Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 128: | Linia 128: | ||
| ALIGN=center|PAUZA | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Hutnik Będzin]] | |||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 141: | Linia 151: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 152: | Linia 161: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 161: | Linia 170: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 170: | Linia 179: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 179: | Linia 188: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 211: | Linia 219: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 222: | Linia 229: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 231: | Linia 238: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 240: | Linia 247: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 249: | Linia 256: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 281: | Linia 286: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 292: | Linia 296: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 301: | Linia 305: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 310: | Linia 314: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 319: | Linia 323: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 351: | Linia 354: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 362: | Linia 364: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 371: | Linia 373: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 380: | Linia 382: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 389: | Linia 391: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 421: | Linia 422: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 432: | Linia 432: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 441: | Linia 441: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 450: | Linia 450: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 459: | Linia 459: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 491: | Linia 490: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 502: | Linia 500: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 511: | Linia 509: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 520: | Linia 518: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 529: | Linia 527: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 8=== | ===Kolejka 8=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 561: | Linia 557: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 572: | Linia 567: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 581: | Linia 576: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 590: | Linia 585: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 599: | Linia 594: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
===Kolejka 9=== | ===Kolejka 9=== | ||
Linia 631: | Linia 625: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 642: | Linia 635: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 651: | Linia 644: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 660: | Linia 653: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 669: | Linia 662: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|XXX | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[ | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik | [[Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Hutnik Będzin]] | ||
[[Kolejarz Sosnowiec]] | [[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[ | [[RKS Grodziec]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | ==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== |
Wersja z 23:06, 25 paź 2013
1958 Klasa A, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara Częstochowa | Częstochowa |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
4 | Hutnik Będzin | Będzin |
5 | Kolejarz Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
7 | RKS Grodziec | Grodziec |
8 | Unia Myszków | Myszków |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1958 | - | ??? | XXX | PAUZA |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec Unia Myszków Unia Ząbkowice
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |