Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa A - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „=='''RUNDA I'''== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: whi...”) |
|||
Linia 130: | Linia 130: | ||
| ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | | ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | ||
| ALIGN=center|5 : 1 | | ALIGN=center|5 : 1 | ||
|} | |||
=='''RUNDA II'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=5%|kolejka | |||
! WIDTH=5%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|5 : 4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin |Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|4 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|3 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|4 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|3 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|5 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|3 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|0 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie| Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|2 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Źródło Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:47, 21 lis 2014
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | 1998 | Polonia Sosnowiec | Zew Kazimierz | 5 : 3 | |
Klasa A | 2 | 1998 | Zew Kazimierz | Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza | 1 : 2 | |
Klasa A | 3 | 1998 | Sarmacja II Będzin | Zew Kazimierz | 1 : 1 | |
Klasa A | 4 | 1998 | Górnik Wojkowice | Zew Kazimierz | 5 : 0 | |
Klasa A | 5 | 1998 | Zew Kazimierz | Cyklon Rogoźnik | 1 : 3 | |
Klasa A | 6 | 1998 | KS Górnik Sosnowiec | Zew Kazimierz | 6 : 1 | |
Klasa A | 7 | 1998 | Zew Kazimierz | Iskra Psary | 6 : 0 | |
Klasa A | 8 | 1998 | Strażak Nowa Wieś | Zew Kazimierz | 0 : 3 | |
Klasa A | 9 | 1998 | Zew Kazimierz | Budowlani Ogrodzieniec | 2 : 1 | |
Klasa A | 10 | 1998 | Unia Strzemieszyce | Zew Kazimierz | 3 : 3 | |
Klasa A | 11 | 1998 | Zew Kazimierz | Warta II Zawiercie | 1 : 3 | |
Klasa A | 12 | 1998 | Łazowianka Łazy | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 13 | 1998 | Zew Kazimierz | MKS Dąbrowa Górnicza | 1 : 5 | |
Klasa A | 14 | 1998 | Źródło Kromołów | Zew Kazimierz | 1 : 2 | |
Klasa A | 13 | 1998 | Zew Kazimierz | Skalniak Kroczyce | 5 : 1 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 16 | 1999 | Zew Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 5 : 4 | |
Klasa A | 17 | 1999 | Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 18 | 1999 | Zew Kazimierz | Sarmacja II Będzin | 4 : 2 | |
Klasa A | 19 | 1999 | Zew Kazimierz | Górnik Wojkowice | 3 : 0 | |
Klasa A | 20 | 1999 | Cyklon Rogoźnik | Zew Kazimierz | 4 : 1 | |
Klasa A | 21 | 1999 | Zew Kazimierz | KS Górnik Sosnowiec | 3 : 3 | |
Klasa A | 22 | 1999 | Iskra Psary | Zew Kazimierz | 5 : 3 | |
Klasa A | 23 | 1999 | Zew Kazimierz | Strażak Nowa Wieś | 0 : 0 | |
Klasa A | 24 | 1999 | Budowlani Ogrodzieniec | Zew Kazimierz | 3 : 2 | |
Klasa A | 25 | 1999 | Zew Kazimierz | Unia Strzemieszyce | 0 : 1 | |
Klasa A | 26 | 1999 | Warta II Zawiercie | Zew Kazimierz | 1 : 1 | |
Klasa A | 27 | 1999 | Zew Kazimierz | Łazowianka Łazy | 2 : 2 | |
Klasa A | 28 | 1999 | MKS Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 29 | 1999 | Zew Kazimierz | Źródło Kromołów | 2 : 1 | |
Klasa A | 30 | 1999 | Skalniak Kroczyce | Zew Kazimierz | 1 : 1 |