Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2014/2015

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Piłka nożna: Klasa A - Sezon 2014/2015

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Unia Dąbrowa Górnicza 30 74 24 2 4 102 25
2 Łazowianka Łazy 30 71 22 5 3 83 34
3 CKS Czeladź 30 71 21 8 1 77 20
4 Niwy Brudzowice 30 53 16 5 9 67 38
5 Milenium Wojkowice 30 43 12 7 11 48 34
6 Ostoja Żelisławice 30 42 12 6 12 50 48
7 Błękitni Sarnów 30 39 11 6 13 43 58
8 SKS Łagisza 30 39 11 6 13 57 64
9 Źródło Kromołów 30 37 9 10 11 48 53
10 MKS Poręba 30 37 11 4 15 42 58
11 Skalniak Kroczyce 30 36 10 6 14 43 54
12 Zew Kazimierz 30 30 8 6 16 45 72
13 Orzeł Dąbie 30 29 7 8 15 51 79
14 Przemsza Okradzionów 30 28 8 4 18 49 79
15 Promień Strzemieszyce Małe 30 23 6 5 19 41 97
16 Jedność Strzyżowice 30 20 4 8 18 38 71

Uwagi:
W przypadku równej liczby punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań (z liczeniem bramek zdobytych na wyjeździe) pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
Oficjalna strona PZPN (Łączy Nas Piłka) podała wynik meczu 3 kolejki MKS Poręba - Milenium Wojkowice 2:1 (nie podając strzelców bramek). Zarówno serwis 90minut.pl, jak i strony internetowe obu klubów podały wynik meczu 1:0.


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Unia Dąbrowa Górnicza - 2-0 1-2 2-1 3-0 2-0 2-0 2-1 4-1 6-1 5-1 6-0 6-0 4-1 12-2 4-1
2 Łazowianka Łazy 2-1 - 2-0 3-2 2-2 4-0 4-2 4-2 2-0 7-0 1-0 1-1 6-2 2-1 3-1 5-2
3 CKS Czeladź 0-0 1-0 - 1-0 3-2 1-0 1-0 3-0 3-0 5-2 3-0 3-0 0-0 3-0 9-0 2-0
4 Niwy Brudzowice 2-1 1-1 0-1 - 2-0 1-0 1-1 2-4 5-1 4-0 2-1 2-2 1-1 0-3 1-3 2-0
5 Milenium Wojkowice 0-1 0-1 0-0 1-3 - 1-1 3-0 1-1 1-0 0-1 4-0 1-1 2-2 4-1 4-1 1-0
6 Ostoja Żelisławice 2-2 0-1 3-3 0-5 3-2 - 3-3 0-1 1-0 3-1 0-1 3-2 2-3 0-1 3-0 4-3
7 Błękitni Sarnów 0-5 1-4 1-4 1-0 1-0 1-1 - 4-2 2-1 4-2 1-0 1-4 1-0 1-2 2-0 4-0
8 SKS Łagisza 1-5 2-4 0-2 1-3 1-4 1-3 2-2 - 1-1 4-3 3-1 2-0 3-0 7-2 2-0 1-1
9 Źródło Kromołów 2-5 3-2 2-2 2-2 1-3 3-2 3-0 0-0 - 1-0 0-0 5-1 4-4 1-1 2-0 3-3
10 MKS Poręba 0-1 1-2 0-0 2-0 1-0 2-1 0-1 2-0 1-0 - 2-1 3-4 4-2 2-1 1-2 1-1
11 Skalniak Kroczyce 1-5 0-3 1-1 2-5 1-1 0-0 0-3 5-3 3-1 2-1 - 5-1 2-0 1-0 1-1 1-2
12 Zew Kazimierz 0-4 2-2 2-5 2-3 0-1 0-2 4-1 0-1 1-0 2-4 0-3 - 2-2 3-0 1-0 3-0
13 Orzeł Dąbie 0-3 1-7 1-1 0-3 1-2 2-3 2-0 2-2 1-4 0-0 0-5 7-1 - 1-2 7-4 4-3
14 Przemsza Okradzionów 1-3 0-2 3-6 1-7 0-3 1-2 5-2 4-5 2-2 2-4 2-0 2-1 3-4 - 5-0 2-2
15 Promień Strzemieszyce Małe 2-1 4-4 0-6 0-5 0-4 0-6 2-2 1-2 2-3 1-0 2-2 1-3 3-1 6-0 - 1-1
16 Jedność Strzyżowice 1-4 0-2 0-6 1-2 2-1 1-2 1-1 3-2 0-2 1-2 2-3 2-2 0-1 1-1 4-2 -

