Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 19: | Linia 15: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[SKS Łagisza]] | | ALIGN=LEFT|[[SKS Łagisza|SKS Łagisza Będzin]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|78 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | | ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[KS Góra Siewierska]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Góra Siewierska]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice|Ostoja II Żelisławice]] | | ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice|Ostoja II Żelisławice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|67 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[MKS Ujejsce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|102 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
|} | |} | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: SKS Łagisza Będzin, Promień Strzemieszyce Małe. Udział w barażu o grę w Klasie A Sosnowiec: KS Góra Siewierska. | |||
*Baraż o Klasę A | |||
25 czerwca, 18:00 w Będzinie; na stadionie RKS-u Grodziec | |||
'''Baraż o udział w [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2014/2015]]''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|rozgr. | |||
! WIDTH=12%|boisko | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=9%|godz. | |||
! WIDTH=23%|15 drużyna klasy A | |||
! WIDTH=23%|3 drużyna klasy B | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
9. | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|baraż | |||
| ALIGN=center|Grodziec | |||
| ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[2014]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Dąbie]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Góra Siewierska]] | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)| | [[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2013/2014]] |
Aktualna wersja na dzień 00:41, 17 lis 2022
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKS Łagisza Będzin (A) | 26 | 59 | 18 | 5 | 3 | 78 | 26 |
2 | Promień Strzemieszyce Małe (A) | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 68 | 31 |
3 | KS Góra Siewierska (B) | 26 | 53 | 17 | 2 | 7 | 69 | 34 |
4 | Ostoja II Żelisławice | 26 | 47 | 15 | 2 | 9 | 58 | 36 |
5 | Górnik Sosnowiec | 26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 67 | 38 |
6 | KS Giebło | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 56 | 33 |
7 | Olimpia Włodowice | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 64 | 64 |
8 | Iskra Psary | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 56 | 39 |
9 | Płomień Niegowonice | 26 | 30 | 10 | 0 | 16 | 35 | 74 |
10 | MKS Ujejsce | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 49 | 81 |
11 | Zagłębiak Tucznawa | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 44 | 56 |
12 | Zapora Przeczyce | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 53 | 102 |
13 | Korona Rokitno Szlacheckie | 26 | 21 | 6 | 3 | 17 | 32 | 70 |
14 | KS Wysoka | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 30 | 75 |
- Awans do Klasy A Sosnowiec: SKS Łagisza Będzin, Promień Strzemieszyce Małe. Udział w barażu o grę w Klasie A Sosnowiec: KS Góra Siewierska.
- Baraż o Klasę A
25 czerwca, 18:00 w Będzinie; na stadionie RKS-u Grodziec
Baraż o udział w Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2014/2015
rozgr. | boisko | data | godz. | 15 drużyna klasy A | 3 drużyna klasy B | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
baraż | Grodziec | 25 czerwca 2014 | 18.00 | Orzeł Dąbie | KS Góra Siewierska | 2:0 |