1992/93 III liga makroregion górnośląski

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1992/93 III liga makroregion górnośląski

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Odra Wodzisław Śląski 34 48 20 8 6 75 36
2 Odra Opole 34 44 16 12 6 53 25
3 Rymer Niedobczyce 34 43 18 7 9 57 31
4 AKS Górnik Niwka 34 38 12 14 8 39 35
5 CKS Czeladź 34 37 12 13 9 33 29
6 Góral Żywiec 34 37 13 11 10 43 44
7 Concordia Knurów 34 36 13 10 11 49 43
8 Metal Kluczbork 34 35 11 13 10 48 43
9 MK Górnik Katowice 34 35 13 9 12 46 42
10 Unia Oświęcim 34 35 10 15 9 45 42
11 GKS Jastrzębie 34 35 12 11 11 39 46
12 Górnik Siersza 34 34 11 12 11 43 35
13 Ruch Radzionków 34 34 11 12 11 47 46
14 Górnik II Zabrze 34 34 12 10 12 39 39
15 Andaluzja Brzozowice 34 32 11 10 13 30 42
16 Unia Krapkowice 34 26 6 14 14 37 51
17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 34 18 4 10 20 26 71
18 Hejnał Kęty 34 11 4 3 27 25 74

O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydowała różnica bramek, w przypadku identycznej różnicy większa ilość zdobytych bramek.

M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Odra Wodzisław Śląski - 2:1 3:0 2:0 3:0 2:0 6:0 2:3 0:0 2:0 6:0 1:0 4:3 0:2 5:0 1:0 2:0 7:2
2 Odra Opole 3:1 - 3:1 0:0 3:0 2:0 1:1 1:1 4:0 3:0 2:0 3:3 4:0 0:0 1:1 2:2 5:0 3:0
3 Rymer Niedobczyce 5:0 0:1 - 4:2 1:0 2:0 1:0 2:0 2:0 4:1 0:2 4:0 2:0 3:2 5:0 4:0 2:0 1:0
4 AKS Górnik Niwka 0:3 2:1 0:0 - 1:1 2:2 1:1 1:1 3:0 3:2 0:2 1:0 0:1 3:0 0:0 1:1 4:1 1:1
5 CKS Czeladź 0:0 0:0 0:0 0:0 - 3:1 1:0 0:0 1:0 1:2 2:0 1:0 1:1 1:1 2:0 2:1 2:1 2:0
6 Góral Żywiec 0:0 2:0 0:2 1:2 1:1 - 2:1 2:1 3:1 2:2 2:0 2:1 2:1 4:0 1:1 2:1 1:1 1:0
7 Concordia Knurów 2:0 1:2 1:0 4:0 1:0 4:0 - 3:2 1:2 1:2 0:2 0:0 1:1 2:0 3:0 3:2 2:1 2:1
8 Metal Kluczbork 2:2 0:2 1:1 3:1 0:0 2:1 0:1 - 3:1 3:3 2:0 2:4 3:1 1:3 4:0 1:1 0:0 4:1
9 MK Górnik Katowice 1:3 4:0 3:0 0:1 1:0 1:1 2:2 0:1 - 1:1 0:0 0:2 2:1 2:0 1:0 3:2 7:0 2:0
10 Unia Oświęcim 3:3 0:0 0:0 2:0 2:0 0:0 2:1 0:0 1:0 - 0:1 3:0 2:2 1:1 3:1 1:1 4:0 0:1
11 GKS Jastrzębie 3:3 0:0 1:1 1:1 2:1 2:1 1:3 1:0 4:2 1:1 - 1:1 1:1 0:0 1:3 3:1 6:1 1:0
12 Górnik Siersza 1:3 0:0 1:0 1:1 0:2 0:1 1:1 1:1 1:1 3:0 3:0* - 1:1 2:1 0:0 1:1 5:0 3:0
13 Ruch Radzionków 0:1 0:1 4:4 0:0 1:1 4:1 3:3 1:1 1:2 1:0 3:0 1:0 - 1:0 2:0 2:3 2:1 3:2
14 Górnik II Zabrze 0:1 1:0 2:1 0:0 1:1 1:2 1:0 3:0 1:1 0:0 4:1 0:1 1:1 - 1:0 4:2 4:1 1:0
15 Andaluzja Brzozowice 3:2 1:1 1:0 0:2 1:0 1:1 3:1 2:0 0:0 0:0 1:0 1:0 0:0 1:1 - 0:1 2:0 2:1
16 Unia Krapkowice 2:2 0:2 0:0 0:2 1:1 1:1 0:0 1:4 0:0 4:2 1:1 1:2 1:2 3:0 1:0 - 1:1 0:1
17 BBTS Bielsko-Biała 0:0 0:2 1:2 0:1 2:4 1:1 1:1 1:2 1:2 1:1 0:0 1:1 1:0 1:2 2:1 0:0 - 2:1
18 Hejnał Kęty 0:3 2:0 2:3 0:3 1:2 1:2 2:2 0:0 2:4 1:4 0:1 0:4 0:2 2:1 0:4 0:1 1:3 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 8 sierpnia 1992 16.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Odra Wodzisław Śląski 0:0
1 8 sierpnia 1992 16.00 Hejnał Kęty Odra Opole 2:0
1 8 sierpnia 1992 16.00 GKS Jastrzębie Rymer Niedobczyce 1:1
1 8 sierpnia 1992 16.00 AKS Górnik Niwka Concordia Knurów 1:1
1 8 sierpnia 1992 17.00 Ruch Radzionków CKS Czeladź 1:1
1 8 sierpnia 1992 16.00 Góral Żywiec Górnik Siersza 2:1
1 8 sierpnia 1992 16.00 Unia Krapkowice Metal Kluczbork 1:4
1 9 sierpnia 1992 11.00 Górnik II Zabrze MK Górnik Katowice 1:1
1 8 sierpnia 1992 16.30 Unia Oświęcim Andaluzja Brzozowice 3:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 16 sierpnia 1992 11.00 Odra Wodzisław Śląski Ruch Radzionków 4:3
2 15 sierpnia 1992 16.00 Odra Opole Concordia Knurów 1:1
2 15 sierpnia 1992 16.00 Rymer Niedobczyce Górnik II Zabrze 3:2
2 15 sierpnia 1992 11.00 MK Górnik Katowice AKS Górnik Niwka 0:1
2 15 sierpnia 1992 16.00 CKS Czeladź Unia Oświęcim 1:2
2 15 sierpnia 1992 16.00 Metal Kluczbork Góral Żywiec 2:1
2 15 sierpnia 1992 16.00 Górnik Siersza GKS Jastrzębie 3:0 wo
2 15 sierpnia 1992 16.00 Andaluzja Brzozowice Unia Krapkowice 0:1
2 15 sierpnia 1992 16.00 Hejnał Kęty BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 1:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 22 sierpnia 1992 16.30 Unia Oświęcim Odra Wodzisław Śląski 3:3
3 22 sierpnia 1992 16.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Odra Opole 0:2
3 22 sierpnia 1992 16.00 AKS Górnik Niwka Rymer Niedobczyce 0:0
3 22 sierpnia 1992 16.00 Unia Krapkowice CKS Czeladź 1:1
3 22 sierpnia 1992 16.00 Góral Żywiec Andaluzja Brzozowice 1:1
3 22 sierpnia 1992 17.00 Concordia Knurów MK Górnik Katowice 1:2
3 22 sierpnia 1992 16.00 GKS Jastrzębie Metal Kluczbork 1:0
3 22 sierpnia 1992 16.00 Górnik II Zabrze Górnik Siersza 0:1
3 22 sierpnia 1992 17.00 Ruch Radzionków Hejnał Kęty 3:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 26 sierpnia 1992 17.00 Odra Wodzisław Śląski Unia Krapkowice 1:0
4 26 sierpnia 1992 16.00 Odra Opole MK Górnik Katowice 4:0
4 26 sierpnia 1992 16.00 Rymer Niedobczyce Concordia Knurów 1:0
4 26 sierpnia 1992 16.00 Górnik Siersza AKS Górnik Niwka 1:1
4 26 sierpnia 1992 16.00 CKS Czeladź Góral Żywiec 3:1
4 26 sierpnia 1992 16.00 Metal Kluczbork Górnik II Zabrze 1:3
4 26 sierpnia 1992 16.00 Hejnał Kęty Unia Oświęcim 1:4
4 26 sierpnia 1992 16.00 Andaluzja Brzozowice GKS Jastrzębie 1:0
4 26 sierpnia 1992 16.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Ruch Radzionków 1:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 29 sierpnia 1992 15.30 Góral Żywiec Odra Wodzisław Śląski 0:0
5 29 sierpnia 1992 16.30 Ruch Radzionków Odra Opole 0:1
5 29 sierpnia 1992 11.00 MK Górnik Katowice Rymer Niedobczyce 3:0
5 29 sierpnia 1992 15.30 AKS Górnik Niwka Metal Kluczbork 1:1
5 29 sierpnia 1992 16.00 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 2:1
5 29 sierpnia 1992 16.30 Concordia Knurów Górnik Siersza 0:0
5 29 sierpnia 1992 15.30 Unia Oświęcim BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 4:0
5 30 sierpnia 1992 11.00 Górnik II Zabrze Andaluzja Brzozowice 1:0
5 29 sierpnia 1992 15.30 Unia Krapkowice Hejnał Kęty 0:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 5 września 1992 16.30 Odra Wodzisław Śląski GKS Jastrzębie 6:0
6 5 września 1992 15.30 Odra Opole Rymer Niedobczyce 3:1
6 5 września 1992 15.30 Andaluzja Brzozowice AKS Górnik Niwka 0:2
6 5 września 1992 15.30 CKS Czeladź Górnik II Zabrze 1:1
6 5 września 1992 15.30 Hejnał Kęty Góral Żywiec 1:2
6 5 września 1992 15.30 Metal Kluczbork Concordia Knurów 0:1
6 5 września 1992 15.30 Górnik Siersza MK Górnik Katowice 1:1