RUNDA JESIENNA

ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 16 sierpnia 2014 17.00 CKS Czeladź Błękitni Sarnów 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 16 sierpnia 2014 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Milenium Wojkowice 0:4 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 16 sierpnia 2014 17.00 Źródło Kromołów Ostoja Żelisławice 3:2 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 16 sierpnia 2014 17.00 MKS Poręba SKS Łagisza 2:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 16 sierpnia 2014 17.00 Przemsza Okradzionów Zew Kazimierz 2:1 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 17 sierpnia 2014 17.00 Skalniak Kroczyce Jedność Strzyżowice 1:2 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 20 sierpnia 2014 17.30 Orzeł Dąbie Łazowianka Łazy 1:7 (1:4)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 1 24 września 2014 16.00 Niwy Brudzowice Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:0)

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 2 23 sierpnia 2014 17.00 Zew Kazimierz CKS Czeladź 2:5 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 2 23 sierpnia 2014 17.00 Ostoja Żelisławice Łazowianka Łazy 0:1 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 2 23 sierpnia 2014 17.00 Milenium Wojkowice Skalniak Kroczyce 4:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 2 23 sierpnia 2014 17.00 Błękitni Sarnów Niwy Brudzowice 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 2 23 sierpnia 2014 17.00 SKS Łagisza Przemsza Okradzionów 7:2 (4:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 2 23 sierpnia 2014 17.00 Jedność Strzyżowice MKS Poręba 1:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 2 23 sierpnia 2014 17.00 Źródło Kromołów Promień Strzemieszyce Małe 2:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 2 24 sierpnia 2014 17.00 Unia Dąbrowa Górnicza Orzeł Dąbie 6:0 (3:0)

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 3 30 sierpnia 2014 11.00 Przemsza Okradzionów Jedność Strzyżowice 2:2 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 3 30 sierpnia 2014 17.00 CKS Czeladź SKS Łagisza 3:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 3 30 sierpnia 2014 17.00 Łazowianka Łazy Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 3 30 sierpnia 2014 17.00 MKS Poręba Milenium Wojkowice 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 3 30 sierpnia 2014 17.00 Orzeł Dąbie Błękitni Sarnów 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 3 30 sierpnia 2014 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Ostoja Żelisławice 0:6 (0:4)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 3 31 sierpnia 2014 16.00 Niwy Brudzowice Zew Kazimierz 2:2 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 3 31 sierpnia 2014 17.00 Skalniak Kroczyce Źródło Kromołów 3:1 (1:0)

Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 4 3 września 2014 17.00 Jedność Strzyżowice CKS Czeladź 0:6 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 4 3 września 2014 17.00 Błękitni Sarnów Łazowianka Łazy 1:4 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 4 3 września 2014 17.00 Ostoja Żelisławice Unia Dąbrowa Górnicza 2:2 (1:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 4 3 września 2014 17.00 Milenium Wojkowice Przemsza Okradzionów 4:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 4 3 września 2014 17.00 Źródło Kromołów MKS Poręba 1:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 4 3 września 2014 17.00 SKS Łagisza Niwy Brudzowice 1:3 (1:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 4 3 września 2014 17.00 Zew Kazimierz Orzeł Dąbie 2:2 (1:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 4 3 września 2014 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Skalniak Kroczyce 2:2 (2:2)

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 5 6 września 2014 16.30 CKS Czeladź Milenium Wojkowice 3:2 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 5 6 września 2014 16.30 Łazowianka Łazy Zew Kazimierz 1:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 5 6 września 2014 16.30 Unia Dąbrowa Górnicza Błękitni Sarnów 2:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 5 6 września 2014 16.30 Niwy Brudzowice Jedność Strzyżowice 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 5 6 września 2014 16.30 Przemsza Okradzionów Źródło Kromołów 2:2 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 5 6 września 2014 16.30 MKS Poręba Promień Strzemieszyce Małe 1:2 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 5 6 września 2014 16.30 Orzeł Dąbie SKS Łagisza 2:2 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 5 6 września 2014 16.30 Skalniak Kroczyce Ostoja Żelisławice 0:0 (0:0)

Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 6 13 września 2014 16.00 Ostoja Żelisławice Błękitni Sarnów 3:3 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 6 13 września 2014 14.00 Zew Kazimierz Unia Dąbrowa Górnicza 0:4 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 6 13 września 2014 16.00 SKS Łagisza Łazowianka Łazy 2:4 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 6 13 września 2014 16.00 Jedność Strzyżowice Orzeł Dąbie 0:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 6 13 września 2014 16.00 Milenium Wojkowice Niwy Brudzowice 1:3 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 6 13 września 2014 16.00 Źródło Kromołów CKS Czeladź 2:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 6 13 września 2014 16.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 2:1 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 6 13 września 2014 16.00 Przemsza Okradzionów Promień Strzemieszyce Małe 5:0 (1:0)

Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 7 20 września 2014 13.00 Milenium Wojkowice Orzeł Dąbie 2:2 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 7 20 września 2014 16.00 CKS Czeladź Promień Strzemieszyce Małe 9:0 (5:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 7 20 września 2014 16.00 Unia Dąbrowa Górnicza SKS Łagisza 2:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 7 20 września 2014 16.00 Łazowianka Łazy Jedność Strzyżowice 5:2 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 7 20 września 2014 16.00 Niwy Brudzowice Źródło Kromołów 5:1 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 7 20 września 2014 16.00 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 7 20 września 2014 16.00 Błękitni Sarnów Zew Kazimierz 1:4 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 7 21 września 2014 16.00 MKS Poręba Ostoja Żelisławice 2:1 (0:1)

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 8 27 września 2014 16.00 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź 1:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 8 27 września 2014 16.00 Jedność Strzyżowice Unia Dąbrowa Górnicza 1:4 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 8 27 września 2014 16.00 Milenium Wojkowice Łazowianka Łazy 0:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 8 27 września 2014 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Niwy Brudzowice 0:5 (0:4)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 8 27 września 2014 16.00 Źródło Kromołów Orzeł Dąbie 4:4 (1:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 8 27 września 2014 16.00 Ostoja Żelisławice Zew Kazimierz 3:2 (2:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 8 27 września 2014 16.00 MKS Poręba Przemsza Okradzionów 2:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 8 27 września 2014 16.00 SKS Łagisza Błękitni Sarnów 2:2 (1:0)

Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 9 4 października 2014 15.30 CKS Czeladź MKS Poręba 5:2 (4:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 9 4 października 2014 15.30 Unia Dąbrowa Górnicza Milenium Wojkowice 3:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 9 4 października 2014 15.30 Łazowianka Łazy Źródło Kromołów 2:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 9 4 października 2014 15.30 Orzeł Dąbie Promień Strzemieszyce Małe 7:4 (4:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 9 4 października 2014 15.30 Błękitni Sarnów Jedność Strzyżowice 4:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 9 4 października 2014 15.30 Zew Kazimierz SKS Łagisza 0:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 9 4 października 2014 15.30 Przemsza Okradzionów Ostoja Żelisławice 1:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 9 5 października 2014 15.30 Niwy Brudzowice Skalniak Kroczyce 2:1 (1:0)

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 10 11 października 2014 15.00 Ostoja Żelisławice SKS Łagisza 0:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 10 11 października 2014 15.30 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 3:6 (1:4)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 10 11 października 2014 15.30 Źródło Kromołów Unia Dąbrowa Górnicza 2:5 (0:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 10 11 października 2014 15.30 Milenium Wojkowice Błękitni Sarnów 3:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 10 11 października 2014 15.30 Skalniak Kroczyce Orzeł Dąbie 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 10 11 października 2014 15.30 MKS Poręba Niwy Brudzowice 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 10 12 października 2014 11.00 Jedność Strzyżowice Zew Kazimierz 2:2 (2:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 10 12 października 2014 15.00 Promień Strzemieszyce Małe Łazowianka Łazy 4:4 (2:2)

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 11 15 października 2014 15.45 Unia Dąbrowa Górnicza Promień Strzemieszyce Małe 12:2 (4:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 11 15 października 2014 15.45 Błękitni Sarnów Źródło Kromołów 2:1 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 11 15 października 2014 15.45 Zew Kazimierz Milenium Wojkowice 0:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 11 15 października 2014 15.45 SKS Łagisza Jedność Strzyżowice 1:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 11 15 października 2014 15.45 Łazowianka Łazy Skalniak Kroczyce 1:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 11 15 października 2014 15.45 Orzeł Dąbie MKS Poręba 0:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 11 15 października 2014 16.30 CKS Czeladź Ostoja Żelisławice 1:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 11 15 października 2014 18.00 Niwy Brudzowice Przemsza Okradzionów 0:3 (0:1)

