Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa B, Grupa I - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „==TABELA KOŃCOWA== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: ...”) |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 49: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[''' | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz |'''Zew Ostrowy Górnicze''']] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
Linia 101: | Linia 101: | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|53 | | ALIGN=center|53 | ||
|- | |- | ||
Linia 137: | Linia 136: | ||
! WIDTH=15%|goście | ! WIDTH=15%|goście | ||
! WIDTH=8%|wynik | ! WIDTH=8%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[1 marca]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Sławkow |KS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 7''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[8 marca]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[MKS Sławkow |KS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[15 marca]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza |Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[22 marca]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza |Kolejarz Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[26 marca]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|[[Kazimierzanka Kazimierz Górniczy]] | |||
| ALIGN=center|'''7 : 0''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 kwietnia]][[1959]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
Linia 156: | Linia 203: | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]][[1959]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
Linia 180: | Linia 227: | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 maja]][[1959]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' | ||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[19 maja]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|KS Jaworzno | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 3''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
Linia 196: | Linia 251: | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 czerwca]][[1959]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice| Unia II Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice| Unia II Ząbkowice]] | ||
Linia 233: | Linia 288: | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 lipca]][[1959]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek]] | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[27 lipca]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec |Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 sierpnia]][[1959]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
Linia 257: | Linia 320: | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 sierpnia]][[1959]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza |Górnik ZNME II Dąbrowa Górn.]] | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza |Górnik ZNME II Dąbrowa Górn.]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 2 ''' | | ALIGN=center|'''2 : 2 ''' | ||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[27 sierpnia]][[1959]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
Linia 289: | Linia 360: | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959|Klasa B Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]][[1959]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] |
Aktualna wersja na dzień 15:15, 11 sty 2015
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Górnik Sosnowiec | 18 | 34 | 81 | 12 | |||
2 | Górnik Zagórze | 18 | 28 | 68 | 19 | |||
3 | Brynica Czeladź | 18 | 27 | 53 | 28 | |||
4 | Zew Ostrowy Górnicze | 18 | 23 | 52 | 30 | |||
5 | Kotlarz Sosnowiec | 18 | 16 | 36 | 38 | |||
6 | Górnik ZNME II Dąbrowa Górn. | 18 | 13 | 33 | 51 | |||
7 | AKS II Niwka | 18 | 12 | 34 | 63 | |||
8 | Górnik Klimontów | 18 | 11 | 24 | 53 | |||
9 | Unia II Ząbkowice | 18 | 10 | 25 | 56 | |||
10 | Stal Buczek Sosnowiec | 18 | 6 | 13 | 69 |
RUNDA I
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B Grupa I | 10 | 19 lipca1959 | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Klimontów | 7 : 1 | |
Klasa B Grupa I | 11 | 24 lipca1959 | Stal Huta Buczek | Zew Ostrowy Górnicze | 0 : 3 | |
Towarzyski | - | 27 lipca1959 | Stal II Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 1 | |
Klasa B Grupa I | 12 | 3 sierpnia1959 | Zew Ostrowy Górnicze | Kotlarz Sosnowiec | 4 : 1 | |
Klasa B Grupa I | 13 | 9 sierpnia1959 | Zew Ostrowy Górnicze | AKS II Niwka | 9 : 3 | |
Klasa B Grupa I | 14 | 22 sierpnia1959 | Górnik ZNME II Dąbrowa Górn. | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 2 | |
Towarzyski | - | 27 sierpnia1959 | Zew Ostrowy Górnicze | AKS Niwka | 1 : 3 | |
Klasa B Grupa I | 15 | 30 sierpnia1959 | Zew Ostrowy Górnicze | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 1 | |
Klasa B Grupa I | 16 | 6 września1959 | Górnik Zagórze | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 0 | |
Klasa B Grupa I | 17 | 13 września1959 | Zew Ostrowy Górnicze | Unia II Ząbkowice | 3 : 2 | |
Klasa B Grupa I | 18 | 28 września1959 | Brynica Czeladź | Zew Ostrowy Górnicze | 4 : 3 |