Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 68: | Linia 68: | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cynkownia Będzin]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Saturn Wojkowice Komorne]] (b) | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec|Unia II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strzelecki KS Niwka]] (b) | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|} | |||
*Płomień Milowice nie przystąpił do rozgrywek | |||
*Po rozegraniu dwóch meczów Czarnych z Naprzodem o awans do Ligi Okręgowej, Wydział Gier i Dyscypliny PZPN uznał, że jednak mistrzem klasy A grupy sosnowieckiej jest Cynkownia Będzin, ponieważ związek zakwestionował wygraną Czarnych z AKS Niwka | |||
*W wyniku protestu Czarnych zarządzono dodatkowy baraż z Cynkownią, sprawy ostatecznie jednak nie rozstrzygnięto ze względu na wybuch II Wojny Światowej | |||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== |
Wersja z 17:23, 18 kwi 2017
Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD KLASY A
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AKS Niwka | Sosnowiec |
2 | RKS Czarni Sosnowiec | Sosnowiec |
3 | Hakoach Będzin | Będzin |
4 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
5 | Saturn Wojkowice Komorne | Wojkowice Komorne |
6 | TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
7 | Unia II Sosnowiec ? | Sosnowiec |
8 | Zew Niemce | Niemce |
9 | Cynkownia Będzin | Będzin |
10 | Solvay Grodziec | Grodziec |
11 | TS Sosnowiec | Sosnowiec |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Czarni Sosnowiec | 20 | 32 | ? | ? | ? | 68 | 27 |
2 | Cynkownia Będzin | 20 | 31 | ? | ? | ? | 55 | 28 |
3 | Hakoach Będzin | 20 | 28 | ? | ? | ? | 39 | 22 |
4 | Solvay Grodziec | 20 | 24 | ? | ? | ? | 52 | 37 |
5 | Saturn Wojkowice Komorne (b) | 20 | 22 | ? | ? | ? | 41 | 32 |
6 | AKS Niwka | 20 | 20 | ? | ? | ? | 61 | 40 |
7 | Zew Niemce | 20 | 19 | ? | ? | ? | 39 | 48 |
8 | TS Dąbrowa Górnicza | 20 | 13 | ? | ? | ? | 40 | 65 |
9 | Unia II Sosnowiec | 20 | 12 | ? | ? | ? | 35 | 32 |
10 | Strzelecki KS Niwka (b) | 20 | 8 | ? | ? | ? | 33 | 62 |
11 | Orzeł Bobrowniki | 20 | 7 | ? | ? | ? | 18 | 62 |
12 | Płomień Milowice | 11 | 0 | ? | ? | ? | 0 | 33 |
- Płomień Milowice nie przystąpił do rozgrywek
- Po rozegraniu dwóch meczów Czarnych z Naprzodem o awans do Ligi Okręgowej, Wydział Gier i Dyscypliny PZPN uznał, że jednak mistrzem klasy A grupy sosnowieckiej jest Cynkownia Będzin, ponieważ związek zakwestionował wygraną Czarnych z AKS Niwka
- W wyniku protestu Czarnych zarządzono dodatkowy baraż z Cynkownią, sprawy ostatecznie jednak nie rozstrzygnięto ze względu na wybuch II Wojny Światowej
RUNDA JESIENNA
RUNDA WIOSENNA
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 21 maja 1939 (n) | 15.00 | TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka ?
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 2 lipca 1939 (n) | 11.15 | TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza | Zew Niemce | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 2 lipca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 2 lipca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 2 lipca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | 2 lipca 1939 (n)) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |