Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 02.11.2019

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

SPRAWOZDANIE

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
1:1 (0:0)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 16: - 2019 (niedziela, godz. 17:00), Mielec, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica) - Mikołaj Kostrzewa (Lublin), Łukasz Sobiło (Legnica), Krzysztof Stępień (Opole). Techniczny: Sebastian Godek (Rzeszów)

Gol.png 0 : 1 Patryk Mularczyk 75'
Gol.png 1 : 1 Josip Šoljić 80'

STAL MIELEC

29. Damian Primel
2. Paweł Olszewski
5. Mateusz Żyro
22. Mateusz Bodzioch Zk.png23'
23. Krystian Getinger
20. Grzegorz Tomasiewicz Zk.png82'
24. Lukas Bielak (46' 16. Josip Šoljić)
8. Maciej Urbańczyk
17. Bartosz Nowak
10. Mateusz Mak
19. Adrian Paluchowski (46' 9. Andreja Prokić)


Trener: Dariusz Marzec

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

13. Krystian Stępniowski Zk.png90+3'
7. Tomasz Nawotka
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka
9. Mateusz Szwed (90+3' 17. Kacper Radkowski)
21. Tomasz Hołota
11. Patryk Mularczyk
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki Zk.png41' (90' 10. Stanisław Biłeńkyj)
99. Fabian Piasecki


Trener: Dariusz Dudek

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec

POZOSTAŁE MECZE 16 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 2 listopada 2019 Olimpia Grudziądz Odra Opole 3:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 2 listopada 2019 Bruk-Bet Termalica Nieciecza GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 2 listopada 2019 Miedź Legnica Radomiak Radom 3:1 (3:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 Warta Poznań Chojniczana Chojnice 2:0 (2:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 Wigry Suwałki Chrobry Głogów 1:1 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 Podbeskidzie Bielsko-Biała Sandecja Nowy Sącz 3:1 (1:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 Puszcza Niepołomice GKS Bełchatów 1:4 (0:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 GKS Tychy Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)

TABELA PO 16 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 16 31 9 4 3 25 14
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 30 9 3 4 28 16
3 Radomiak Radom (b) 16 30 9 3 4 25 20
4 Miedź Legnica (s) 16 27 8 3 5 24 18
5 GKS 1962 Jastrzębie 16 27 7 6 3 24 18
6 Stal Mielec 16 26 8 2 6 21 17
7 Olimpia Grudziądz (b) 16 24 7 3 6 26 23
8 GKS Tychy 16 24 7 3 6 32 24
9 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16 22 6 4 6 22 17
10 Stomil Olsztyn 16 22 6 4 6 13 17
11 GKS Bełchatów (b) 16 21 6 3 7 21 19
12 Zagłębie Sosnowiec (s) 16 20 5 5 6 23 25
13 Sandecja Nowy Sącz 16 18 5 3 8 20 30
14 Puszcza Niepołomice 16 18 5 3 8 11 20
15 Chrobry Głogów 16 18 5 3 8 15 24
16 Chojniczana Chojnice 16 16 4 4 8 24 29
17 Wigry Suwałki 16 16 4 4 8 14 22
18 Odra Opole 16 10 2 4 10 9 24

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego