Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Uzupełnienie hasła) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 9 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
[[Plik:Plakat na mecz Brynica Czeladź CKS Czeladź.jpg|thumb|400px|Plakat reklamujący mecze piłki nożnej [[28 maja]] [[1939]]]] | [[Plik:Plakat na mecz Brynica Czeladź CKS Czeladź.jpg|thumb|400px|Plakat reklamujący mecze piłki nożnej [[28 maja]] [[1939]]]] | ||
* Mistrzostwo grupy II wywalczyła Polonia Sosnowiec, a po wygranym barażu z mistrzem grupy I - Cyklonem Rogoźnik także awans do Klasy A. Jednak pomimo przegranego barażu w związku z powiększeniem do 12 drużyn Klasy A od sezonu 1939/1940 Cyklon również wywalczył awans do Klasy A. Brak końcowej tabeli rozgrywek. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. Udało się ustalić drużyny grające w tej grupie i wyniki 53 ze 110 rozegranych meczy. | |||
* | * [[Strzelecki KS Sosnowiec]] nie przystąpił do rozgrywek i ostatecznie wystartowało 11 drużyn. | ||
* | * Przed rozpoczęciem rundy wiosennej TUR Gołonóg zmienił nazwę na TS Gołonóg. | ||
* | * Latem 1938 r. nastąpiło połączenie Unii Sosnowiec grającej w sezonie w 1937/1938 w Lidze Okręgowej z [[KS Sosnowiec|TS Sosnowiec]] grającym w Klasie A. W jego wyniku w sezonie 1938/1939 w Lidze Okręgowej nadal grała Unia Sosnowiec, w Klasie A na miejsce KS Sosnowiec grała Unia II Sosnowiec, a w Klasie B Unia III Sosnowiec na miejsce Unii II Sosnowiec. | ||
==SKŁAD KLASY B GRUPY II== | ==SKŁAD KLASY B GRUPY II== | ||
Linia 77: | Linia 77: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Strzelecki Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Strzelecki KS Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|1 | ||
! WIDTH=7%| | ! WIDTH=4%|2 | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|3 | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|4 | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|5 | ||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| [[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| | | ALIGN=center|4-0 | ||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ster Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|7-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brygada Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-6 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| | | ALIGN=center|2-5 | ||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|9-1 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|8-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Józefów]] | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|5-4 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| [[ | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[TS TUR Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|1-9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|8-1 | |||
| ALIGN=center|9-1 | |||
= | |- | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
== | |- | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Nordia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=BARAŻ O MISTRZOSTWO KLASY B I AWANS DO KLASY A SOSNOWIEC= | |||
Wzięły w nim udział: [[Cyklon Rogoźnik]] - mistrz [[Piłka Nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939|mistrz grupy I Klasy B]] i [[Polonia Sosnowiec]] - [[Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939|mistrz grupy II Klasy B]] rozgrywając mecz i rewanż. Ówczesny regulamin stanowił, że w przypadku równej ilości punktów w barażu rozgrywa się trzeci mecz na neutralnym terenie. Wobec tego, że każda z drużyn wygrała po 1 meczu o awansie zadecydował trzeci mecz na neutralnym terenie w Będzinie, który wygrała Polonia Sosnowiec i to ona uzyskała awans do Klasy A. Jednak z uwagi powiększenie od sezonu 1939/1940 Klasy A to również Cyklon Rogoźnik jako przegrany w barażu wywalczył awans do Klasy A. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 170: | Linia 280: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center| [[Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939]] [[Piłka Nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BARAŻ | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 lipca]] [[1939]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 2''' (3:1) | ||
|} | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Piłka Nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939]] [[Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BARAŻ | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 lipca]] [[1939]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | |||
| ALIGN=center|''' | |} | ||
* Mecz został przerwany pod koniec II połowy przez sędziego p. Łatę z Sosnowca, który postanowił usunąć z boiska jednego z piłkarzy Polonii - Ciszka. Spotkało to się z gwałtownymi protestami polonistów i sędzia przerwał mecz. | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| ALIGN=center|[[ | ! WIDTH=17%|data | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=7%|godz. | ||
| ALIGN=center|[[ | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
| ALIGN=center|[[ | ! WIDTH=22%|goście | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939]] [[Piłka Nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[30 lipca]] [[1939]] - Będzin | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | |||
|} | |} | ||
===Kolejka | * Trzeci mecz barażowy został przerwany w dogrywce przy stanie 1-1. Po 90 minutach był remis 1-1 (?-?). Po kilku minutach dogrywki doszło do incydentu. Otóż jeden z graczy Polonii zaatakował bramkarza Cyklonu, który zaczął się bronić zgodnie z przepisami. Mimo to sędzia usunął z boiska bramkarza Cyklonu. W proteście przeciwko jego decyzji drużyna Cyklonu zeszła z boiska. Gola dla Cyklonu zdobył Rabsztyn, a dla Polonii Tomasik. | ||
=WYNIKI= | |||
* UWAGA: Gwiazdką * oznaczono mecze, w których nie udało się ze 100% pewnością potwierdzić gospodarza spotkania. | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 239: | Linia 356: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 6''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 3''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|1 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 5''' (0:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[PAUZA]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 2=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 298: | Linia 424: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|'''2 | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (4:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 342: | Linia 468: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 3=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 357: | Linia 483: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 4=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 425: | Linia 542: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 5''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 5''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
Linia 461: | Linia 578: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
===Kolejka | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[PAUZA]] | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 484: | Linia 610: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 1''' (4:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 6=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 552: | Linia 669: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : | | ALIGN=center|'''2 : 9''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[PAUZA]] | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 7=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 611: | Linia 737: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''8 : 1''' (?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 655: | Linia 781: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 8=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 670: | Linia 796: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | | ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[PAUZA]] | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 9=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 729: | Linia 864: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 756: | Linia 891: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
Linia 765: | Linia 900: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 773: | Linia 908: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 10=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 788: | Linia 923: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
Linia 806: | Linia 941: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
Linia 815: | Linia 950: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
Linia 824: | Linia 959: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 832: | Linia 967: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 11=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 849: | Linia 982: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 3''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ==RUNDA WIOSENNA== | ||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 917: | Linia 1043: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | |||
| ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 5''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 0''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[PAUZA]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | * Uwaga: mecz Naprzód-Makabi został rozegrany na stadionie Unii Sosnowiec. | ||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 976: | Linia 1113: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 9''' (0:5) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1020: | Linia 1157: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 14=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1035: | Linia 1172: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 4''' (3:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8 : 0''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
===Kolejka 15=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1103: | Linia 1231: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 * | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[PAUZA]] | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 16=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1162: | Linia 1299: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | |||
| ALIGN=center|'''9 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[7 maja]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 17=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1230: | Linia 1358: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 1257: | Linia 1394: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1938]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[PAUZA]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 18=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1289: | Linia 1426: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''8 : 0''' (3:0) | |||
| ALIGN=center|'''8 : | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 1316: | Linia 1444: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | |||
| ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1333: | Linia 1470: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 19=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1348: | Linia 1485: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1939]] (n) | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | | ALIGN=center|'''8 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1939]] (n) | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 4''' (?:?) | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1939]] (n) | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Ster Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1939]] (n) | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|19 * | |||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Norddia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Naprzód Józefów]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[PAUZA]] | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
===Kolejka 20=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[TS TUR Gołonóg]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 4''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1939]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1408: | Linia 1613: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
Linia 1417: | Linia 1622: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
Linia 1426: | Linia 1631: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
Linia 1435: | Linia 1640: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[?]] | | ALIGN=center|[[?]] | ||
Linia 1444: | Linia 1649: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1467: | Linia 1672: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nordia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec|Unia III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 1494: | Linia 1699: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KSM Stary Sielec Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 1503: | Linia 1708: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[1939]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1509: | Linia 1714: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
* Po meczu Nordia - Makabi doszło na boisku do bijatyki piłkarzy i kibiców, którą zlikwidowała Policja. | |||
==GALERIA== | ==GALERIA== |
Aktualna wersja na dzień 08:57, 14 lut 2024
Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Mistrzostwo grupy II wywalczyła Polonia Sosnowiec, a po wygranym barażu z mistrzem grupy I - Cyklonem Rogoźnik także awans do Klasy A. Jednak pomimo przegranego barażu w związku z powiększeniem do 12 drużyn Klasy A od sezonu 1939/1940 Cyklon również wywalczył awans do Klasy A. Brak końcowej tabeli rozgrywek. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. Udało się ustalić drużyny grające w tej grupie i wyniki 53 ze 110 rozegranych meczy.
- Strzelecki KS Sosnowiec nie przystąpił do rozgrywek i ostatecznie wystartowało 11 drużyn.
- Przed rozpoczęciem rundy wiosennej TUR Gołonóg zmienił nazwę na TS Gołonóg.
- Latem 1938 r. nastąpiło połączenie Unii Sosnowiec grającej w sezonie w 1937/1938 w Lidze Okręgowej z TS Sosnowiec grającym w Klasie A. W jego wyniku w sezonie 1938/1939 w Lidze Okręgowej nadal grała Unia Sosnowiec, w Klasie A na miejsce KS Sosnowiec grała Unia II Sosnowiec, a w Klasie B Unia III Sosnowiec na miejsce Unii II Sosnowiec.
SKŁAD KLASY B GRUPY II
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Polonia Sosnowiec | Sosnowiec |
2 | Brygada Strzemieszyce | Strzemieszyce |
3 | Unia III Sosnowiec | Sosnowiec |
4 | KSM Stary Sielec Sosnowiec | Sosnowiec |
5 | Naprzód Józefów | Zagórze |
6 | TS TUR Gołonóg | Gołonóg |
7 | KS Kazimierz | Kazimierz |
8 | Makabi Sosnowiec | Sosnowiec |
9 | Ster Sosnowiec | Sosnowiec |
10 | Nordia Sosnowiec | Sosnowiec |
11 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
12 | Strzelecki KS Sosnowiec | Sosnowiec |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Sosnowiec | - | 4-0 | 8-0 | 8-0 | 2-0 | 4-0 | 3-0 | 6-0 | 4-2 | 4-0 | 5-2 |
2 | Ster Sosnowiec | 2-9 | - | 3-4 | 2-1 | 7-1 | 1-0 | |||||
3 | Brygada Strzemieszyce | 1-3 | - | 2-6 | 6-0 | 3-1 | ||||||
4 | Unia III Sosnowiec | 3-2 | 1-5 | - | 3-1 | 2-5 | 4-2 | 9-1 | 4-3 | 8-2 | 2-0 | |
5 | KSM Stary Sielec Sosnowiec | 0-5 | 4-3 | 3-0 | - | 2-1 | 2-1 | 2-1 | 2-1 | |||
6 | Naprzód Józefów | 0-0 | 1-0 | 3-0 | - | 3-2 | ||||||
7 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 5-4 | - | 6-0 | 6-1 | |||||||
8 | TS TUR Gołonóg | 0-5 | - | 3-2 | 1-3 | |||||||
9 | KS Kazimierz | 1-9 | 1-2 | - | 8-1 | 9-1 | ||||||
10 | Makabi Sosnowiec | 0-1 | 1-1 | 1-1 | 1-1 | 3-0 w.o. | 2-1 | - | 1-1 | |||
11 | Nordia Sosnowiec | 2-2 | 2-1 | 2-4 | 5-0 | 1-0 | - |
BARAŻ O MISTRZOSTWO KLASY B I AWANS DO KLASY A SOSNOWIEC
Wzięły w nim udział: Cyklon Rogoźnik - mistrz mistrz grupy I Klasy B i Polonia Sosnowiec - mistrz grupy II Klasy B rozgrywając mecz i rewanż. Ówczesny regulamin stanowił, że w przypadku równej ilości punktów w barażu rozgrywa się trzeci mecz na neutralnym terenie. Wobec tego, że każda z drużyn wygrała po 1 meczu o awansie zadecydował trzeci mecz na neutralnym terenie w Będzinie, który wygrała Polonia Sosnowiec i to ona uzyskała awans do Klasy A. Jednak z uwagi powiększenie od sezonu 1939/1940 Klasy A to również Cyklon Rogoźnik jako przegrany w barażu wywalczył awans do Klasy A.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939 Piłka Nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939 | BARAŻ | 16 lipca 1939 | 17.00 | Polonia Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 7 : 2 (3:1) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka Nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939 Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939 | BARAŻ | 23 lipca 1939 | ? | Cyklon Rogoźnik | Polonia Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
- Mecz został przerwany pod koniec II połowy przez sędziego p. Łatę z Sosnowca, który postanowił usunąć z boiska jednego z piłkarzy Polonii - Ciszka. Spotkało to się z gwałtownymi protestami polonistów i sędzia przerwał mecz.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka Nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939 Piłka Nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1938/1939 | BARAŻ | 30 lipca 1939 - Będzin | ? | Polonia Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 3 : 0 w.o. |
- Trzeci mecz barażowy został przerwany w dogrywce przy stanie 1-1. Po 90 minutach był remis 1-1 (?-?). Po kilku minutach dogrywki doszło do incydentu. Otóż jeden z graczy Polonii zaatakował bramkarza Cyklonu, który zaczął się bronić zgodnie z przepisami. Mimo to sędzia usunął z boiska bramkarza Cyklonu. W proteście przeciwko jego decyzji drużyna Cyklonu zeszła z boiska. Gola dla Cyklonu zdobył Rabsztyn, a dla Polonii Tomasik.
WYNIKI
- UWAGA: Gwiazdką * oznaczono mecze, w których nie udało się ze 100% pewnością potwierdzić gospodarza spotkania.
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | 28 sierpnia 1938 (n) | Brygada Strzemieszyce | Unia III Sosnowiec | 2 : 6 (1:2) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | 28 sierpnia 1938 (n) | ??? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Nordia Sosnowiec | 6 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | 28 sierpnia 1938 (n) | ??? | KSM Stary Sielec Sosnowiec | Ster Sosnowiec | 4 : 3 (0:2) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 * | 28 sierpnia 1938 (n) | ??? | TS TUR Gołonóg | Polonia Sosnowiec | 0 : 5 (0:2) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | 28 sierpnia 1938 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | Naprzód Józefów | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | 28 sierpnia 1938 (n) | ??? | KS Kazimierz | PAUZA |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 2 | 4 września 1938 (n) | KSM Stary Sielec Sosnowiec | Unia III Sosnowiec | 3 : 0 (1:0) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 2 * | 4 września 1938 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | KS Kazimierz | 4 : 2 (4:2) |
Klasa B (Sosnowiec) | 2 | 4 września 1938 (n) | ??? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 2 | 4 września 1938 (n) | ??? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 2 | 4 września 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 3 | 11 września 1938 (n) | Brygada Strzemieszyce | Polonia Sosnowiec | 1 : 3 (1:2) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 3 | 11 września 1938 (n) | ??? | Unia III Sosnowiec | Nordia Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 3 | 11 września 1938 (n) | ??? | Naprzód Józefów | Ster Sosnowiec | 1 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 3 | 11 września 1938 (n) | ??? | KS Kazimierz | Makabi Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 3 | 11 września 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 4 * | 18 września 1938 (n) | Unia III Sosnowiec | Naprzód Józefów | 2 : 5 (?:?) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 4 * | 18 września 1938 (n) | ??? | KSM Stary Sielec Sosnowiec | Polonia Sosnowiec | 0 : 5 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 4 | 18 września 1938 (n) | ??? | Brygada Strzemieszyce | Makabi Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 4 | 18 września 1938 (n) | ??? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 4 | 18 września 1938 (n) | ??? | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | KS Kazimierz | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 4 | 18 września 1938 (n) | ??? | ? | PAUZA |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 5 | 25 września 1938 (n) | Ster Sosnowiec | KS Kazimierz | 7 : 1 (4:0) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 5 | 25 września 1938 (n) | ??? | TS TUR Gołonóg | Unia III Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 5 | 25 września 1938 (n) | ??? | Brygada Strzemieszyce | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 5 | 25 września 1938 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | Nordia Sosnowiec | 5 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 5 | 25 września 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 6 | 2 października 1938 (n) | KSM Stary Sielec Sosnowiec | Nordia Sosnowiec | 2 : 1 (?:?) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 6 | 2 października 1938 (n) | ??? | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | Makabi Sosnowiec | 6 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 6 | 2 października 1938 (n) | ??? | Ster Sosnowiec | Polonia Sosnowiec | 2 : 9 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 6 | 2 października 1938 (n) | ??? | Brygada Strzemieszyce | Naprzód Józefów | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 6 * | 2 października 1938 (n) | ??? | TS TUR Gołonóg | KS Kazimierz | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 6 | 2 października 1938 (n) | ??? | Unia III Sosnowiec | PAUZA |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 7 | 9 października 1938 (n) | 13.00 | Unia III Sosnowiec | Polonia Sosnowiec | 3 : 2 (0:2) |
Klasa B (Sosnowiec) | 7 | 9 października 1938 (n) | ??? | Ster Sosnowiec | Makabi Sosnowiec | 1 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 7 | 9 października 1938 (n) | ??? | KSM Stary Sielec Sosnowiec | Naprzód Józefów | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 7 | 9 października 1938 (n) | ??? | KS Kazimierz | Makabi Sosnowiec | 8 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 7 | 9 października 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 8 | 16 października 1938 (n) | Ster Sosnowiec | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (0:0) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 8 | 16 października 1938 (n) | ??? | Brygada Strzemieszyce | KS Kazimierz | 6 : 0 (1:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 8 | 16 października 1938 (n) | ??? | TS TUR Gołonóg | KSM Stary Sielec Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 8 | 16 października 1938 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | Unia III Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 8 * | 16 października 1938 (n) | ??? | Naprzód Józefów | Nordia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 4 | 18 września 1938 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | PAUZA |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 9 | 23 października 1938 (n) | Unia III Sosnowiec | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 4 : 2 (1:1) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 9 | 23 października 1938 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | Makabi Sosnowiec | 4 : 0 (3:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 9 | 23 października 1938 (n) | ??? | TS TUR Gołonóg | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 9 | 23 października 1938 (n) | ??? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 9 | 23 października 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 10 | 30 października 1938 (n) | Polonia Sosnowiec | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 3 : 0 (0:0) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 10 | 30 października 1938 (n) | ??? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 10 | 30 października 1938 (n) | ??? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 10 | 30 października 1938 (n) | ??? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 10 | 30 października 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 11 | 20 listopada 1938 (n) | Makabi Sosnowiec | Nordia Sosnowiec | 1 : 1 (?:?) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 11 | 20 listopada 1938 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | Naprzód Józefów | 4 : 0 (2:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 11 | 20 listopada 1938 (n) | ??? | KSM Stary Sielec Sosnowiec | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (0:1) |
Klasa B (Sosnowiec) | 11 | 20 listopada 1938 (n) | ??? | Unia III Sosnowiec | KS Kazimierz | 4 : 3 (2:1) |
Klasa B (Sosnowiec) | 11 | 20 listopada 1938 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 12 | 2 kwietnia 1939 (n) | 13.00 | Naprzód Józefów | Makabi Sosnowiec | 3 : 2 (2:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 12 | 2 kwietnia 1939 (n) | 15.00 | Unia III Sosnowiec | Brygada Strzemieszyce | 1 : 5 (0:2) |
Klasa B (Sosnowiec) | 12 * | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | TS TUR Gołonóg | 6 : 0 (3:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 12 | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | Ster Sosnowiec | KSM Stary Sielec Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 12 | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | Nordia Sosnowiec | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 12 | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | KS Kazimierz | PAUZA |
- Uwaga: mecz Naprzód-Makabi został rozegrany na stadionie Unii Sosnowiec.
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 13 | 16 kwietnia 1939 (n) | Unia III Sosnowiec | KSM Stary Sielec Sosnowiec | 3 : 1 (2:1) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 13 * | 16 kwietnia 1939 (n) | ??? | KS Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 1 : 9 (0:5) |
Klasa B (Sosnowiec) | 13 | 16 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 13 | 16 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 13 | 16 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 14 | 23 kwietnia 1939 (n) | Ster Sosnowiec | Naprzód Józefów | 3 : 4 (3:2) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 14 | 23 kwietnia 1939 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | Brygada Strzemieszyce | 8 : 0 (3:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 14 | 23 kwietnia 1939 (n) | ??? | Nordia Sosnowiec | Unia III Sosnowiec | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 14 | 23 kwietnia 1939 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | KS Kazimierz | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 14 | 23 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 15 * | 30 kwietnia 1939 (n) | Polonia Sosnowiec | KSM Stary Sielec Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 15 | 30 kwietnia 1939 (n) | ??? | KS Kazimierz | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 15 * | 30 kwietnia 1939 (n) | ??? | Naprzód Józefów | Unia III Sosnowiec | 6 : 1 (3:1) |
Klasa B (Sosnowiec) | 15 | 30 kwietnia 1939 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | Brygada Strzemieszyce | 1 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 15 | 30 kwietnia 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 15 | 30 kwietnia 1938 (n) | ??? | ? | PAUZA |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 16 | 7 maja 1939 (n) | 14.30 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | Brygada Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 16 | 7 maja 1939 (n) | Unia III Sosnowiec | TS TUR Gołonóg | 9 : 1 (?:?) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 16 | 7 maja 1939 (n) | ??? | Ster Sosnowiec | KS Kazimierz | 3 : 0 w.o. |
Klasa B (Sosnowiec) | 16 | 7 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 16 | 7 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 17 | 14 maja 1939 (n) | Naprzód Józefów | Brygada Strzemieszyce | 3 : 0 (2:0) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 17 | 14 maja 1939 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | Ster Sosnowiec | 4 : 0 (1:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 17 | 14 maja 1939 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 1 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 17 | 14 maja 1939 (n) | ??? | Nordia Sosnowiec | KSM Stary Sielec Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 17 | 14 maja 1939 (n) | ??? | KS Kazimierz | TS TUR Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 17 | 14 maja 1938 (n) | ??? | Unia III Sosnowiec | PAUZA |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 18 | 21 maja 1939 (n) | 17.00 | Polonia Sosnowiec | Unia III Sosnowiec | 8 : 0 (3:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 18 | 21 maja 1939 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | Ster Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 18 | 21 maja 1939 (n) | ??? | Naprzód Józefów | KSM Stary Sielec Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 18 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 18 | 21 maja 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 19 | 28 maja 1939 (n) | Unia III Sosnowiec | Makabi Sosnowiec | 8 : 2 (1:1) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 19 | 28 maja 1939 (n) | KSM Stary Sielec Sosnowiec | TS TUR Gołonóg | 2 : 1 (?:?) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 19 | 28 maja 1939 (n) | ??? | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | Ster Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 19 | 28 maja 1939 (n) | ??? | KS Kazimierz | Brygada Strzemieszyce] | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 19 * | 28 maja 1939 (n) | ??? | Norddia Sosnowiec | Naprzód Józefów | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 19 | 2 kwietnia 1939 (n) | ??? | Polonia Sosnowiec | PAUZA |
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 20 | 4 czerwca 1939 (n) | 16.30 | Nordia Sosnowiec | TS TUR Gołonóg | 5 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 20 | 4 czerwca 1939 (n) | ??? | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | Unia III Sosnowiec | 5 : 4 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 20 | 4 czerwca 1939 (n) | ??? | Makabi Sosnowiec | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 20 | 4 czerwca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 20 | 4 czerwca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 21 | 11 czerwca 1939 (n) | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 21 | 11 czerwca 1939 (n) | ??? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 21 | 11 czerwca 1939 (n) | ??? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 21 | 11 czerwca 1939 (n) | ??? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 21 | 11 czerwca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | 18 czerwca 1939 (n) | Nordia Sosnowiec | Makabi Sosnowiec | 1 : 0 (?:?) | |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | 18 czerwca 1939 (n) | ??? | Naprzód Sosnowiec | Polonia Sosnowiec | 0 : 0 (0:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | 18 czerwca 1939 (n) | ??? | KS Kazimierz | Unia III Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | 18 czerwca 1939 (n) | ??? | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | KSM Stary Sielec Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | 18 czerwca 1939 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
- Po meczu Nordia - Makabi doszło na boisku do bijatyki piłkarzy i kibiców, którą zlikwidowała Policja.
GALERIA
Bibliografia (źródło):
- "Expres Zagłębia", lata 1938-1939. Baraże: ExZ nr 202 z 1939-07-24, ExZ nr 195 z 1939-08-17, ExZ nr 209 z 1939-07-31
- "Kurier Zachodni Iskra", lata 1938-1939.
- Materiały nadesłane przez Pawła Jończyka opracowane na podstawie ówczesnej prasy.