Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 836: | Linia 836: | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
Linia 847: | Linia 847: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 856: | Linia 856: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 865: | Linia 865: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 874: | Linia 874: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 883: | Linia 883: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 891: | Linia 891: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
===Kolejka 11=== | ===Kolejka 11=== | ||
Linia 917: | Linia 917: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 926: | Linia 926: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 935: | Linia 935: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 944: | Linia 944: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 953: | Linia 953: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 961: | Linia 961: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
===Kolejka 12=== | ===Kolejka 12=== | ||
Linia 987: | Linia 987: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 996: | Linia 996: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1005: | Linia 1005: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1014: | Linia 1014: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1023: | Linia 1023: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1031: | Linia 1031: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
===Kolejka 13=== | ===Kolejka 13=== | ||
Linia 1057: | Linia 1057: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1066: | Linia 1066: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1075: | Linia 1075: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1084: | Linia 1084: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1093: | Linia 1093: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1101: | Linia 1101: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
===Kolejka 14=== | ===Kolejka 14=== | ||
Linia 1127: | Linia 1127: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1136: | Linia 1136: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1145: | Linia 1145: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1154: | Linia 1154: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1163: | Linia 1163: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1171: | Linia 1171: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
===Kolejka 15=== | ===Kolejka 15=== | ||
Linia 1197: | Linia 1197: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1206: | Linia 1206: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1215: | Linia 1215: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1224: | Linia 1224: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1233: | Linia 1233: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1241: | Linia 1241: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
===Kolejka 16=== | ===Kolejka 16=== | ||
Linia 1267: | Linia 1267: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1276: | Linia 1276: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1285: | Linia 1285: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1294: | Linia 1294: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1303: | Linia 1303: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1311: | Linia 1311: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
===Kolejka 17=== | ===Kolejka 17=== | ||
Linia 1337: | Linia 1337: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1346: | Linia 1346: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1355: | Linia 1355: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1364: | Linia 1364: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1373: | Linia 1373: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1381: | Linia 1381: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
===Kolejka 18=== | ===Kolejka 18=== | ||
Linia 1407: | Linia 1407: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1416: | Linia 1416: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1425: | Linia 1425: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1434: | Linia 1434: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1443: | Linia 1443: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1451: | Linia 1451: | ||
|} | |} | ||
[[Bolesławianka Bolesław]] | |||
[[CKS Budowlani Częstochowa]] | |||
[[Górnik Piaski]] | [[Górnik Piaski]] | ||
[[ | [[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[ | [[KS Wysoka]] | ||
[[ | [[Stal Myszków]] | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== |
Wersja z 23:15, 25 paź 2013
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Bolesławianka Bolesław | Bolesław |
1 | CKS Budowlani Częstochowa | Częstochowa |
3 | Górnik Piaski | Czeladź |
4 | Górnik Wojkowice Komorne | Wojkowice Kom. |
5 | Górnik Zagórze | Zagórze |
6 | KS Wysoka | Wysoka |
7 | Stal Myszków | Myszków |
8 | Stal II Sosnowiec | Sosnowiec |
9 | Stradom Częstochowa | Częstochowa |
10 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1958 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Bolesławianka Bolesław CKS Budowlani Częstochowa Górnik Piaski Górnik Wojkowice Komorne Górnik Zagórze KS Wysoka Stal Myszków Stal II Sosnowiec Stradom Częstochowa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |