Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga

Spis treści

ROZGRYWKI ZASADNICZE

ETAP I

RUNDA I

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
1 25 września 2016 17.00 Płomień Sosnowiec MKS Dąbrowa Górnicza II 3 : 1 26:24 19:25 25:23 25:21 -
2 1 października 2016 17.00 UKS Spartakus Zabrze Płomień Sosnowiec 0 : 3 23:25 20:25 20:25 - -
3 9 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec SMS Sokół Chorzów 3 : 0 25:14 25:20 28:26 - -
4 16 października 2016 11.00 AZS Politechnika Częstochowska Płomień Sosnowiec 1 : 3 18:25 25:18 23:25 23:25 -
5 23 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec KPKS Halemba 3 : 0 25:18 25:21 25:13 - -
6 30 października 2016 17.00 Płomień Sosnowiec UKS Net Piekary Śląskie 3 : 0 25:16 25:21 25:15 - -
7 5 listopada 2016 16.00 MKS "Dwójka" Zawiercie Płomień Sosnowiec 2 : 3 17:25 27:29 25:23 25:14 7:15

RUNDA II

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
8 10 listopada 2016 18.30 MKS Dąbrowa Górnicza II Płomień Sosnowiec 3 : 0 28:26 25:20 25:21 - -
9 20 listopada 2016 17.00 Płomień Sosnowiec UKS Spartakus Zabrze 3 : 0 25:20 25:19 25:21 - -
10 15 grudnia 2016 17.30 SMS Sokół Chorzów Płomień Sosnowiec 0 : 3 14:25 20:25 21:25 - -
11 4 grudnia 2016 15.30 Płomień Sosnowiec AZS Politechnika Częstochowska 3 : 2 17:25 16:25 28:26 26:24 15:12
12 10 grudnia 2016 17.00 KPKS Halemba Płomień Sosnowiec 1 : 3 22:25 26:24 22:25 24:26 -
13 17 grudnia 2016 17.00 UKS Net Piekary Śląskie Płomień Sosnowiec 2 : 3 17:25 26:24 25:20 21:25 8:15
14 16 grudnia 2016 18.30 Płomień Sosnowiec MKS "Dwójka" Zawiercie 3 : 1 25:17 25:20 20:25 25:17 -

TABELA KOŃCOWA I ETAPU

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z (3) Z (2) P (1) P (0) Sety (+) Sety (-) Pkt (+) Pkt (-)
1 Płomień Sosnowiec 14 36 10 3 0 1 39 13 1220 1085
2 MKS Dąbrowa Górnicza II 14 29 8 2 1 3 35 19 1228 1091
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 27 8 0 3 3 31 21 1173 1054
4 UKS Spartakus Zabrze 14 22 6 2 0 6 26 23 1095 995
5 KPKS Halemba 14 22 7 0 1 6 25 25 1102 1106
6 MKS "Dwójka" Zawiercie 14 15 4 1 1 8 22 31 1123 1152
7 UKS Net Piekary Śląskie 14 9 2 0 3 9 14 37 1008 1172
8 SMS Sokół Chorzów 14 8 2 1 0 11 13 36 853 1147

ETAP II

RUNDA I

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
1 11.02.2017 MKS Imielin Płomień Sosnowiec 1 : 3 25-21 15-25 21-25 21-25 -
2 19.02.2017 Płomień Sosnowiec GS UKS Krzanowice 3 : 0 25-20 25-9 25-13 - -
3 24.03.2017 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec Płomień Sosnowiec 3 : 1 25-23 25-18 23-25 25-17 -
4 04.03.2021 Płomień Sosnowiec KS Burza MOSiR Mikołów 1 : 3 25-23 19-25 23-25 23-25 -

RUNDA II

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
5 12.03.2017 Płomień Sosnowiec MKS Imielin 3 : 0 26-24 25-10 25-18 - -
6 18.03.2017 GS UKS Krzanowice Płomień Sosnowiec 0 : 3 22-25 17-25 23-25 - -
7 26.03.2017 Płomień Sosnowiec TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3 : 0 25-17 25-14 25-21 - -
8 02.04.2017 KS Burza MOSiR Mikołów Płomień Sosnowiec 3 : 2 16-25 22-25 25-19 25-14 15-12

TABELA KOŃCOWA II ETAPU

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z (3) Z (2) P (1) P (0) Sety (+) Sety (-) Pkt (+) Pkt (-)
1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 ? ? ? ? 42 11 1246 924
2 Płomień Sosnowiec 14 30 ? ? ? ? 34 17 1172 1084
3 MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 ? ? ? ? 30 28 1255 1258
4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 ? ? ? ? 26 28 1132 1186
5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 ? ? ? ? 21 31 1113 1139
6 MKS Imielin 14 15 ? ? ? ? 22 32 1112 1141
7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 ? ? ? ? 21 33 998 1183
8 GS UKS Krzanowice 14 13 ? ? ? ? 15 31 891 1004

ROZGRYWKI TURNIEJOWE

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY O AWANS DO II LIGI - ZIELONA GÓRA 28-30.04.2017

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
1 28.04.2017 AZS Zielona Góra Płomień Sosnowiec 0 : 3 17-25 12-25 17-25 - -
2 29.04.2017 Płomień Sosnowiec CHEŁMIEC Wałbrzych 3 : 1 25-16 18-25 25-14 25-19 -
3 30.04.2017 CHEŁMIEC Wałbrzych AZS Zielona Góra 3 : 1 26-24 25-21 20-25 25-23 -

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Sety (+) Sety (-)
1 Płomień Sosnowiec 2 4 6 1
2 CHEŁMIEC Wałbrzych 2 3 4 4
3 AZS Zielona Góra 2 2 1 6

TURNIEJ FINAŁOWY O AWANS DO II LIGI - OSTROŁĘKA 20-21.05.2017

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
1 20.05.2017 NIKE Ostrołęka AZS AWF Biała Podlaska 3 : 0 25-18 25-9 25-20 - -
2 20.05.2017 Płomień Sosnowiec NIKE Ostrołęka 3 : 0 25-19 25-19 25-18 - -
3 21.05.2017 AZS AWF Biała Podlaska Płomień Sosnowiec 1 : 3 14-25 22-25 25-17 12-25 -

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Sety (+) Sety (-)
1 Płomień Sosnowiec 2 4 6 1
2 NIKE Ostrołęka 2 3 4 4
3 AZS AWF Biała Podlaska 2 2 1 6

KADRA

SZTAB SZKOLENIOWY

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego