Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937 | '''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
* W związku z reorganizacją rozgrywek i utworzeniem od następnego sezonu 1937/1938 [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej|Zagłębiowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej]], który będzie prowadził swoją Ligę Okręgową awans do niej uzyskały drużyny z miejsc od 1 do 5. Natomiast drużyny z miejsc od 6 do 10 w kolejnym sezonie 1937/1938 zagrały w Klasie A prowadzonej przez [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Oprócz tego zwycięzca grupy RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza uzyskał awans do [[Piłka Nożna Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN - Sezon 1937|gier finałowych o mistrzostwo Kieleckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej]], których zwycięzca grał o awans do Ligi Państwowej. | |||
* AKS Niwka brał w poprzednim sezonie pod nazwą KSM Niwka. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n)) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1935]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1937]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1937]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1937]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1937]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1937]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 16=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 17=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1936]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Unia Sosnowiec]] | |||
[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Solvay Grodziec]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Hakoach Będzin]] | |||
[[???]] | |||
=Bibliografia (źródło)= | |||
* "Expres Zagłębia", lata 1936-1937 | |||
[[Kategoria: Sezon|1936/1937]] | |||
[[Kategoria: Klasa A|1936/1937]] | |||
[[Kategoria: KOZPN|1936/1937]] |
Aktualna wersja na dzień 07:59, 14 lut 2024
Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
- W związku z reorganizacją rozgrywek i utworzeniem od następnego sezonu 1937/1938 Zagłębiowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który będzie prowadził swoją Ligę Okręgową awans do niej uzyskały drużyny z miejsc od 1 do 5. Natomiast drużyny z miejsc od 6 do 10 w kolejnym sezonie 1937/1938 zagrały w Klasie A prowadzonej przez Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Oprócz tego zwycięzca grupy RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza uzyskał awans do gier finałowych o mistrzostwo Kieleckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, których zwycięzca grał o awans do Ligi Państwowej.
- AKS Niwka brał w poprzednim sezonie pod nazwą KSM Niwka.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (A) | 18 | 29 | ? | ? | ? | 63 | 23 |
2 | CKS Czeladź (A) | 18 | 24 | ? | ? | ? | 45 | 24 |
3 | Sarmacja Będzin (A) | 18 | 22 | ? | ? | ? | 43 | 34 |
4 | Brynica Czeladź (A) | 18 | 21 | ? | ? | ? | 43 | 33 |
5 | Unia Sosnowiec (A) | 18 | 18 | ? | ? | ? | 42 | 30 |
6 | Solvay Grodziec | 18 | 18 | ? | ? | ? | 36 | 39 |
7 | Płomień Milowice | 18 | 18 | ? | ? | ? | 40 | 56 |
8 | AKS Niwka | 18 | 14 | ? | ? | ? | 32 | 48 |
9 | Zagłębianka Będzin | 18 | 12 | ? | ? | ? | 33 | 46 |
10 | Hakoach Będzin | 18 | 2 | ? | ? | ? | 12 | 64 |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n)) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Bibliografia (źródło)
- "Expres Zagłębia", lata 1936-1937