Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 6: | Linia 6: | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 17: | Linia 18: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=7%|1 | |||
! WIDTH=7%|2 | |||
! WIDTH=7%|3 | |||
! WIDTH=7%|4 | |||
! WIDTH=7%|5 | |||
! WIDTH=7%|6 | |||
! WIDTH=7%|7 | |||
! WIDTH=7%|8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|9:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|11:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
| ALIGN=center|11:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hutnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|8:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|3:0* | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|3:3 | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:5 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|3:0* | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:1 | ||
| ALIGN=center|3:0* | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|3:0* | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0* | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 19:39, 15 lis 2014
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960- Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 14 | 21 | 9 | 3 | 2 | 34 | 12 |
2 | CKS Czeladź | 14 | 20 | 9 | 2 | 3 | 52 | 21 |
3 | Górnik Sosnowiec | 14 | 19 | 9 | 1 | 4 | 45 | 18 |
4 | Hutnik Będzin | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 38 | 27 |
5 | Orzeł Bobrowniki | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 | 35 |
6 | Polonia Sosnowiec | 14 | 13 | 5 | 3 | 6 | 27 | 37 |
7 | RKS Grodziec | 14 | 7 | 3 | 1 | 10 | 19 | 35 |
8 | Unia Ząbkowice | 14 | 4 | 1 | 2 | 11 | 12 | 67 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | - | 3:1 | 3:1 | 2:1 | 5:0 | 2:0 | 3:1 | 9:1 |
2 | CKS Czeladź | 2:2 | - | 2:1 | 3:3 | 5:0 | 4:0 | 4:1 | 11:2 |
3 | Górnik Sosnowiec | 1:0 | 4:1 | - | 4:1 | 5:0 | 5:0 | 5:1 | 11:0 |
4 | Hutnik Będzin | 0:2 | 2:1 | 2:1 | - | 5:0 | 2:3 | 3:1 | 8:1 |
5 | Orzeł Bobrowniki | 3:0* | 1:3 | 3:3 | 5:1 | - | 2:5 | 3:1 | 3:0* |
6 | Polonia Sosnowiec | 1:1 | 1:9 | 4:1 | 1:1 | 1:1 | - | 5:1 | 3:0* |
7 | RKS Grodziec | 0:2 | 0:1 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 5:3 | - | 3:0* |
8 | Unia Ząbkowice | 0:0 | 1:5 | 0:1 | 1:9 | 1:2 | 3:0* | 2:2 | - |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Zagłębianka DG | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Hutnik Będzin | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | CKS Czeladź | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | RKS Grodziec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RKS Grodziec CKS Czeladź Hutnik Będzin Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RKS Grodziec CKS Czeladź Hutnik Będzin Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RKS Grodziec CKS Czeladź Hutnik Będzin Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RKS Grodziec CKS Czeladź Hutnik Będzin Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec