1959 Klasa A Zagłębie grupa II

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1959 Klasa A Zagłębie grupa II

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 18 29 13 3 2 42 6
2 Hutnik Będzin 18 26 10 6 2 36 17
3 Polonia Sosnowiec 18 24 11 2 5 46 29
4 Orzeł Bobrowniki 18 20 8 4 6 41 22
5 Unia Ząbkowice 18 19 7 5 6 31 30
6 CKS Czeladź 18 18 8 2 8 25 26
7 RKS Grodziec 18 16 7 2 9 28 24
8 Victoria Ib Częstochowa 18 14 4 6 8 19 27
9 Barbara Częstochowa 18 13 5 3 10 27 42
10 LZS Mrzygłód 18 1 0 1 17 5 77


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza - 1:1 4:0 2:0 0:0 1:0 3:1 1:0 4:0 8:0
2 Hutnik Będzin 1:0 - 3:1 6:2 2:3 1:1 0:0 3:0 7:2 3:0
3 Polonia Sosnowiec 1:0 1:1 - 3:1 0:0 3:4 4:1 2:1 3:1 7:0
4 Orzeł Bobrowniki 1:2 4:1 7:0 - 1:1 4:0 4:1 0:0 3:0 7:0
5 Unia Ząbkowice 0:2 1:2 0:2 0:0 - 4:2 3:2 4:2 3:1 6:1
6 CKS Czeladź 0:2 0:2 0:1 1:0 3:0 - 1:2 2:0 3:2 3:0*
7 RKS Grodziec 0:2 0:1 1:2 3:0* 3:0* 0:1 - 5:1 2:0 3:0*
8 Victoria Ib Czestochowa 0:0 0:1 0:1 1:1 3:3 2:1 0:0 - 2:0 3:0*
9 Barbara Częstochowa 1:6 1:1 4:3 1:3 4:0 1:1 2:0 1:1 - 5:0
10 LZS Mrzygłód 0:4 0:0 1:12 0:3 0:3 1:2 0:4 2:3 0:1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 11/12 kwietnia 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Barbara Częstochowa 4:0
1 11/12 kwietnia 1959 RKS Grodziec Hutnik Będzin 0:1
1 11/12 kwietnia 1959 Cedler Sosnowiec Orzeł Bobrowniki 3:1
1 11/12 kwietnia 1959 LZS Mrzygłód Unia Ząbkowice 0:3
1 11/12 kwietnia 1959 CKS Czeladź Victoria IB Częstochowa 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 18/19 kwietnia 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 1:0
2 18/19 kwietnia 1959 Hutnik Będzin LZS Mrzygłód 3:0
2 18/19 kwietnia 1959 Unia Ząbkowice Cedler Sosnowiec 0:2
2 18/19 kwietnia 1959 Orzeł Bobrowniki Victoria IB Częstochowa 0:0
2 18/19 kwietnia 1959 Barbara Częstochowa RKS Grodziec 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 25/26 kwietnia 1959 RKS Grodziec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 0:2
3 25/26 kwietnia 1959 Cedler Sosnowiec Hutnik Będzin 1:1
3 25/26 kwietnia 1959 CKS Czeladź Orzeł Bobrowniki 1:0
3 25/26 kwietnia 1959 Victoria IB Częstochowa Unia Ząbkowice 3:3
3 25/26 kwietnia 1959 LZS Mrzygłód Barbara Częstochowa 0:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 2/3 maja 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza LZS Mrzygłód 8:0
4 2/3 maja 1959 Hutnik Będzin Victoria IB Częstochowa 3:0
4 2/3 maja 1959 Barbara Częstochowa Cedler Sosnowiec 4:3
4 2/3 maja 1959 Unia Ząbkowice Orzeł Bobrowniki 0:0
4 2/3 maja 1959 RKS Grodziec CKS Czeladź 0:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 9/10 maja 1959 Cedler Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 1:0
5 9/10 maja 1959 Orzeł Bobrowniki Hutnik Będzin 4:1
5 9/10 maja 1959 CKS Czeladź Unia Ząbkowice 3:0
5 9/10 maja 1959 LZS Mrzygłód RKS Grodziec 0:4
5 9/10 maja 1959 Victoria IB Częstochowa Barbara Częstochowa 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 16/17 maja 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Victoria IB Częstochowa 1:0
6 16/17 maja 1959 Hutnik Będzin Unia Ząbkowice 2:3
6 16/17 maja 1959 RKS Grodziec Cedler Sosnowiec 1:2
6 16/17 maja 1959 Barbara Częstochowa Orzeł Bobrowniki 1:3
6 16/17 maja 1959 LZS Mrzygłód CKS Czeladź 1:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 23/24 maja 1959 Orzeł Bobrowniki Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 1:2
7 23/24 maja 1959 CKS Czeladź Hutnik Będzin 0:2
7 23/24 maja 1959 Polonia Sosnowiec LZS Mrzygłód 7:0
7 23/24 maja 1959 Unia Ząbkowice Barbara Częstochowa 3:1
7 23/24 maja 1959 Victoria IB Częstochowa RKS Grodziec 0:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 6/7 czerwca 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Unia Ząbkowice 0:0
8 6/7 czerwca 1959 Barbara Częstochowa Hutnik Będzin 1:1
8 6/7 czerwca 1959 Polonia Sosnowiec CKS Czeladź 3:4
8 6/7 czerwca 1959 RKS Grodziec Orzeł Bobrowniki 2:1 przerwany
8 6/7 czerwca 1959 LZS Mrzygłód Victoria IB Częstochowa 2:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 13/14 czerwca 1959 Hutnik Będzin Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 1:0
9 13/14 czerwca 1959 Victoria IB Częstochowa Polonia Sosnowiec 0:1
9 13/14 czerwca 1959 Orzeł Bobrowniki LZS Mrzygłód 7:0
9 13/14 czerwca 1959 Unia Ząbkowice RKS Grodziec 3:2
9 13/14 czerwca 1959 CKS Czeladź Barbara Częstochowa 3:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 weryfikacja RKS Grodziec Orzeł Bobrowniki 3:0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 19 lipca 1959 Barbara Częstochowa Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 1:6
10 19 lipca 1959 Hutnik Będzin RKS Grodziec 0:0
10 19 lipca 1959 Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec 7:0
10 19 lipca 1959 Unia Ząbkowice LZS Mrzygłód 6:1
10 19 lipca 1959 Victoria IB Częstochowa CKS Czeladź 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 26 lipca 1959 CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 0:2
11 26 lipca 1959 LZS Mrzygłód Hutnik Będzin 0:0
11 26 lipca 1959 Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice 0:0
11 26 lipca 1959 Victoria IB Częstochowa Orzeł Bobrowniki 1:1
11 26 lipca 1959 RKS Grodziec Barbara Częstochowa 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 2 sierpnia 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec 3:1
12 2 sierpnia 1959 Hutnik Będzin Polonia Sosnowiec 3:1
12 2 sierpnia 1959 Orzeł Bobrowniki CKS Czeladź 4:0
12 2 sierpnia 1959 Unia Ząbkowice Victoria IB Częstochowa 4:2
12 2 sierpnia 1959 Barbara Częstochowa LZS Mrzygłód 5:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 9 sierpnia 1959 LZS Mrzygłód Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 0:4
13 9 sierpnia 1959 Victoria IB Częstochowa Hutnik Będzin 0:1
13 9 sierpnia 1959 Polonia Sosnowiec Barbara Częstochowa 3:1
13 9 sierpnia 1959 Orzeł Bobrowniki Unia Ząbkowice 1:1
13 9 sierpnia 1959 CKS Czeladź RKS Grodziec 1:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 23 sierpnia 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Polonia Sosnowiec 4:0
14 23 sierpnia 1959 Hutnik Będzin Orzeł Bobrowniki 6:2
14 23 sierpnia 1959 Unia Ząbkowice CKS Czeladź 4:2
14 23 sierpnia 1959 RKS Grodziec LZS Mrzygłód 3:0 wo
14 23 sierpnia 1959 Barbara Częstochowa Victoria IB Częstochowa 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 30 sierpnia 1959 Victoria IB Częstochowa Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 0:0
15 30 sierpnia 1959 Unia Ząbkowice Hutnik Będzin 1:2
15 30 sierpnia 1959 Polonia Sosnowiec RKS Grodziec 4:1
15 30 sierpnia 1959 Orzeł Bobrowniki Barbara Częstochowa 3:0
15 30 sierpnia 1959 CKS Czeladź LZS Mrzygłód 3:0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 6 września 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Orzeł Bobrowniki 2:0
16 6 września 1959 Hutnik Będzin CKS Czeladź 1:1
16 6 września 1959 LZS Mrzygłód Polonia Sosnowiec 1:12
16 6 września 1959 Barbara Częstochowa Unia Ząbkowice 4:0
16 6 września 1959 RKS Grodziec Victoria IB Częstochowa 5:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 13 września 1959 Unia Ząbkowice Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 0:2
17 13 września 1959 Hutnik Będzin Barbara Częstochowa 7:2
17 13 września 1959 CKS Czeladź Polonia Sosnowiec 0:1
17 13 września 1959 Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec 4:1
17 13 września 1959 Victoria IB Częstochowa LZS Mrzygłód 3:0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 20 września 1959 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin 1:1
18 20 września 1959 Polonia Sosnowiec Victoria IB Częstochowa 2:1
18 20 września 1959 LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki 0:3
18 20 września 1959 RKS Grodziec Unia Ząbkowice 3:0 wo
18 20 września 1959 Barbara Częstochowa CKS Czeladź 1:1
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego