1948/49 Klasa A

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1948/49 Klasa A

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Metal Sosnowiec 16 25 46 26
2 Zagłębianka Będzin 16 25 36 25
3 Górnik Czeladź 16 18 34 27
4 Gwardia Piaski 16 18 33 31
5 Górnik Milowice 16 14 34 37
6 TUR Olkusz 16 12 31 36
7 ZKSM Będzin 16 12 27 40
8 Stal Dąbrowa Górnicza 16 11 29 41
9 Sarmacja Będzin 16 9 28 33
10 Czarni Sosnowiec
M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Metal Sosnowiec -
2 Zagłębianka Będzin -
3 Górnik Czeladź -
4 Gwardia Piaski -
5 Górnik Sosnowiec -
6 Stal Olkusz -
7 ZKSM Będzin -
8 Stal Dąbrowa Górnicza -
9 Sarmacja Będzin -
10 Czarni Sosnowiec -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 29 sierpnia 1948 GZKS Piaski Metal Sosnowiec
1 29 sierpnia 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagłębianka Będzin
1 29 sierpnia 1948 RCKS Czeladź OM TUR Olkusz
1 29 sierpnia 1948 Sarmacja Będzin Płomień Milowice
1 29 sierpnia 1948 Czarni Sosnowiec ZKSM Będzin
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 Metal Sosnowiec Sarmacja Będzin
2 GZKS Piaski Zagłębianka Będzin
2 Płomień Milowice RCKS Czeladź
2 OM TUR Olkusz Czarni Sosnowiec
2 ZKSM Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 RCKS Czeladź Metal Sosnowiec
3 Zagłębianka Będzin ZKSM Będzin
3 Sarmacja Będzin GZKS Piaski
3 Czarni Sosnowiec Płomień Milowice
3 OM TUR Olkusz Zagłębie Dąbrowa Górnicza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 Metal Sosnowiec Czarni Sosnowiec
4 Zagłębianka Będzin Sarmacja Będzin
4 GZKS Piaski RCKS Czeladź
4 Płomień Milowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza
4 ZKSM Będzin OM TUR Olkusz
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Metal Sosnowiec
5 OM TUR Olkusz Zagłębianka Będzin
5 RCKS Czeladź Sarmacja Będzin
5 Czarni Sosnowiec GZKS Piaski
5 ZKSM Będzin Płomień Milowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 Metal Sosnowiec ZKSM Będzin 2:1
6 RCKS Czeladź Zagłębianka Będzin 3:0
6 GZKS Piaski Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5:2
6 Płomień Milowice OM TUR Olkusz 3:2
6 Sarmacja Będzin Czarni Sosnowiec 6:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 OM TUR Olkusz Metal Sosnowiec
7 Zagłębianka Będzin Płomień Milowice
7 Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź
7 ZKSM Będzin GZKS Piaski
7 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 Metal Sosnowiec Zagłębianka Będzin
8 ZKSM Będzin RCKS Czeladź
8 Płomień Milowice GZKS Piaski
8 OM TUR Olkusz Sarmacja Będzin
8 Czarni Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 Płomień Milowice Metal Sosnowiec
9 Zagłębianka Będzin Czarni Sosnowiec
9 RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza
9 GZKS Piaski OM TUR Olkusz
9 Sarmacja Będzin ZKSM Będzin
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 20 marca 1949 Metal Sosnowiec Gwardia Piaski 3:2
10 20 marca 1949 Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza przełożony
10 20 marca 1949 TUR Olkusz Górnik Czeladź 3:1
10 20 marca 1949 Górnik Milowice Sarmacja Będzin 4:3
10 20 marca 1949 ZKSM Będzin pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 27 marca 1949 Sarmacja Będzin Metal Sosnowiec 0:1
11 27 marca 1949 Zagłębianka Będzin Gwardia Piaski 4:1
11 27 marca 1949 Górnik Czeladź Górnik Milowice 2:2
11 27 marca 1949 Zagłębie Dąbrowa Górnicza ZKSM Będzin 3:5
11 27 marca 1949 TUR Olkusz pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 3 kwietnia 1949 Metal Sosnowiec Górnik Czeladź 3:2
12 3 kwietnia 1949 ZKSM Będzin Zagłębianka Będzin 1:0
12 3 kwietnia 1949 Gwardia Piaski Sarmacja Będzin 1:1
12 3 kwietnia 1949 Zagłębie Dąbrowa Górnicza TUR Olkusz 1:0
12 3 kwietnia 1949 Górnik Milowice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 10 kwietnia 1949 Sarmacja Będzin Zagłębianka Będzin 2:1
13 10 kwietnia 1949 Górnik Czeladź Gwardia Piaski 2:2
13 10 kwietnia 1949 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik Milowice 3:1
13 10 kwietnia 1949 TUR Olkusz ZKSM Będzin 3:1
13 10 kwietnia 1949 Metal Sosnowiec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 24 kwietnia 1949 Metal Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:1
14 24 kwietnia 1949 Zagłębianka Będzin TUR Olkusz 4:1
14 24 kwietnia 1949 Sarmacja Będzin Górnik Czeladź 0:1
14 24 kwietnia 1949 Górnik Milowice ZKSM Będzin 1:3
14 24 kwietnia 1949 Gwardia Piaski pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 15 maja 1949 ZKSM Będzin Metal Sosnowiec 1:4
15 15 maja 1949 Zagłębianka Będzin Górnik Czeladź 2:1
15 15 maja 1949 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Gwardia Piaski 4:1
15 15 maja 1949 TUR Olkusz Górnik Milowice 2:3
15 15 maja 1949 Sarmacja Będzin pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 22 maja 1949 Metal Sosnowiec TUR Olkusz 4:2
16 22 maja 1949 Górnik Milowice Zagłębianka Będzin 1:1
16 22 maja 1949 Gwardia Piaski ZKSM Będzin 4:1
16 22 maja 1949 Sarmacja Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1:1
16 22 maja 1949 Górnik Czeladź pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 29 maja 1949 Zagłębianka Będzin Metal Sosnowiec 1:1
17 29 maja 1949 Górnik Czeladź ZKSM Będzin 1:2
17 29 maja 1949 Gwardia Piaski Górnik Milowice 3:1
17 29 maja 1949 Sarmacja Będzin TUR Olkusz 5:0
17 29 maja 1949 Zagłębie Dąbrowa Górnicza pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 12 czerwca 1949 Metal Sosnowiec Górnik Milowice 5:1
18 12 czerwca 1949 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik Czeladź
18 12 czerwca 1949 TUR Olkusz Gwardia Piaski
18 12 czerwca 1949 ZKSM Będzin Sarmacja Będzin
18 12 czerwca 1949 Zagłębianka Będzin pauza
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego