Klasa C, Grupa III (Sosnowiec) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „1957 Klasa C, Grupa III - Zagłębie”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 20 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1957 Klasa C, Grupa III - | 1957 Klasa C, Grupa III - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==SKŁAD GRUPY III (C)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
| ALIGN=center|[[Wojkowice|Wojkowice Komorne]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|[[Klimontów (Sosnowiec)|Klimontów]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|Górnik II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sparta Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sparta Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Niwka]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Wojkowice Komorne]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
[[AKS Niwka|Górnik Niwka]] | |||
[[Sparta Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec|Stal Huta Cedler II Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Milowice]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] | |||
* Brak końcowej tabeli rozgrywek, ale awans o Klasy B Sosnowiec wywalczył Górnik II Niwka. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|Górnik II Niwka]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon|1957]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1957|Klasa C]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1957]] | |||
[[Kategoria: Klasa C ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1957]] |
Aktualna wersja na dzień 10:32, 23 sie 2022
1957 Klasa C, Grupa III - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY III (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Wojkowice Komorne | Wojkowice Komorne |
2 | Czarni II Sosnowiec | Sosnowiec |
3 | Górnik II Klimontów | Klimontów |
4 | Górnik II Niwka | Sosnowiec |
5 | Sparta Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Stal Huta Cedler II Sosnowiec | Sosnowiec |
7 | Stal Huta Milowice | Sosnowiec |
8 | Stal Huta Sosnowiec | Sosnowiec |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Czarni II Sosnowiec | Sparta Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Stal Huta Milowice | Budowlani Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Górnik II Klimontów | Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Stal Huta Cedler II Sosnowiec | Stal Huta Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
RUNDA JESIENNA
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa III | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa III | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Wojkowice Komorne Czarni II Sosnowiec Górnik II Klimontów Górnik Niwka Sparta Sosnowiec Stal Huta Cedler II Sosnowiec Stal Huta Milowice Stal Huta Sosnowiec
- Brak końcowej tabeli rozgrywek, ale awans o Klasy B Sosnowiec wywalczył Górnik II Niwka.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik II Niwka (A) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |