Klasa C, Grupa IV (Sosnowiec) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
m (1957 Klasa C, Grupa IV - Zagłębie przeniesiono do Klasa C, Grupa IV (Sosnowiec) - Sezon 1957) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa C, Grupa IV (Sosnowiec) - Sezon 1957''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | |||
==SKŁAD GRUPY IV (C)== | ==SKŁAD GRUPY IV (C)== | ||
Linia 22: | Linia 22: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik| | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal II Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Rogoźnik (gm. Bobrowniki)|Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Rogoźnik (gm. Bobrowniki)|Rogoźnik]] | ||
Linia 42: | Linia 42: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Psary]] | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary|LZS Psary]] | ||
| ALIGN=center|[[Psary (gm. Psary)|Psary]] | | ALIGN=center|[[Psary (gm. Psary)|Psary]] | ||
Linia 81: | Linia 81: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Kolejarz Gródków|Kolejarz II Gródków]] | | ALIGN=center|[[Kolejarz Gródków|Kolejarz II Gródków]] | ||
| ALIGN=center|[[LZS Psary]] | | ALIGN=center|[[Iskra Psary|LZS Psary]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 977: | Linia 977: | ||
[[Orzeł Bobrowniki|Orzeł II Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki|Orzeł II Bobrowniki]] | ||
* Brak końcowej tabeli rozgrywek, ale awans do Klasy B Sosnowiec wywalczył Górnik II Wojkowice Komorne. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 992: | Linia 994: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1081: | Linia 1083: | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1957]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1957|Klasa C]] | [[Kategoria: Sezon 1957|Klasa C]] | ||
[[Kategoria: Klasa C|1957]] | [[Kategoria: Klasa C|1957]] | ||
[[Kategoria: Klasa C ZOZPN|1957]] | [[Kategoria: Klasa C ZOZPN|1957]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1957]] | [[Kategoria: ZOZPN|1957]] |
Aktualna wersja na dzień 10:08, 23 sie 2022
Klasa C, Grupa IV (Sosnowiec) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY IV (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani II Grodziec | Grodziec |
2 | CKS II Czeladź | Czeladź |
3 | Stal II Rogoźnik | Rogoźnik |
4 | Górnik II Grodziec | Grodziec |
5 | Górnik II Wojkowice Komorne | Wojkowice Komorne |
6 | Kolejarz II Gródków | Gródków |
7 | LZS Psary | Psary |
8 | Orzeł II Bobrowniki | Bobrowniki |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Kolejarz II Gródków | LZS Psary | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Górnik II Wojkowice Komorne | CKS II Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Górnik II Grodziec | Budowlani II Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Orzeł II Bobrowniki | Cyklon II Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa I | 6 | Klasa C, Grupa IV | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 8 | ??? 1957 | ??? | LZS Psary | Kolejarz II Gródków | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 8 | ??? 1957 | ??? | CKS II Czeladź | Górnik II Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 8 | ??? 1957 | ??? | Budowlani II Grodziec | Górnik II Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 8 | ??? 1957 | ??? | Cyklon II Rogoźnik | Orzeł II Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 11 | Klasa C, Grupa IV | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa IV | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa IV | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec CKS II Czeladź Cyklon II Rogoźnik Górnik II Grodziec Górnik II Wojkowice Komorne Kolejarz II Gródków LZS Psary Orzeł II Bobrowniki
- Brak końcowej tabeli rozgrywek, ale awans do Klasy B Sosnowiec wywalczył Górnik II Wojkowice Komorne.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik II Wojkowice Komorne (A) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |