Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1958''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | '''Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1958''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: Stal Huta Cedler Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec | | ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Cedler]] ([[Polonia Sosnowiec]]) (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|} | |} | ||
Linia 94: | Linia 156: | ||
| ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
Linia 136: | Linia 198: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (1:1) anulowany powtórka '''2 : 1''' (1:1) | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (1:1) anulowany powtórka '''2 : 1''' (1:1) | ||
Linia 221: | Linia 283: | ||
| ALIGN=center|[[27 kwietnia]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[27 kwietnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
Linia 291: | Linia 353: | ||
| ALIGN=center|[[4 maja]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[4 maja]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
Linia 342: | Linia 404: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | ||
Linia 384: | Linia 446: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
Linia 454: | Linia 516: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:0) | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:0) | ||
Linia 505: | Linia 567: | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:1) | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:1) | ||
Linia 558: | Linia 620: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' (0:0) | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (0:0) | ||
Linia 692: | Linia 754: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
Linia 751: | Linia 813: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (0:2) | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (0:2) | ||
Linia 791: | Linia 853: | ||
| ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:2) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:2) | ||
Linia 878: | Linia 940: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
Linia 947: | Linia 1009: | ||
| ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
Linia 997: | Linia 1059: | ||
| ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:0) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:0) | ||
Linia 1039: | Linia 1101: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (2:0) | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (2:0) | ||
Linia 1107: | Linia 1169: | ||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:0) | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:0) | ||
Linia 1160: | Linia 1222: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
Linia 1211: | Linia 1273: | ||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:1) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:1) | ||
Linia 1252: | Linia 1314: | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 10:36, 23 sie 2022
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Stal Huta Cedler Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Huta Cedler (Polonia Sosnowiec) (A) | 16 | 22 | 10 | 2 | 4 | 34 | 13 |
2 | Zew Ostrowy Górnicze | 16 | 19 | 8 | 3 | 5 | 34 | 35 |
3 | Górnik Sosnowiec | 16 | 17 | 7 | 3 | 6 | 32 | 25 |
4 | Brynica Czeladź | 16 | 17 | 6 | 5 | 5 | 31 | 29 |
5 | Stal Buczek Sosnowiec | 16 | 17 | 7 | 3 | 6 | 32 | 30 |
6 | Kotlarz Sosnowiec | 16 | 15 | 7 | 1 | 8 | 20 | 27 |
7 | AKS II Niwka | 16 | 14 | 6 | 2 | 8 | 25 | 31 |
8 | Płomień II Milowice | 16 | 13 | 5 | 3 | 6 | 20 | 27 |
9 | Czarni Sosnowiec | 16 | 10 | 3 | 4 | 9 | 18 | 29 |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 3 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | AKS II Niwka | 6 : 1 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | pauza |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Czarni Sosnowiec | 4 : 2 (1:1) anulowany powtórka 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Stal Buczek Sosnowiec | 4 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Brynica Czeladź | 4 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Płomień II Milowice | 3 : 1 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | pauza |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Zew Ostrowy Górnicze | 4 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | AKS II Niwka | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | pauza |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Stal Buczek Sosnowiec | 4 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | ??? | AKS II Niwka | Brynica Czeladź | 3 : 5 (3:5) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Płomień II Milowice | 0 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | Czarni Sosnowiec | pauza |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | ??? | Płomień II Milowice | AKS II Niwka | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 2 (2:2) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Stal Huty Cedler | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | Zew Ostrowy Górnicze | pauza |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 0 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Brynica Czeladź | 1 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Płomień II Milowice | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | AKS II Niwka | GKS Górnik Sosnowiec | 3 : 5 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | pauza |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | AKS II Niwka | 2 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 0 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Czarni Sosnowiec | 3 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Stal Buczek Sosnowiec | 2 : 2 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | pauza |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Płomień II Milowice | 0 : 2 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 2 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Zew Ostrowy Górnicze | 4 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | AKS II Niwka | Kotlarz Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | Brynica Czeladź | pauza |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Czarni Sosnowiec | 4 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Stal Buczek Sosnowiec | 4 : 1 (4:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Brynica Czeladź | 1 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | AKS II Niwka | pauza |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień II Milowice | 8 | 12 | 5 | 2 | 1 | 14 | 5 |
2 | Stal Huty Cedler | 8 | 11 | 5 | 1 | 2 | 17 | 6 |
3 | GKS Górnik Sosnowiec | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 20 | 12 |
4 | Zew Ostrowy Górnicze | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 15 | 14 |
5 | Brynica Czeladź | 8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 14 |
6 | Kotlarz Sosnowiec | 8 | 7 | 3 | 1 | 4 | 9 | 12 |
7 | AKS II Niwka | 8 | 5 | 2 | 1 | 5 | 13 | 22 |
8 | Czarni Sosnowiec | 8 | 5 | 1 | 3 | 4 | 8 | 14 |
9 | Stal Buczek Sosnowiec | 8 | 4 | 1 | 2 | 5 | 11 | 20 |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Brynica Czeladź | 2 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Buczek Sosnowiec | 2 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Stal Huty Cedler | 2 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | Płomień II Milowice | pauza |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | AKS II Niwka | 1 : 2 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Zew Ostrowy Górnicze | 7 : 3 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | GKS Górnik Sosnowiec | 0 : 2 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | pauza |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Płomień II Milowice | 4 : 1 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Brynica Czeladź | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Stal Buczek Sosnowiec | 3 : 0 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Czarni Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | pauza |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | AKS II Niwka | 2 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 6 : 2 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | Czarni Sosnowiec | pauza |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Płomień II Milowice | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Brynica Czeladź | 5 : 3 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Stal Buczek Sosnowiec | 1 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | Zew Ostrowy Górnicze | pauza |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Czarni Sosnowiec | 3 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Stal Huty Cedler | 0 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | AKS II Niwka | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | Stal Buczek Sosnowiec | pauza |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | AKS II Niwka | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | GKS Górnik Sosnowiec | 4 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Płomień II Milowice | 2 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Brynica Czeladź | 1 : 1 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | Kotlarz Sosnowiec | pauza |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Stal Buczek Sosnowiec | 1 : 5 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Huty Cedler | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | AKS II Niwka | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | Brynica Czeladź | pauza |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | 28 września 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 28 września 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 28 września 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 3 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 28 września 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Płomień II Milowice | 2 : 1 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 28 września 1958 | AKS II Niwka | pauza |