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 12 18 października 2014 14.30 CKS Czeladź Niwy Brudzowice 1:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 12 18 października 2014 14.30 Skalniak Kroczyce Unia Dąbrowa Górnicza 1:5 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 12 18 października 2014 14.30 Ostoja Żelisławice Jedność Strzyżowice 4:3 (2:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 12 18 października 2014 14.30 Milenium Wojkowice SKS Łagisza 1:1 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 12 18 października 2014 14.30 Źródło Kromołów Zew Kazimierz 5:1 (3:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 12 18 października 2014 14.30 Promień Strzemieszyce Małe Błękitni Sarnów 2:2 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 12 18 października 2014 14.30 Przemsza Okradzionów Orzeł Dąbie 3:4 (1:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 12 19 października 2014 15.00 MKS Poręba Łazowianka Łazy 1:2 (1:2)

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 13 25 października 2014 14.30 Orzeł Dąbie CKS Czeladź 1:1 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 13 25 października 2014 14.30 Unia Dąbrowa Górnicza MKS Poręba 6:1 (5:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 13 25 października 2014 14.30 Łazowianka Łazy Przemsza Okradzionów 2:1 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 13 25 października 2014 14.30 Błękitni Sarnów Skalniak Kroczyce 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 13 25 października 2014 14.30 Jedność Strzyżowice Milenium Wojkowice 2:1 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 13 25 października 2014 14.30 SKS Łagisza Źródło Kromołów 1:1 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 13 26 października 2014 11.00 Zew Kazimierz Promień Strzemieszyce Małe 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 13 26 października 2014 14.30 Niwy Brudzowice Ostoja Żelisławice 1:0 (1:0)

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 14 2 listopada 2014 9.00 Promień Strzemieszyce Małe SKS Łagisza 1:2 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 14 2 listopada 2014 13.30 CKS Czeladź Łazowianka Łazy 1:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 14 2 listopada 2014 13.30 Przemsza Okradzionów Unia Dąbrowa Górnicza 1:3 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 14 2 listopada 2014 13.30 Niwy Brudzowice Orzeł Dąbie 1:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 14 2 listopada 2014 13.30 Źródło Kromołów Jedność Strzyżowice 3:3 (3:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 14 2 listopada 2014 13.30 Milenium Wojkowice Ostoja Żelisławice 1:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 14 2 listopada 2014 13.30 Skalniak Kroczyce Zew Kazimierz 5:1 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 14 2 listopada 2014 13.30 MKS Poręba Błękitni Sarnów 0:1 (0:1)

Kolejka 15

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 15 8 listopada 2014 13.30 Unia Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 1:2 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 15 8 listopada 2014 13.30 Łazowianka Łazy Niwy Brudzowice 3:2 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 15 8 listopada 2014 13.30 Orzeł Dąbie Ostoja Żelisławice 2:3 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 15 8 listopada 2014 13.30 Błękitni Sarnów Przemsza Okradzionów 1:2 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 15 8 listopada 2014 13.30 SKS Łagisza Skalniak Kroczyce 3:1 (2:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 15 8 listopada 2014 13.30 Jedność Strzyżowice Promień Strzemieszyce Małe 4:2 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 15 8 listopada 2014 13.30 Milenium Wojkowice Źródło Kromołów 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 15 9 listopada 2014 11.00 Zew Kazimierz MKS Poręba 2:4 (1:3)

TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 CKS Czeladź 15 39 12 3 0 47 14
2 Łazowianka Łazy 15 38 12 2 1 39 17
3 Unia Dąbrowa Górnicza 15 34 11 1 3 57 17
4 Niwy Brudzowice 15 26 8 2 5 28 18
5 MKS Poręba 15 22 7 1 7 21 24
6 Milenium Wojkowice 15 21 6 3 6 25 18
7 SKS Łagisza 15 20 5 5 5 25 25
8 Ostoja Żelisławice 15 19 5 4 6 27 23
9 Orzeł Dąbie 15 19 4 7 4 29 37
10 Błękitni Sarnów 15 18 5 3 7 19 26
11 Przemsza Okradzionów 15 17 5 2 8 31 36
12 Źródło Kromołów 15 17 4 5 6 28 33
13 Skalniak Kroczyce 15 15 4 3 8 19 26
14 Jedność Strzyżowice 15 13 3 4 8 23 40
15 Zew Kazimierz 15 10 2 4 9 21 38
16 Promień Strzemieszyce Małe 15 6 1 3 11 19 66

RUNDA WIOSENNA

ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ

Kolejka 16

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 16 15 listopada 2014 13.30 Błękitni Sarnów CKS Czeladź 1:4 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 16 15 listopada 2014 13.30 Unia Dąbrowa Górnicza Niwy Brudzowice 2:1 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 16 15 listopada 2014 13.30 SKS Łagisza MKS Poręba 4:3 (2:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 16 15 listopada 2014 13.30 Jedność Strzyżowice Skalniak Kroczyce 2:3 (2:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 16 15 listopada 2014 13.30 Milenium Wojkowice Promień Strzemieszyce Małe 4:1 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 16 15 listopada 2014 13.30 Ostoja Żelisławice Źródło Kromołów 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 16 16 listopada 2014 14.00 Zew Kazimierz Przemsza Okradzionów 3:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 16 1 kwietnia 2015 16.30 Łazowianka Łazy Orzeł Dąbie 6:2 (3:1)

Kolejka 17

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 17 21 marca 2015 15.00 CKS Czeladź Zew Kazimierz 3:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 17 21 marca 2015 15.00 Łazowianka Łazy Ostoja Żelisławice 4:0 (3:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 17 21 marca 2015 15.00 Orzeł Dąbie Unia Dąbrowa Górnicza 0:3 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 17 21 marca 2015 15.00 Przemsza Okradzionów SKS Łagisza 4:5 (2:4)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 17 21 marca 2015 15.00 MKS Poręba Jedność Strzyżowice 1:1 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 17 21 marca 2015 15.00 Promień Strzemieszyce Małe Źródło Kromołów 2:3 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 17 22 marca 2015 15.00 Niwy Brudzowice Błękitni Sarnów 1:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 17 22 marca 2015 15.00 Skalniak Kroczyce Milenium Wojkowice 1:1 (0:0)

Kolejka 18

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 18 28 marca 2015 15.00 SKS Łagisza CKS Czeladź 0:2 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 18 28 marca 2015 15.00 Unia Dąbrowa Górnicza Łazowianka Łazy 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 18 28 marca 2015 15.00 Zew Kazimierz Niwy Brudzowice 2:3 (2:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 18 28 marca 2015 15.00 Błękitni Sarnów Orzeł Dąbie 1:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 18 28 marca 2015 15.00 Jedność Strzyżowice Przemsza Okradzionów 1:1 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 18 28 marca 2015 15.00 Milenium Wojkowice MKS Poręba 0:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 18 28 marca 2015 15.00 Źródło Kromołów Skalniak Kroczyce 0:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 18 29 marca 2015 15.00 Ostoja Żelisławice Promień Strzemieszyce Małe 3:0 (0:0)

Kolejka 19

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 19 4 kwietnia 2015 15.30 CKS Czeladź Jedność Strzyżowice 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 19 4 kwietnia 2015 15.30 Łazowianka Łazy Błękitni Sarnów 4:2 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 19 4 kwietnia 2015 15.30 Orzeł Dąbie Zew Kazimierz 7:1 (3:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 19 4 kwietnia 2015 15.30 Przemsza Okradzionów Milenium Wojkowice 0:3 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 19 4 kwietnia 2015 15.30 MKS Poręba Źródło Kromołów 0:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 19 4 kwietnia 2015 15.30 Skalniak Kroczyce Promień Strzemieszyce Małe 1:1 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 19 20 maja 2015 17.00 Unia Dąbrowa Górnicza Ostoja Żelisławice 2:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 19 20 maja 2015 17.30 Niwy Brudzowice SKS Łagisza 2:4 (2:0)

Kolejka 20

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 20 11 kwietnia 2015 16.00 Milenium Wojkowice CKS Czeladź 0:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 20 11 kwietnia 2015 16.00 Błękitni Sarnów Unia Dąbrowa Górnicza 0:5 (0:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 20 11 kwietnia 2015 16.00 Zew Kazimierz Łazowianka Łazy 2:2 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 20 11 kwietnia 2015 16.00 Jedność Strzyżowice Niwy Brudzowice 1:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 20 11 kwietnia 2015 16.00 SKS Łagisza Orzeł Dąbie 3:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 20 12 kwietnia 2015 16.00 Ostoja Żelisławice Skalniak Kroczyce 0:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 20 12 kwietnia 2015 16.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Poręba 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 20 12 kwietnia 2015 16.00 Źródło Kromołów Przemsza Okradzionów 1:1 (0:0)

Kolejka 21

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 21 18 kwietnia 2015 16.00 CKS Czeladź Źródło Kromołów 3:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 21 18 kwietnia 2015 16.00 Unia Dąbrowa Górnicza Zew Kazimierz 6:0 (4:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 21 18 kwietnia 2015 16.00 Łazowianka Łazy SKS Łagisza 4:2 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 21 18 kwietnia 2015 16.00 Niwy Brudzowice Milenium Wojkowice 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 21 18 kwietnia 2015 16.00 MKS Poręba Skalniak Kroczyce 2:1 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 21 18 kwietnia 2015 16.00 Orzeł Dąbie Jedność Strzyżowice 4:3 (3:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 21 18 kwietnia 2015 16.00 Błękitni Sarnów Ostoja Żelisławice 1:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 21 18 kwietnia 2015 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Przemsza Okradzionów 6:0 (3:0)

Kolejka 22

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 22 25 kwietnia 2015 16.00 SKS Łagisza Unia Dąbrowa Górnicza 1:5 (0:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 22 25 kwietnia 2015 16.00 Jedność Strzyżowice Łazowianka Łazy 0:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 22 25 kwietnia 2015 16.00 Orzeł Dąbie Milenium Wojkowice 1:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 22 25 kwietnia 2015 16.00 Zew Kazimierz Błękitni Sarnów 4:1 (2:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 22 26 kwietnia 2015 16.00 Promień Strzemieszyce Małe CKS Czeladź 0:6 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 22 26 kwietnia 2015 16.00 Źródło Kromołów Niwy Brudzowice 2:2 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 22 26 kwietnia 2015 16.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 22 26 kwietnia 2015 16.00 Ostoja Żelisławice MKS Poręba 3:1 (1:0)

Kolejka 23

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 23 1 maja 2015 17.00 Unia Dąbrowa Górnicza Jedność Strzyżowice 4:1 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 23 1 maja 2015 17.00 Łazowianka Łazy Milenium Wojkowice 2:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 23 2 maja 2015 17.00 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce 3:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 23 2 maja 2015 17.00 Niwy Brudzowice Promień Strzemieszyce Małe 1:3 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 23 2 maja 2015 17.00 Zew Kazimierz Ostoja Żelisławice 0:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 23 2 maja 2015 17.00 Błękitni Sarnów SKS Łagisza 4:2 (2:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 23 2 maja 2015 17.00 Orzeł Dąbie Źródło Kromołów 1:4 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 23 2 maja 2015 17.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 2:4 (1:1)

Kolejka 24

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 24 9 maja 2015 17.00 MKS Poręba CKS Czeladź 0:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 24 9 maja 2015 17.00 Milenium Wojkowice Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 24 9 maja 2015 17.00 Źródło Kromołów Łazowianka Łazy 3:2 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 24 9 maja 2015 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Orzeł Dąbie 3:1 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 24 9 maja 2015 17.00 Jedność Strzyżowice Błękitni Sarnów 1:1 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 24 9 maja 2015 17.00 SKS Łagisza Zew Kazimierz 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 24 10 maja 2015 17.00 Skalniak Kroczyce Niwy Brudzowice 2:5 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 24 10 maja 2015 17.00 Ostoja Żelisławice Przemsza Okradzionów 0:1 (0:1)

Kolejka 25

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 25 16 maja 2015 17.00 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów 3:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 25 16 maja 2015 17.00 Niwy Brudzowice MKS Poręba 4:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 25 16 maja 2015 17.00 Orzeł Dąbie Skalniak Kroczyce 0:5 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 25 16 maja 2015 17.00 Błękitni Sarnów Milenium Wojkowice 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 25 16 maja 2015 17.00 Zew Kazimierz Jedność Strzyżowice 3:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 25 17 maja 2015 11.00 SKS Łagisza Ostoja Żelisławice 1:3 (1:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 25 17 maja 2015 15.00 Łazowianka Łazy Promień Strzemieszyce Małe 3:1 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 25 17 maja 2015 16.00 Unia Dąbrowa Górnicza Źródło Kromołów 4:1 (2:0)

Kolejka 26

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 26 23 maja 2015 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 26 23 maja 2015 17.00 Jedność Strzyżowice SKS Łagisza 3:2 (1:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 26 23 maja 2015 17.00 Milenium Wojkowice Zew Kazimierz 1:1 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 26 23 maja 2015 17.00 Źródło Kromołów Błękitni Sarnów 3:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 26 23 maja 2015 17.00 MKS Poręba Orzeł Dąbie 4:2 (4:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 26 23 maja 2015 18.00 Przemsza Okradzionów Niwy Brudzowice 1:7 (0:4)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 26 24 maja 2015 17.00 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź 3:3 (1:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 26 24 maja 2015 17.00 Skalniak Kroczyce Łazowianka Łazy 0:3 (0:2)

Kolejka 27

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 27 30 maja 2015 17.00 Unia Dąbrowa Górnicza Skalniak Kroczyce 5:1 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 27 30 maja 2015 17.00 Łazowianka Łazy MKS Poręba 7:0 (3:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 27 30 maja 2015 17.00 Jedność Strzyżowice Ostoja Żelisławice 1:2 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 27 30 maja 2015 17.00 SKS Łagisza Milenium Wojkowice 1:4 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 27 30 maja 2015 17.00 Zew Kazimierz Źródło Kromołów 1:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 27 30 maja 2015 17.00 Błękitni Sarnów Promień Strzemieszyce Małe 2:0 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 27 30 maja 2015 17.00 Orzeł Dąbie Przemsza Okradzionów 1:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 27 31 maja 2015 17.00 Niwy Brudzowice CKS Czeladź 0:1 (0:0)

Kolejka 28

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 28 4 czerwca 2015 17.00 MKS Poręba Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 28 6 czerwca 2015 17.00 CKS Czeladź Orzeł Dąbie 0:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 28 6 czerwca 2015 17.00 Przemsza Okradzionów Łazowianka Łazy 0:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 28 6 czerwca 2015 17.00 Ostoja Żelisławice Niwy Brudzowice 0:5 (0:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 28 6 czerwca 2015 17.00 Skalniak Kroczyce Błękitni Sarnów 0:3 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 28 6 czerwca 2015 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Zew Kazimierz 1:3 (0:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 28 6 czerwca 2015 17.00 Źródło Kromołów SKS Łagisza 0:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 28 6 czerwca 2015 17.00 Milenium Wojkowice Jedność Strzyżowice 1:0 (0:0)

Kolejka 29

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 29 13 czerwca 2015 17.00 Łazowianka Łazy CKS Czeladź 2:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 29 13 czerwca 2015 17.00 Unia Dąbrowa Górnicza Przemsza Okradzionów 4:1 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 29 13 czerwca 2015 17.00 Orzeł Dąbie Niwy Brudzowice 0:3 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 29 13 czerwca 2015 17.00 SKS Łagisza Promień Strzemieszyce Małe 2:0 (2:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 29 13 czerwca 2015 17.00 Zew Kazimierz Skalniak Kroczyce 0:3 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 29 13 czerwca 2015 17.00 Błękitni Sarnów MKS Poręba 4:2 (1:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 29 13 czerwca 2015 17.00 Jedność Strzyżowice Źródło Kromołów 0:2 (0:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 29 14 czerwca 2015 17.00 Ostoja Żelisławice Milenium Wojkowice 3:2 (1:1)

Kolejka 30

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A (Sosnowiec) (7) 30 20 czerwca 2015 17.00 CKS Czeladź Unia Dąbrowa Górnicza 0:0 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 30 20 czerwca 2015 17.00 Niwy Brudzowice Łazowianka Łazy 1:1 (1:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 30 20 czerwca 2015 17.00 Skalniak Kroczyce SKS Łagisza 5:3 (2:3)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 30 20 czerwca 2015 17.00 Ostoja Żelisławice Orzeł Dąbie 2:3 (0:0)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 30 20 czerwca 2015 17.00 Przemsza Okradzionów Błękitni Sarnów 5:2 (3:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 30 20 czerwca 2015 17.00 MKS Poręba Zew Kazimierz 3:4 (3:1)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 30 20 czerwca 2015 17.00 Źródło Kromołów Milenium Wojkowice 1:3 (1:2)
Klasa A (Sosnowiec) (7) 30 20 czerwca 2015 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Jedność Strzyżowice 1:1 (1:0)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego