Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''III Liga (Zagłębie) - Sezon 1960/1961''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''III Liga (Zagłębie) - Sezon 1960/1961''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==TABELA PO KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== |
Wersja z 16:13, 5 sie 2017
III Liga (Zagłębie) - Sezon 1960/1961 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA PO KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | Victoria Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | AKS Górnik Niwka | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | ??? 1960 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | ??? 1960 | ? | Płomień Milowice | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | ??? 1960 | ? | Warta Zawiercie | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | ??? 1960 | ? | Skra Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | ??? 1960 | ? | Raków Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | ??? 1960 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | ??? 1960 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | ??? 1960 | ? | Stal II Sosnowiec | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | ??? 1960 | ? | Victoria Częstochowa | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | ??? 1960 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | ??? 1960 | ? | AKS Górnik Niwka | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | ??? 1960 | ? | CKS Czeladź | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 25 września 1960 | ? | CKS Czeladź | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 25 września 1960 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 25 września 1960 | ? | Płomień Milowice | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 25 września 1960 | ? | Warta Zawiercie | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 25 września 1960 | ? | Skra Częstochowa | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 25 września 1960 | ? | Raków Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 28 września 1960 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 28 września 1960 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 28 września 1960 | ? | Stal II Sosnowiec | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 28 września 1960 | ? | Victoria Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 28 września 1960 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 28 września 1960 | ? | AKS Górnik Niwka | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 2 października 1960 | ? | AKS Górnik Niwka | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 2 października 1960 | ? | CKS Czeladź | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 2 października 1960 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 2 października 1960 | ? | Płomień Milowice | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 2 października 1960 | ? | Warta Zawiercie | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 2 października 1960 | ? | Skra Częstochowa | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 9 października 1960 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 9 października 1960 | ? | Raków Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 9 października 1960 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 9 października 1960 | ? | Stal II Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 9 października 1960 | ? | Victoria Częstochowa | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 9 października 1960 | ? | Kolejarz Sosnowiec | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 16 października 1960 | ? | Kolejarz Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 16 października 1960 | ? | AKS Górnik Niwka | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 16 października 1960 | ? | CKS Czeladź | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 16 października 1960 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 16 października 1960 | ? | Płomień Milowice | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 16 października 1960 | ? | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 23 października 1960 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 23 października 1960 | ? | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 23 października 1960 | ? | Raków Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 23 października 1960 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 23 października 1960 | ? | Stal II Sosnowiec | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 23 października 1960 | ? | Victoria Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 30 października 1960 | ? | Victoria Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 30 października 1960 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 30 października 1960 | ? | AKS Górnik Niwka | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 30 października 1960 | ? | CKS Czeladź | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 30 października 1960 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 30 października 1960 | ? | Płomień Milowice | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 6 listopada 1960 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 6 listopada 1960 | ? | Warta Zawiercie | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 6 listopada 1960 | ? | Skra Częstochowa | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 6 listopada 1960 | ? | Raków Częstochowa | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 6 listopada 1960 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 6 listopada 1960 | ? | Stal II Sosnowiec | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 9 kwietnia 1961 | ? | Stal II Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 9 kwietnia 1961 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 9 kwietnia 1961 | ? | Raków Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 9 kwietnia 1961 | ? | Skra Częstochowa | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 9 kwietnia 1961 | ? | Warta Zawiercie | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 9 kwietnia 1961 | ? | Płomień Milowice | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 15 kwietnia 1961 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 15 kwietnia 1961 | ? | CKS Czeladź | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 15 kwietnia 1961 | ? | AKS Górnik Niwka | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 15 kwietnia 1961 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 15 kwietnia 1961 | ? | Victoria Częstochowa | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 15 kwietnia 1961 | ? | Stal II Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 23 kwietnia 1961 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 23 kwietnia 1961 | ? | Raków Częstochowa | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 23 kwietnia 1961 | ? | Skra Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 23 kwietnia 1961 | ? | Warta Zawiercie | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 23 kwietnia 1961 | ? | Płomień Milowice | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 23 kwietnia 1961 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 2 maja 1961 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 2 maja 1961 | ? | AKS Górnik Niwka | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 2 maja 1961 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 2 maja 1961 | ? | Victoria Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 2 maja 1961 | ? | Stal II Sosnowiec | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 2 maja 1961 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 7 maja 1961 | ? | Raków Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 7 maja 1961 | ? | Skra Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 7 maja 1961 | ? | Warta Zawiercie | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 7 maja 1961 | ? | Płomień Milowice | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 7 maja 1961 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 7 maja 1961 | ? | CKS Czeladź | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 14 maja 1961 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 14 maja 1961 | ? | Kolejarz Sosnowiec | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 14 maja 1961 | ? | Victoria Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 14 maja 1961 | ? | Stal II Sosnowiec | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 14 maja 1961 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 14 maja 1961 | ? | Raków Częstochowa | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 21 maja 1961 | ? | Skra Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 21 maja 1961 | ? | Warta Zawiercie | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 21 maja 1961 | ? | Płomień Milowice | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 21 maja 1961 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 21 maja 1961 | ? | CKS Czeladź | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 21 maja 1961 | ? | AKS Górnik Niwka | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 28 maja 1961 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 28 maja 1961 | ? | Victoria Częstochowa | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 28 maja 1961 | ? | Stal II Sosnowiec | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 28 maja 1961 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 28 maja 1961 | ? | Raków Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 28 maja 1961 | ? | Skra Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 1 czerwca 1961 | ? | Warta Zawiercie | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 1 czerwca 1961 | ? | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 1 czerwca 1961 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 1 czerwca 1961 | ? | CKS Czeladź | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 1 czerwca 1961 | ? | AKS Górnik Niwka | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 1 czerwca 1961 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 4 czerwca 1961 | ? | CKS Budowlani Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 4 czerwca 1961 | ? | Stal II Sosnowiec | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 4 czerwca 1961 | ? | Górnik Wojkowice Komorne | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 4 czerwca 1961 | ? | Raków Częstochowa | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 4 czerwca 1961 | ? | Skra Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 4 czerwca 1961 | ? | Warta Zawiercie | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 11 czerwca 1961 | ? | Płomień Milowice | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 11 czerwca 1961 | ? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 11 czerwca 1961 | ? | CKS Czeladź | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 11 czerwca 1961 | ? | AKS Górnik Niwka | Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 11 czerwca 1961 | ? | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 11 czerwca 1961 | ? | Victoria Częstochowa | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |