckie 4-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 27 kwietnia 2013 15.00 Przemsza Okradzionów Płomień Niegowonice 0-1 (0-1)
15 27 kwietnia 2013 16.00 Korona Rokitno Szlacheckie Olimpia Włodowice 2-2 (2-1)
15 28 kwietnia 2013 16.00 Iskra Psary CKS Czeladź 2-3 (1-1)
15 28 kwietnia 2013 16.00 MKS Poręba Zapora Przeczyce 6-1 (3-0)
15 28 kwietnia 2013 16.00 KS Góra Siewierska KS Giebło 3-2 (1-1)
15 28 kwietnia 2013 16.00 Ostoja II Żelisławice Promień Strzemieszyce Małe 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 1 maja 2013 16.00 CKS Czeladź KS Giebło 4-1 (1-0)
12 1 maja 2013 16.00 Ostoja II Żelisławice Przemsza Okradzionów 1-3 (0-2)
12 1 maja 2013 16.00 Iskra Psary MKS Poręba 0-3 (0-0)
12 1 maja 2013 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Korona Rokitno Szlacheckie 5-1 (3-1)
12 1 maja 2013 16.00 Zapora Przeczyce Olimpia Włodowice 4-2 (2-0)
12 1 maja 2013 17.00 Płomień Niegowonice KS Góra Siewierska 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 4 maja 2013 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Przemsza Okradzionów 1-3 (1-2)
16 5 maja 2013 17.00 CKS Czeladź Korona Rokitno Szlacheckie 7-0 (1-0)
16 5 maja 2013 17.00 KS Giebło MKS Poręba 0-4 (0-0)
16 5 maja 2013 17.00 Olimpia Włodowice KS Góra Siewierska 2-1 (1-1)
16 5 maja 2013 17.00 Płomień Niegowonice Iskra Psary 0-1 (0-0)
16 5 maja 2013 17.00 Zapora Przeczyce Ostoja II Żelisławice 1-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 11 maja 2013 17.00 Płomień Niegowonice CKS Czeladź 0-2 (0-1)
17 11 maja 2013 17.00 Ostoja II Żelisławice KS Giebło 5-0 (3-0)
17 12 maja 2013 17.00 Zapora Przeczyce Przemsza Okradzionów 3-5 (2-4)
17 12 maja 2013 17.00 MKS Poręba Olimpia Włodowice 6-1 (2-1)
17 12 maja 2013 17.00 KS Góra Siewierska Korona Rokitno Szlacheckie 5-3 (3-0)
17 12 maja 2013 17.00 Iskra Psary Promień Strzemieszyce Małe 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 18 maja 2013 17.00 KS Giebło Przemsza Okradzionów 0-5 (0-4)
18 18 maja 2013 17.00 Korona Rokitno Szlacheckie MKS Poręba 0-5 (0-2)
18 18 maja 2013 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Płomień Niegowonice 2-3 (0-0)
18 19 maja 2013 17.00 CKS Czeladź KS Góra Siewierska 10-1 (5-1)
18 19 maja 2013 17.00 Zapora Przeczyce Iskra Psary 0-2 (0-0)
18 19 maja 2013 17.00 Olimpia Włodowice Ostoja II Żelisławice 2-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 25 maja 2013 17.00 Promień Strzemieszyce Małe CKS Czeladź 0-2 (0-0)
19 25 maja 2013 17.00 Płomień Niegowonice Zapora Przeczyce 4-3 (1-0)
19 25 maja 2013 17.00 Iskra Psary KS Giebło 2-1 (1-1)
19 26 maja 2013 17.00 Przemsza Okradzionów Olimpia Włodowice 8-1 (6-0)
19 26 maja 2013 17.00 MKS Poręba KS Góra Siewierska 4-1 (2-0)
19 26 maja 2013 17.00 Ostoja II Żelisławice Korona Rokitno Szlacheckie 5-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 1 czerwca 2013 17.00 Korona Rokitno Szlacheckie Przemsza Okradzionów 1-6 (0-3)
20 2 czerwca 2013 17.00 CKS Czeladź MKS Poręba 1-0 (0-0)
20 2 czerwca 2013 17.00 KS Góra Siewierska Ostoja II Żelisławice 1-1 (0-1)
20 2 czerwca 2013 17.00 KS Giebło Płomień Niegowonice 4-1 (3-1)
20 2 czerwca 2013 17.00 Olimpia Włodowice Iskra Psary 2-4 (0-3)
20 2 czerwca 2013 17.00 Zapora Przeczyce Promień Strzemieszyce Małe 2-6 (x-x)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 8 czerwca 2013 17.00 Iskra Psary Korona Rokitno Szlacheckie 1-0 (1-0)
21 9 czerwca 2013 17.00 Zapora Przeczyce CKS Czeladź 0-5 (0-5) *35'
21 9 czerwca 2013 17.00 Przemsza Okradzionów KS Góra Siewierska 14-3 (5-1)
21 9 czerwca 2013 17.00 Ostoja II Żelisławice MKS Poręba 3-5 (1-1)
21 9 czerwca 2013 17.00 Płomień Niegowonice Olimpia Włodowice 9-2 (2-2)
21 9 czerwca 2013 17.00 Promień Strzemieszyce Małe KS Giebło 4-0 (4-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 16 czerwca 2013 17.00 Ostoja II Żelisławice CKS Czeladź 0-10 (0-3)
22 16 czerwca 2013 17.00 MKS Poręba Przemsza Okradzionów 2-0 (1-0)
22 16 czerwca 2013 17.00 KS Góra Siewierska Iskra Psary 1-0 (x-0)
22 16 czerwca 2013 17.00 Korona Rokitno Szlacheckie Płomień Niegowonice 2-2 (2-1)
22 16 czerwca 2013 17.00 KS Giebło Zapora Przeczyce 8-1 (4-0)
22 16 czerwca 2013 17.00 Olimpia Włodowice Promień Strzemieszyce Małe 2-3 (1-0)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego