1949/50 Klasa A

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1949/50 Klasa A

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Stal Dąbrowa Górnicza 18
2 Stal Będzin 18
3 Górnik Piaski 18
4 Górnik Czeladź 18
5 Stal Olkusz 18
6 Górnik Sosnowiec 18
7 Górnik Będzin 18
8 Górnik Grodziec 18
9 Stal Zawiercie 18
10 Stal Myszków 18


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Stal Dąbrowa Górnicza -
2 Stal Będzin -
3 Górnik Piaski -
4 Górnik Czeladź -
5 Stal Olkusz -
6 Górnik Sosnowiec -
7 Górnik Będzin -
8 Górnik Grodziec -
9 Stal Zawiercie -
10 Stal Myszków -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 4 września 1949 Stal Dąbrowa Górnicza Górnik Grodziec 3:2
1 4 września 1949 Stal Będzin Górnik Czeladź 4:0
1 4 września 1949 Górnik Będzin Gwardia Piaski 1:4
1 4 września 1949 Jedność Myszków Stal Olkusz 2:6
1 4 września 1949 Stal Zawiercie Górnik Sosnowiec 4:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 11 września 1949 Stal Olkusz Stal Dąbrowa Górnicza 1:3
2 11 września 1949 Górnik Grodziec Stal Będzin 1:2
2 11 września 1949 Gwardia Piaski Stal Zawiercie 1:0
2 11 września 1949 Górnik Czeladź Górnik Będzin 3:1
2 11 września 1949
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 18 września 1949 Stal Będzin Stal Dąbrowa Górnicza 0:0
3 18 września 1949 Gwardia Piaski Jedność Myszków 4:0
3 18 września 1949 Górnik Czeladź Górnik Sosnowiec 3:2
3 18 września 1949 Stal Olkusz Górnik Będzin 3:1
3 18 września 1949 Górnik Grodziec Stal Zawiercie 5:3
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 Stal Dąbrowa Górnicza Jedność Myszków 2:2
4 Stal Olkusz Stal Będzin 2:3
4 Górnik Sosnowiec Gwardia Piaski 1:2
4 Stal Zawiercie Górnik Czeladź
4 Górnik Będzin Górnik Grodziec 1:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 9 października 1949 Górnik Będzin Stal Dąbrowa Górnicza 1:1
5 9 października 1949 Jedność Myszków Stal Będzin 1:1
5 9 października 1949 Gwardia Piaski Górnik Czeladź 1:0
5 9 października 1949 Stal Zawiercie Stal Olkusz 1:1
5 9 października 1949 Górnik Sosnowiec Górnik Grodziec 5:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 16 października 1949 Stal Dąbrowa Górnicza Stal Zawiercie 4:1
6 16 października 1949 Stal Będzin Górnik Będzin 2:0
6 16 października 1949 Górnik Grodziec Gwardia Piaski 2:0
6 16 października 1949 Stal Myszków Górnik Czeladź 6:2
6 16 października 1949 Stal Olkusz Górnik Sosnowiec 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 Stal Dąbrowa Górnicza Gwardia Piaski
7 Stal Będzin Górnik Sosnowiec
7 Stal Olkusz Górnik Czeladź
7 Górnik Grodziec Stal Myszków
7 Górnik Będzin Stal Zawiercie
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 Górnik Czeladź Stal Dąbrowa Górnicza
8
8
8 Górnik Sosnowiec Górnik Będzin
8 Stal Myszków Stal Zawiercie
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 Górnik Sosnowiec Stal Dąbrowa Górnicza
9 Stal Zawiercie Stal Będzin
9 Gwardia Piaski Stal Olkusz
9 Górnik Czeladź Górnik Grodziec
9 Górnik Będzin Stal Myszków
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 19 marca 1950 Górnik Grodziec Stal Dąbrowa Górnicza 1:2
10 19 marca 1950 Górnik Czeladź Stal Będzin 0:5
10 19 marca 1950 Górnik Piaski Górnik Będzin 2:1
10 19 marca 1950 Stal Olkusz Stal Myszków 2:0
10 19 marca 1950 Górnik Sosnowiec Stal Zawiercie 3:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 26 marca 1950 Stal Dąbrowa Górnicza Stal Olkusz 2:1
11 26 marca 1950 Stal Będzin Górnik Grodziec 4:0
11 26 marca 1950 Stal Zawiercie Górnik Piaski 0:5
11 26 marca 1950 Górnik Będzin Górnik Czeladź 1:0
11 26 marca 1950
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 2 kwietnia 1950 Stal Myszków Stal Dąbrowa Górnicza 1:3
12 2 kwietnia 1950 Stal Będzin Stal Olkusz 2:2
12 2 kwietnia 1950 Górnik Piaski Górnik Sosnowiec 2:2
12 2 kwietnia 1950 Górnik Czeladź Stal Zawiercie 6:2
12 2 kwietnia 1950 Górnik Grodziec Górnik Będzin 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 8/10 kwietnia 1950 Stal Dąbrowa Górnicza Stal Będzin 2:1
13 8/10 kwietnia 1950 Stal Myszków Górnik Piaski 0:2
13 8/10 kwietnia 1950 Górnik Sosnowiec Górnik Czeladź 4:2
13 8/10 kwietnia 1950 Górnik Będzin Stal Olkusz 0:0
13 8/10 kwietnia 1950 Stal Zawiercie Górnik Grodziec 2:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 Stal Dąbrowa Górnicza Górnik Będzin
14 Stal Będzin Stal Myszków
14 Górnik Czeladź Górnik Piaski
14 Stal Olkusz Stal Zawiercie
14 Górnik Grodziec Górnik Sosnowiec
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 16 kwietnia 1950 Stal Zawiercie Stal Dąbrowa Górnicza 1:3
15 16 kwietnia 1950 Górnik Będzin Stal Będzin 3:0
15 16 kwietnia 1950 Górnik Piaski Górnik Grodziec 4:2
15 16 kwietnia 1950 Górnik Czeladź Stal Myszków 6:3
15 16 kwietnia 1950 Górnik Sosnowiec Stal Olkusz 3:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 21 maja 1950 Górnik Piaski Stal Dąbrowa Górnicza 2:4
16 21 maja 1950 Górnik Sosnowiec Stal Będzin 1:1
16 21 maja 1950 Górnik Czeladź Stal Olkusz 3:0
16 21 maja 1950 Stal Myszków Górnik Grodziec 0:3 wo
16 21 maja 1950 Stal Zawiercie Górnik Będzin 4:2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 Stal Dąbrowa Górnicza Górnik Czeladź 4:1
17
17
17 Górnik Będzin Górnik Sosnowiec
17 Stal Zawiercie Stal Myszków
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 11 czerwca 1950 Stal Dąbrowa Górnicza Górnik Sosnowiec 4:1
18 11 czerwca 1950 Stal Będzin Stal Zawiercie 3:1
18 11 czerwca 1950 Stal Olkusz Górnik Piaski 6:2
18 11 czerwca 1950 Górnik Grodziec Górnik Czeladź 2:3
18 11 czerwca 1950 Stal Myszków Górnik Będzin 0:3 wo
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego