Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 127: | Linia 127: | ||
==TABELA PO 2 KOLEJCE== | ==TABELA PO 2 KOLEJCE== | ||
====ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 27.07.2019|1]] | |||
| ALIGN=center|[[27 lipca]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 27.07.2019|'''1 : 1''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019|2]] | |||
| ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 02) 03.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|3]] | |||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 03) 10.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|4]] | |||
| ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[2019]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|5]] | |||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|6]] | |||
| ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 06) 24.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 31.08.2019|7]] | |||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 31.08.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|8]] | |||
| ALIGN=center|[[7 września]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|9]] | |||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019|10]] | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 28.09.2019|11]] | |||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 28.09.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 12) 05.10.2019|12]] | |||
| ALIGN=center|[[5 października]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 12) 05.10.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 13) 12.10.2019|13]] | |||
| ALIGN=center|[[12 października]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 13) 12.10.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 14) 19.10.2019|14]] | |||
| ALIGN=center|[[19 października]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 14) 19.10.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 15) 26.10.2019|15]] | |||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 15) 26.10.2019|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 02.11.2019|16]] | |||
| ALIGN=center|[[2 listopada]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 02.11.2019|''' ?:? ''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I (2)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 17) 09.11.2019|17]] | |||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[2019]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 17) 09.11.2019|''' ?:? ''' (?:?)]] | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Wersja z 10:54, 31 lip 2019
'''TREŚĆ NIE DOTYCZY TEGO MECZU - HASŁO W BUDOWIE !!!'''
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1:2 (1:0) |
---|
Sezon 2019/2020 - Ekstraklasa - Kolejka 1: 27 lipca 2019 (sobota, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: 4.500) Sędziowie: Tomasz Musiał - Sebastian Mucha, Jakub Ślusarski (wszyscy Kraków). VAR: Szymon Marciniak (Płock), Piotr Lasyk (Bytom) 1:0 Vamara Sanogo 36' |
1. Dawid Kudła
77. Konrad Wrzesiński
4. Arkadiusz Jędrych
25. Piotr Polczak
99. Tymoteusz Puchacz
42. Alexandre Cristóvão (73' 66. Adam Banasiak)
21. Sebastian Milewski
72. Dejan Vokič (63' 10. Callum Rzonca)
6. Tomasz Nowak (80' 9. Junior Torunarigha)
22. Žarko Udovičić
27. Vamara Sanogo
Trener: Dariusz Dudek
1. Jakub Szmatuła
5. Marcin Pietrowski
25. Aleksandar Sedlar
4. Jakub Czerwiński
2. Mikkel Kirkeskov
19. Mateusz Mak
3. Tomasz Jodłowiec
10. Patryk Dziczek
17. Joel Valencia (90+1' 18. Patryk Sokołowski)
11. Jorge Felix (56' 7. Aleksander Jagiełło)
27. Michal Papadopulos (63' 9. Piotr Parzyszek)
Trener: Waldemar Fornalik
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 20 lipca 2018 | Jagiellonia Białystok | Lechia Gdańsk | 0:1 (1:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 20 lipca 2018 | Miedź Legnica | Pogoń Szczecin | 1:0 (0:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Legia Warszawa | Zagłębie Lubin | 1:3 (1:2) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Śląsk Wrocław | Cracovia | 3:1 (1:1) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Wisła Kraków | Arka Gdynia | 0:0 (0:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2018 | Górnik Zabrze | Korona Kielce | 1:1 (0:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2018 | Wisła Płock | Lech Poznań | 1:2 (0:1) |
TABELA PO 2 KOLEJCE
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] (A) | 34 | - | - | - | - | - | - |
2 | [[]] (A) | 34 | - | - | - | - | - | - |
3 | [[]] (B) | 34 | - | - | - | - | - | - |
4 | [[]] (B) | 34 | - | - | - | - | - | - |
5 | [[]] (B) | 34 | - | - | - | - | - | - |
6 | [[]] (B) | 34 | - | - | - | - | - | - |
7 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
8 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
9 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
10 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
11 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
12 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
13 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
14 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
15 | [[]] | 34 | - | - | - | - | - | - |
16 | [[]] (S) | 34 | - | - | - | - | - | - |
17 | [[]] (S) | 34 | - | - | - | - | - | - |
18 | [[]] (S) | 34 | - | - | - | - | - | - |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK