Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 10 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | '''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
* W | * W związku z reorganizacją rozgrywek i utworzeniem od następnego sezonu 1937/1938 [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej|Zagłębiowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej]], który będzie prowadził swoją Ligę Okręgową awans do niej uzyskały drużyny z miejsc od 1 do 5. Natomiast drużyny z miejsc od 6 do 10 w kolejnym sezonie 1937/1938 zagrały w Klasie A prowadzonej przez [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | ||
* Oprócz tego zwycięzca grupy RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza uzyskał awans do [[Piłka Nożna Rozgrywki o mistrzostwo Kieleckiego OZPN - Sezon 1937|gier finałowych o mistrzostwo Kieleckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej]], których zwycięzca grał o awans do Ligi Państwowej. | |||
* AKS Niwka brał w poprzednim sezonie pod nazwą KSM Niwka. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 33: | Linia 24: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
|- | |- | ||
Linia 112: | Linia 103: | ||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|} | |} | ||
Linia 1405: | Linia 1396: | ||
[[???]] | [[???]] | ||
=Bibliografia (źródło)= | |||
* "Expres Zagłębia", lata 1936-1937 | |||
Aktualna wersja na dzień 07:59, 14 lut 2024
Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1936/1937 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
- W związku z reorganizacją rozgrywek i utworzeniem od następnego sezonu 1937/1938 Zagłębiowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który będzie prowadził swoją Ligę Okręgową awans do niej uzyskały drużyny z miejsc od 1 do 5. Natomiast drużyny z miejsc od 6 do 10 w kolejnym sezonie 1937/1938 zagrały w Klasie A prowadzonej przez Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Oprócz tego zwycięzca grupy RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza uzyskał awans do gier finałowych o mistrzostwo Kieleckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, których zwycięzca grał o awans do Ligi Państwowej.
- AKS Niwka brał w poprzednim sezonie pod nazwą KSM Niwka.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (A) | 18 | 29 | ? | ? | ? | 63 | 23 |
2 | CKS Czeladź (A) | 18 | 24 | ? | ? | ? | 45 | 24 |
3 | Sarmacja Będzin (A) | 18 | 22 | ? | ? | ? | 43 | 34 |
4 | Brynica Czeladź (A) | 18 | 21 | ? | ? | ? | 43 | 33 |
5 | Unia Sosnowiec (A) | 18 | 18 | ? | ? | ? | 42 | 30 |
6 | Solvay Grodziec | 18 | 18 | ? | ? | ? | 36 | 39 |
7 | Płomień Milowice | 18 | 18 | ? | ? | ? | 40 | 56 |
8 | AKS Niwka | 18 | 14 | ? | ? | ? | 32 | 48 |
9 | Zagłębianka Będzin | 18 | 12 | ? | ? | ? | 33 | 46 |
10 | Hakoach Będzin | 18 | 2 | ? | ? | ? | 12 | 64 |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n)) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1937 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Brynica Czeladź Hakoach Będzin ???
Bibliografia (źródło)
- "Expres Zagłębia", lata 1936-1937