6 5 września 1992 16.00 Ruch Radzionków Unia Oświęcim 1:0
6 5 września 1992 15.30 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Unia Krapkowice 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 13 września 1992 11.00 Górnik II Zabrze Odra Wodzisław Śląski 0:1
7 12 września 1992 15.00 Unia Oświęcim Odra Opole 0:0
7 16 września 1992 Rymer Niedobczyce Górnik Siersza 4:0
7 12 września 1992 15.00 AKS Górnik Niwka CKS Czeladź 1:1
7 12 września 1992 15.00 Góral Żywiec BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 1:1
7 12 września 1992 15.00 Concordia Knurów Andaluzja Brzozowice 3:0
7 12 września 1992 15.00 MK Górnik Katowice Metal Kluczbork 0:1
7 12 września 1992 16.00 GKS Jastrzębie Hejnał Kęty 1:0
7 12 września 1992 15.00 Unia Krapkowice Ruch Radzionków 1:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 19 września 1992 16.30 Odra Wodzisław Śląski AKS Górnik Niwka 2:0
8 19 września 1992 15.00 Odra Opole Górnik Siersza 3:3
8 19 września 1992 15.00 Metal Kluczbork Rymer Niedobczyce 1:1
8 19 września 1992 15.00 CKS Czeladź Concordia Knurów 1:0
8 19 września 1992 16.00 Ruch Radzionków Góral Żywiec 4:1
8 19 września 1992 15.00 Andaluzja Brzozowice MK Górnik Katowice 0:0
8 19 września 1992 15.00 Unia Oświęcim Unia Krapkowice 1:1
8 19 września 1992 15.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała GKS Jastrzębie 0:0
8 19 września 1992 15.00 Hejnał Kęty Górnik II Zabrze 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 26 września 1992 15.00 Concordia Knurów Odra Wodzisław Śląski 2:0
9 26 września 1992 15.00 Unia Krapkowice Odra Opole 0:2
9 26 września 1992 15.00 Rymer Niedobczyce Andaluzja Brzozowice 5:0
9 26 września 1992 15.00 AKS Górnik Niwka Hejnał Kęty 1:1
9 26 września 1992 15.00 MK Górnik Katowice CKS Czeladź 1:0
9 26 września 1992 15.00 Góral Żywiec Unia Oświęcim 2:2
9 26 września 1992 15.00 Górnik Siersza Metal Kluczbork 1:1
9 26 września 1992 15.00 GKS Jastrzębie Ruch Radzionków 1:1
9 27 września 1992 11.00 Górnik II Zabrze BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 4:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 3 października 1992 15.00 Odra Wodzisław Śląski MK Górnik Katowice 0:0
10 3 października 1992 15.00 Odra Opole Metal Kluczbork 1:1
10 3 października 1992 15.00 CKS Czeladź Rymer Niedobczyce 0:0
10 3 października 1992 15.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała AKS Górnik Niwka 0:1
10 3 października 1992 15.00 Unia Krapkowice Góral Żywiec 1:1
10 3 października 1992 15.00 Hejnał Kęty Concordia Knurów 2:2
10 3 października 1992 15.00 Unia Oświęcim GKS Jastrzębie 0:1
10 3 października 1992 15.00 Andaluzja Brzozowice Górnik Siersza 1:0
10 3 października 1992 15.00 Ruch Radzionków Górnik II Zabrze 1:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 10 października 1992 15.00 Rymer Niedobczyce Odra Wodzisław Śląski 5:0
11 10 października 1992 15.00 Góral Żywiec Odra Opole 2:0
11 10 października 1992 15.00 AKS Górnik Niwka Ruch Radzionków 0:1
11 10 października 1992 15.00 Górnik Siersza CKS Czeladź 0:2
11 10 października 1992 15.00 Concordia Knurów BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 2:1
11 10 października 1992 15.30 Metal Kluczbork Andaluzja Brzozowice 4:0
11 10 października 1992 11.00 MK Górnik Katowice Hejnał Kęty 2:0
11 10 października 1992 Górnik II Zabrze Unia Oświęcim 0:0
11 10 października 1992 15.00 GKS Jastrzębie Unia Krapkowice 3:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 17 października 1992 14.30 Odra Wodzisław Śląski Górnik Siersza 1:0
12 17 października 1992 14.30 Odra Opole Andaluzja Brzozowice 1:1
12 17 października 1992 14.30 Hejnał Kęty Rymer Niedobczyce 2:3
12 17 października 1992 14.30 Unia Oświęcim AKS Górnik Niwka 2:0
12 17 października 1992 14.30 CKS Czeladź Metal Kluczbork 0:0
12 17 października 1992 14.30 Góral Żywiec GKS Jastrzębie 2:0
12 17 października 1992 14.30 Ruch Radzionków Concordia Knurów 3:3
12 17 października 1992 14.30 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała MK Górnik Katowice 1:2
12 17 października 1992 14.30 Unia Krapkowice Górnik II Zabrze 3:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 24 października 1992 14.30 Metal Kluczbork Odra Wodzisław Śląski 2:2
13 24 października 1992 15.00 GKS Jastrzębie Odra Opole 0:0
13 24 października 1992 14.30 Rymer Niedobczyce BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 2:0
13 24 października 1992 14.30 AKS Górnik Niwka Unia Krapkowice 1:1
13 24 października 1992 14.30 Andaluzja Brzozowice CKS Czeladź 1:0
13 25 października 1992 11.00 Górnik II Zabrze Góral Żywiec 1:2
13 24 października 1992 14.30 Concordia Knurów Unia Oświęcim 1:2
13 24 października 1992 11.00 MK Górnik Katowice Ruch Radzionków 2:1
13 24 października 1992 14.30 Górnik Siersza Hejnał Kęty 3:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 31 października 1992 14.00 Odra Wodzisław Śląski Andaluzja Brzozowice 5:0
14 31 października 1992 14.00 Odra Opole CKS Czeladź 3:0
14 31 października 1992 14.00 Ruch Radzionków Rymer Niedobczyce 4:4
14 31 października 1992 14.00 Góral Żywiec AKS Górnik Niwka 1:2
14 31 października 1992 14.00 Unia Krapkowice Concordia Knurów 0:0
14 31 października 1992 14.00 Hejnał Kęty Metal Kluczbork 0:0
14 31 października 1992 14.00 Unia Oświęcim MK Górnik Katowice 1:0
14 31 października 1992 14.30 GKS Jastrzębie Górnik II Zabrze 0:0
14 31 października 1992 14.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Górnik Siersza 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 7 listopada 1992 13.30 CKS Czeladź Odra Wodzisław Śląski 0:0
15 8 listopada 1992 11.00 Górnik II Zabrze Odra Opole 1:0
15 7 listopada 1992 13.30 Rymer Niedobczyce Unia Oświęcim 4:1
15 7 listopada 1992 13.30 AKS Górnik Niwka GKS Jastrzębie 0:2
15 7 listopada 1992 13.30 Concordia Knurów Góral Żywiec 4:0
15 7 listopada 1992 13.30 Metal Kluczbork BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
15 7 listopada 1992 11.00 MK Górnik Katowice Unia Krapkowice 3:2
15 7 listopada 1992 13.30 Górnik Siersza Ruch Radzionków 1:1
15 7 listopada 1992 13.30 Andaluzja Brzozowice Hejnał Kęty 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 11 listopada 1992 13.00 Odra Opole Odra Wodzisław Śląski 3:1
16 11 listopada 1992 13.00 Unia Krapkowice Rymer Niedobczyce 0:0
16 11 listopada 1992 11.00 Górnik II Zabrze AKS Górnik Niwka 0:0
16 11 listopada 1992 13.00 Hejnał Kęty CKS Czeladź 1:2
16 11 listopada 1992 13.00 Góral Żywiec MK Górnik Katowice 3:1
16 11 listopada 1992 13.00 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 1:3
16 11 listopada 1992 13.00 Ruch Radzionków Metal Kluczbork 1:1
16 11 listopada 1992 13.00 Unia Oświęcim Górnik Siersza 3:0
16 11 listopada 1992 13.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Andaluzja Brzozowice 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 14 listopada 1992 13.00 Odra Wodzisław Śląski Hejnał Kęty 7:2
17 14 listopada 1992 13.00 AKS Górnik Niwka Odra Opole 2:1
17 14 listopada 1992 13.00 Rymer Niedobczyce Góral Żywiec 2:0
17 14 listopada 1992 13.00 CKS Czeladź BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 2:1
17 14 listopada 1992 13.00 Concordia Knurów Górnik II Zabrze 2:0
17 14 listopada 1992 13.00 Metal Kluczbork Unia Oświęcim 3:3
17 14 listopada 1992 11.00 MK Górnik Katowice GKS Jastrzębie 0:0
17 14 listopada 1992 13.00 Górnik Siersza Unia Krapkowice 1:1
17 14 listopada 1992 13.00 Andaluzja Brzozowice Ruch Radzionków 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 20 marca 1993 15.00 Odra Wodzisław Śląski BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 2:0
18 20 marca 1993 15.00 Odra Opole Hejnał Kęty 3:0
18 20 marca 1993 15.00 Rymer Niedobczyce GKS Jastrzębie 0:2
18 20 marca 1993 15.00 Concordia Knurów AKS Górnik Niwka 4:0
18 20 marca 1993 15.00 CKS Czeladź Ruch Radzionków 1:1
18 20 marca 1993 15.00 Górnik Siersza Góral Żywiec 0:1
18 20 marca 1993 15.00 Metal Kluczbork Unia Krapkowice 1:1
18 20 marca 1993 14.30 MK Górnik Katowice Górnik II Zabrze 2:0
18 20 marca 1993 15.00 Andaluzja Brzozowice Unia Oświęcim 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 27 marca 1993 15.00 Ruch Radzionków Odra Wodzisław Śląski 0:1
19 27 marca 1993 15.00 Concordia Knurów Odra Opole 1:2
19 28 marca 1993 11.00 Górnik II Zabrze Rymer Niedobczyce 2:1
19 27 marca 1993 15.00 AKS Górnik Niwka MK Górnik Katowice 3:0
19 27 marca 1993 15.00 Unia Oświęcim CKS Czeladź 2:0
19 27 marca 1993 15.00 Góral Żywiec Metal Kluczbork 2:1
19 27 marca 1993 15.00 GKS Jastrzębie Górnik Siersza 1:1
19 27 marca 1993 15.00 Unia Krapkowice Andaluzja Brzozowice 1:0
19 27 marca 1993 15.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Hejnał Kęty 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 31 marca 1993 Odra Wodzisław Śląski Unia Oświęcim przełożony
20 31 marca 1993 Odra Opole BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała przełożony
20 31 marca 1993 Rymer Niedobczyce AKS Górnik Niwka przełożony
20 31 marca 1993 CKS Czeladź Unia Krapkowice przełożony
20 31 marca 1993 Andaluzja Brzozowice Góral Żywiec przełożony
20 31 marca 1993 MK Górnik Katowice Concordia Knurów przełożony
20 31 marca 1993 Metal Kluczbork GKS Jastrzębie przełożony
20 31 marca 1993 Górnik Siersza Górnik II Zabrze przełożony
20 31 marca 1993 Hejnał Kęty Ruch Radzionków przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 3 kwietnia 1993 Unia Krapkowice Odra Wodzisław Śląski przełożony
21 3 kwietnia 1993 MK Górnik Katowice Odra Opole przełożony
21 3 kwietnia 1993 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce przełożony
21 3 kwietnia 1993 AKS Górnik Niwka Górnik Siersza przełożony
21 3 kwietnia 1993 15.30 Góral Żywiec CKS Czeladź przełożony
21 3 kwietnia 1993 Górnik II Zabrze Metal Kluczbork przełożony
21 3 kwietnia 1993 Unia Oświęcim Hejnał Kęty przełożony
21 3 kwietnia 1993 GKS Jastrzębie Andaluzja Brzozowice przełożony
21 3 kwietnia 1993 Ruch Radzionków BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 10 kwietnia 1993 11.00 Odra Wodzisław Śląski Góral Żywiec 2:0
22 10 kwietnia 1993 15.30 Odra Opole Ruch Radzionków 4:0
22 10 kwietnia 1993 14.00 Rymer Niedobczyce MK Górnik Katowice 2:0
22 10 kwietnia 1993 15.30 Metal Kluczbork AKS Górnik Niwka 3:1
22 10 kwietnia 1993 15.30 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 2:0
22 10 kwietnia 1993 15.30 Górnik Siersza Concordia Knurów 1:1
22 10 kwietnia 1993 15.30 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Unia Oświęcim 1:1
22 10 kwietnia 1993 15.30 Andaluzja Brzozowice Górnik II Zabrze 1:1
22 10 kwietnia 1993 15.30 Hejnał Kęty Unia Krapkowice 0:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 21 kwietnia 1993 16.30 Odra Wodzisław Śląski Unia Oświęcim 2:0
20 21 kwietnia 1993 16.30 Odra Opole BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 5:0
20 21 kwietnia 1993 16.30 Rymer Niedobczyce AKS Górnik Niwka 4:2
20 21 kwietnia 1993 16.30 CKS Czeladź Unia Krapkowice 2:1
20 21 kwietnia 1993 16.30 Andaluzja Brzozowice Góral Żywiec 1:1
20 21 kwietnia 1993 16.30 MK Górnik Katowice Concordia Knurów 2:2
20 21 kwietnia 1993 Metal Kluczbork GKS Jastrzębie 2:0
20 21 kwietnia 1993 16.30 Górnik Siersza Górnik II Zabrze 2:1
20 21 kwietnia 1993 16.30 Hejnał Kęty Ruch Radzionków 0:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 17 kwietnia 1993 16.00 GKS Jastrzębie Odra Wodzisław Śląski 3:3
23 17 kwietnia 1993 16.00 Rymer Niedobczyce Odra Opole 0:1
23 17 kwietnia 1993 16.00 AKS Górnik Niwka Andaluzja Brzozowice 0:0
23 18 kwietnia 1993 11.00 Górnik II Zabrze CKS Czeladź 1:1
23 17 kwietnia 1993 16.00 Góral Żywiec Hejnał Kęty 1:0
23 17 kwietnia 1993 16.00 Concordia Knurów Metal Kluczbork 3:2
23 17 kwietnia 1993 11.00 MK Górnik Katowice Górnik Siersza 0:2
23 17 kwietnia 1993 16.00 Unia Oświęcim Ruch Radzionków 2:2
23 17 kwietnia 1993 16.00 Unia Krapkowice BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 24 kwietnia 1993 16.00 Odra Wodzisław Śląski Górnik II Zabrze 0:2
24 24 kwietnia 1993 16.00 Odra Opole Unia Oświęcim 3:0
24 24 kwietnia 1993 16.00 Górnik Siersza Rymer Niedobczyce 1:0
24 24 kwietnia 1993 16.00 CKS Czeladź AKS Górnik Niwka 0:0
24 24 kwietnia 1993 16.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Góral Żywiec 1:1
24 24 kwietnia 1993 16.00 Andaluzja Brzozowice Concordia Knurów 3:1
24 24 kwietnia 1993 16.00 Metal Kluczbork MK Górnik Katowice 3:1
24 24 kwietnia 1993 16.00 Hejnał Kęty GKS Jastrzębie 0:1
24 24 kwietnia 1993 16.00 Ruch Radzionków Unia Krapkowice 2:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 28 kwietnia 1993 16.00 AKS Górnik Niwka Odra Wodzisław Śląski 0:3
25 28 kwietnia 1993 16.00 Górnik Siersza Odra Opole 0:0
25 28 kwietnia 1993 16.00 Rymer Niedobczyce Metal Kluczbork 2:0
25 28 kwietnia 1993 16.00 Concordia Knurów CKS Czeladź 1:0
25 28 kwietnia 1993 16.00 Góral Żywiec Ruch Radzionków 2:1
25 28 kwietnia 1993 16.00 MK Górnik Katowice Andaluzja Brzozowice 1:0
25 28 kwietnia 1993 16.00 Unia Krapkowice Unia Oświęcim 4:2
25 28 kwietnia 1993 16.00 GKS Jastrzębie BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 6:1
25 28 kwietnia 1993 16.00 Górnik II Zabrze Hejnał Kęty 1:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 1 maja 1993 16.30 Odra Wodzisław Śląski Concordia Knurów 6:0
26 1 maja 1993 16.00 Odra Opole Unia Krapkowice 2:2
26 1 maja 1993 16.00 Andaluzja Brzozowice Rymer Niedobczyce 1:0
26 1 maja 1993 16.00 Hejnał Kęty AKS Górnik Niwka 0:3
26 1 maja 1993 16.00 CKS Czeladź MK Górnik Katowice 1:0
26 1 maja 1993 16.00 Unia Oświęcim Góral Żywiec 0:0
26 1 maja 1993 16.00 Metal Kluczbork Górnik Siersza 2:4
26 1 maja 1993 16.00 Ruch Radzionków GKS Jastrzębie 3:0
26 1 maja 1993 16.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Górnik II Zabrze 1:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 8 maja 1993 11.00 MK Górnik Katowice Odra Wodzisław Śląski 1:3
27 8 maja 1993 16.00 Metal Kluczbork Odra Opole 0:2
27 8 maja 1993 16.00 Rymer Niedobczyce CKS Czeladź 1:0
27 8 maja 1993 16.00 AKS Górnik Niwka BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 4:1
27 8 maja 1993 16.00 Góral Żywiec Unia Krapkowice 2:1
27 8 maja 1993 17.00 Concordia Knurów Hejnał Kęty 2:1
27 8 maja 1993 16.00 GKS Jastrzębie Unia Oświęcim 1:1
27 8 maja 1993 16.00 Górnik Siersza Andaluzja Brzozowice 0:0
27 9 maja 1993 11.00 Górnik II Zabrze Ruch Radzionków 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 12 maja 1993 Unia Krapkowice Odra Wodzisław Śląski 2:2
21 12 maja 1993 MK Górnik Katowice Odra Opole 4:0
21 12 maja 1993 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce 1:0
21 12 maja 1993 AKS Górnik Niwka Górnik Siersza 1:0
21 12 maja 1993 17.00 Góral Żywiec CKS Czeladź 1:1
21 12 maja 1993 Górnik II Zabrze Metal Kluczbork 3:0
21 12 maja 1993 Unia Oświęcim Hejnał Kęty 0:1
21 12 maja 1993 GKS Jastrzębie Andaluzja Brzozowice 1:3
21 12 maja 1993 Ruch Radzionków BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 15 maja 1993 17.00 Odra Wodzisław Śląski Rymer Niedobczyce 3:0
28 15 maja 1993 16.00 Odra Opole Góral Żywiec 2:0
28 15 maja 1993 16.00 Ruch Radzionków AKS Górnik Niwka 0:0
28 15 maja 1993 16.00 CKS Czeladź Górnik Siersza 1:0
28 15 maja 1993 16.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Concordia Knurów 1:1
28 15 maja 1993 16.00 Andaluzja Brzozowice Metal Kluczbork przerwany
28 15 maja 1993 16.00 Hejnał Kęty MK Górnik Katowice 2:4
28 15 maja 1993 16.00 Unia Oświęcim Górnik II Zabrze 1:1
28 15 maja 1993 16.00 Unia Krapkowice GKS Jastrzębie 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 22 maja 1993 16.00 Górnik Siersza Odra Wodzisław Śląski 1:3
29 22 maja 1993 16.00 Andaluzja Brzozowice Odra Opole 1:1
29 22 maja 1993 16.00 Rymer Niedobczyce Hejnał Kęty 1:0
29 22 maja 1993 16.00 AKS Górnik Niwka Unia Oświęcim 3:2
29 22 maja 1993 16.00 Metal Kluczbork CKS Czeladź 0:0
29 22 maja 1993 16.00 GKS Jastrzębie Góral Żywiec 2:1
29 22 maja 1993 17.00 Concordia Knurów Ruch Radzionków 1:1
29 22 maja 1993 11.00 MK Górnik Katowice BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 7:0
29 23 maja 1993 11.00 Górnik II Zabrze Unia Krapkowice 4:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 30 maja 1993 11.00 Odra Wodzisław Śląski Metal Kluczbork 2:3
30 29 maja 1993 16.00 Odra Opole GKS Jastrzębie przełożony
30 29 maja 1993 16.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Rymer Niedobczyce 1:2
30 29 maja 1993 16.00 Unia Krapkowice AKS Górnik Niwka 0:2
30 29 maja 1993 16.00 CKS Czeladź Andaluzja Brzozowice 2:0
30 29 maja 1993 Góral Żywiec Górnik II Zabrze 4:0
30 29 maja 1993 16.00 Unia Oświęcim Concordia Knurów 2:1
30 29 maja 1993 16.00 Ruch Radzionków MK Górnik Katowice 1:2
30 29 maja 1993 16.00 Hejnał Kęty Górnik Siersza 0:4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 2 czerwca 1993 Andaluzja Brzozowice Metal Kluczbork 2:0
30 2 czerwca 1993 Odra Opole GKS Jastrzębie 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 5 czerwca 1993 16.30 Andaluzja Brzozowice Odra Wodzisław Śląski 3:2
31 5 czerwca 1993 16.30 CKS Czeladź Odra Opole 0:0
31 5 czerwca 1993 15.00 Rymer Niedobczyce Ruch Radzionków 2:0
31 5 czerwca 1993 16.30 AKS Górnik Niwka Góral Żywiec 2:2
31 5 czerwca 1993 17.00 Concordia Knurów Unia Krapkowice 3:2
31 5 czerwca 1993 16.30 Metal Kluczbork Hejnał Kęty 4:1
31 5 czerwca 1993 11.00 MK Górnik Katowice Unia Oświęcim 1:1
31 6 czerwca 1993 11.00 Górnik II Zabrze GKS Jastrzębie 4:1
31 5 czerwca 1993 16.30 Górnik Siersza BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 5:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 9 czerwca 1993 17.00 Odra Wodzisław Śląski CKS Czeladź 3:0
32 9 czerwca 1993 17.00 Odra Opole Górnik II Zabrze 0:0
32 9 czerwca 1993 16.30 Unia Oświęcim Rymer Niedobczyce 0:0
32 9 czerwca 1993 16.30 GKS Jastrzębie AKS Górnik Niwka 1:1
32 9 czerwca 1993 16.30 Góral Żywiec Concordia Knurów 2:1
32 9 czerwca 1993 16.30 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała Metal Kluczbork 1:2
32 9 czerwca 1993 16.30 Unia Krapkowice MK Górnik Katowice 0:0
32 9 czerwca 1993 16.30 Ruch Radzionków Górnik Siersza 1:0
32 9 czerwca 1993 16.30 Hejnał Kęty Andaluzja Brzozowice 0:4
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 12 czerwca 1993 17.00 Odra Wodzisław Śląski Odra Opole 2:1
33 12 czerwca 1993 17.00 Rymer Niedobczyce Unia Krapkowice 4:0
33 12 czerwca 1993 17.00 AKS Górnik Niwka Górnik II Zabrze 3:0
33 12 czerwca 1993 17.00 CKS Czeladź Hejnał Kęty 2:0
33 12 czerwca 1993 17.00 MK Górnik Katowice Góral Żywiec 1:1
33 12 czerwca 1993 17.00 Concordia Knurów GKS Jastrzębie 0:2
33 12 czerwca 1993 17.00 Metal Kluczbork Ruch Radzionków 3:1
33 12 czerwca 1993 17.00 Górnik Siersza Unia Oświęcim 3:0
33 12 czerwca 1993 17.00 Andaluzja Brzozowice BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 19 czerwca 1993 17.00 Hejnał Kęty Odra Wodzisław Śląski 0:3
34 19 czerwca 1993 17.00 Odra Opole AKS Górnik Niwka 0:0
34 19 czerwca 1993 17.00 Góral Żywiec Rymer Niedobczyce 0:2
34 19 czerwca 1993 17.00 BBTS-Włókniarz Bielsko-Biała CKS Czeladź 2:4
34 19 czerwca 1993 17.00 Górnik II Zabrze Concordia Knurów 1:0
34 19 czerwca 1993 17.00 Unia Oświęcim Metal Kluczbork 0:0
34 19 czerwca 1993 17.00 GKS Jastrzębie MK Górnik Katowice 4:2
34 19 czerwca 1993 17.00 Unia Krapkowice Górnik Siersza 1:2
34 19 czerwca 1993 17.00 Ruch Radzionków Andaluzja Brzozowice 2:0
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego