Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 28.09.2019

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

SPRAWOZDANIE

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
1:1 (0:1)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 11: 29 września 2019 (niedziela, godz. 18:00), Opole, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa) - Bolesław Rosa (Warszawa), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Kamil Chmielewski (Warszawa)

Gol.png 0:1 Fabian Piasecki 32'
Gol.png 1:1 Dawid Błanik 52'

ODRA OPOLE

23. Kacper Rosa
9. Tomáš Mikinič
27. Mateusz Kamiński
2. Piotr Żemło
17. Bartłomiej Wdowik
22. Dawid Błanik (79' 11. Franciszek Wróblewski)
66. Miłosz Trojak
10. Martin Adamec Zk.png80'
14. Sebastian Bonecki
7. Krzysztof Janus (72' 77. Patryk Janasik)
8. Hubert Sobol (73' 20. Szymon Skrzypczak)


Trener: Piotr Plewnia

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

23. Matko Perdijić
16. Dawid Ryndak
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka Zk.png56'
9. Mateusz Szwed (90+3' 20. Jakub Sinior)
21. Tomasz Hołota
11. Patryk Mularczyk (90+2' 7. Tomasz Nawotka)
8. Szymon Pawłowski
10. Stanisław Biłeńkyj Zk.png58'Zk.png86' Szablon:CZk86'
99. Fabian Piasecki (67' 77. Błażej Radwanek)


Trener: Michal Farkaš

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole

POZOSTAŁE MECZE 11 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 27 września 2019 Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 3:2 (2:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 28 września 2019 GKS Tychy Olimpia Grudziądz 2:3 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 28 września 2019 Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 28 września 2019 Radomiak Radom Stal Mielec 2:0 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 29 września 2019 Puszcza Niepołomice Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 29 września 2019 GKS Bełchatów Wigry Suwałki 3:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 29 września 2019 Warta Poznań Miedź Legnica 2:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 29 września 2019 Chojniczana Chojnice GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)

TABELA PO 11 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 11 23 7 2 2 18 10
2 Radomiak Radom (b) 11 23 7 2 2 16 11
3 Stomil Olsztyn 11 20 6 2 3 11 10
4 Stal Mielec 11 19 6 1 4 12 12
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 18 5 3 3 16 12
6 Olimpia Grudziądz (b) 11 17 5 2 4 20 17
7 GKS 1962 Jastrzębie 11 17 4 5 2 16 13
8 Miedź Legnica (s) 11 17 5 2 4 14 11
9 GKS Tychy 11 17 5 2 4 22 16
10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11 14 4 2 5 13 9
11 Chojniczana Chojnice 11 14 4 2 5 16 17
12 Sandecja Nowy Sącz 11 14 4 2 5 12 15
13 Puszcza Niepołomice 11 14 4 2 5 8 12
14 GKS Bełchatów (b) 11 14 4 2 5 14 11
15 Zagłębie Sosnowiec (s) 11 12 3 3 5 13 15
16 Wigry Suwałki 11 12 3 3 5 11 15
17 Chrobry Głogów 11 7 2 1 8 9 23
18 Odra Opole 11 4 0 4 7 5 17

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego