Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa A - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „=='''RUNDA I'''== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: whi...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999 | |||
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Górnik Sosnowiec. Z uwagi na wycofanie się z rozgrywek od przyszłego sezonu Polonii Sosnowiec i MKS Dąbrowa Górnicza, nikt nie spada. Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|89 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|} | |||
=='''RUNDA I'''== | =='''RUNDA I'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 24: | Linia 219: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|1 : 2 | | ALIGN=center|1 : 2 | ||
|- | |- | ||
Linia 55: | Linia 250: | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|6 : 1 | | ALIGN=center|6 : 1 | ||
Linia 71: | Linia 266: | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | | ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|0 : 3 | | ALIGN=center|0 : 3 | ||
Linia 130: | Linia 325: | ||
| ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | | ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | ||
| ALIGN=center|5 : 1 | | ALIGN=center|5 : 1 | ||
|} | |||
=='''RUNDA II'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=5%|kolejka | |||
! WIDTH=5%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|5 : 4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin |Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|4 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|3 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|4 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|3 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|5 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|0 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|3 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|0 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie| Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|2 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Źródło Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1998/99 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 06:23, 17 kwi 2022
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Górnik Sosnowiec. Z uwagi na wycofanie się z rozgrywek od przyszłego sezonu Polonii Sosnowiec i MKS Dąbrowa Górnicza, nikt nie spada. Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Sosnowiec (A) | 30 | 73 | - | - | - | 81 | 19 |
2 | Unia Strzemieszyce | 30 | 72 | - | - | - | 81 | 29 |
3 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 65 | - | - | - | 81 | 53 |
4 | Strażak Mierzęcice | 30 | 60 | - | - | - | 63 | 42 |
5 | Górnik Wojkowice | 30 | 55 | - | - | - | 89 | 50 |
6 | MKS Dąbrowa Górnicza | 30 | 45 | - | - | - | 55 | 53 |
7 | Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza | 30 | 44 | - | - | - | 53 | 58 |
8 | Źródło Kromołów | 30 | 35 | - | - | - | 57 | 74 |
9 | Zew Kazimierz | 30 | 34 | - | - | - | 60 | 69 |
10 | Budowlani Ogrodzieniec | 30 | 32 | - | - | - | 47 | 81 |
11 | Polonia Sosnowiec | 30 | 31 | - | - | - | 81 | 90 |
12 | Sarmacja II Będzin | 30 | 31 | - | - | - | 58 | 76 |
13 | Iskra Psary | 30 | 30 | - | - | - | 40 | 80 |
14 | Skalniak Kroczyce | 30 | 29 | - | - | - | 47 | 74 |
15 | Warta II Zawiercie | 30 | 28 | - | - | - | 50 | 66 |
16 | Łazowianka Łazy | 30 | 23 | - | - | - | 45 | 74 |
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | 1998 | Polonia Sosnowiec | Zew Kazimierz | 5 : 3 | |
Klasa A | 2 | 1998 | Zew Kazimierz | Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza | 1 : 2 | |
Klasa A | 3 | 1998 | Sarmacja II Będzin | Zew Kazimierz | 1 : 1 | |
Klasa A | 4 | 1998 | Górnik Wojkowice | Zew Kazimierz | 5 : 0 | |
Klasa A | 5 | 1998 | Zew Kazimierz | Cyklon Rogoźnik | 1 : 3 | |
Klasa A | 6 | 1998 | Górnik Sosnowiec (Zagórze) | Zew Kazimierz | 6 : 1 | |
Klasa A | 7 | 1998 | Zew Kazimierz | Iskra Psary | 6 : 0 | |
Klasa A | 8 | 1998 | Strażak Nowa Wieś | Zew Kazimierz | 0 : 3 | |
Klasa A | 9 | 1998 | Zew Kazimierz | Budowlani Ogrodzieniec | 2 : 1 | |
Klasa A | 10 | 1998 | Unia Strzemieszyce | Zew Kazimierz | 3 : 3 | |
Klasa A | 11 | 1998 | Zew Kazimierz | Warta II Zawiercie | 1 : 3 | |
Klasa A | 12 | 1998 | Łazowianka Łazy | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 13 | 1998 | Zew Kazimierz | MKS Dąbrowa Górnicza | 1 : 5 | |
Klasa A | 14 | 1998 | Źródło Kromołów | Zew Kazimierz | 1 : 2 | |
Klasa A | 13 | 1998 | Zew Kazimierz | Skalniak Kroczyce | 5 : 1 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 16 | 1999 | Zew Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 5 : 4 | |
Klasa A | 17 | 1999 | Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 18 | 1999 | Zew Kazimierz | Sarmacja II Będzin | 4 : 2 | |
Klasa A | 19 | 1999 | Zew Kazimierz | Górnik Wojkowice | 3 : 0 | |
Klasa A | 20 | 1999 | Cyklon Rogoźnik | Zew Kazimierz | 4 : 1 | |
Klasa A | 21 | 1999 | Zew Kazimierz | KS Górnik Sosnowiec | 3 : 3 | |
Klasa A | 22 | 1999 | Iskra Psary | Zew Kazimierz | 5 : 3 | |
Klasa A | 23 | 1999 | Zew Kazimierz | Strażak Nowa Wieś | 0 : 0 | |
Klasa A | 24 | 1999 | Budowlani Ogrodzieniec | Zew Kazimierz | 3 : 2 | |
Klasa A | 25 | 1999 | Zew Kazimierz | Unia Strzemieszyce | 0 : 1 | |
Klasa A | 26 | 1999 | Warta II Zawiercie | Zew Kazimierz | 1 : 1 | |
Klasa A | 27 | 1999 | Zew Kazimierz | Łazowianka Łazy | 2 : 2 | |
Klasa A | 28 | 1999 | MKS Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 29 | 1999 | Zew Kazimierz | Źródło Kromołów | 2 : 1 | |
Klasa A | 30 | 1999 | Skalniak Kroczyce | Zew Kazimierz | 1 : 1 |