Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa A - Sezon 1997/1998: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „=='''RUNDA I'''== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: whi...”) |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (A) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|103 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka II Sosnowiec]] (S) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|} | |||
Awans do Klasy A Okręgowej: Unia Ząbkowice. Spadek do Klasy B Sosnowiec: AKS Niwka II Sosnowiec, Górnik II Wojkowice. Przed sezonem z rozgrywek wycofał się LKS Preczów/Sarnów. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
=='''RUNDA I'''== | =='''RUNDA I'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 20: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[1997]] | | ALIGN=center|[[1997]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 36: | Linia 220: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[1997]] | | ALIGN=center|[[1997]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 52: | Linia 236: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[1997]] | | ALIGN=center|[[1997]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 68: | Linia 252: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[1997]] | | ALIGN=center|[[1997]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 84: | Linia 268: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[1997]] | | ALIGN=center|[[1997]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 100: | Linia 284: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[1997]] | | ALIGN=center|[[1997]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 116: | Linia 300: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[1997]] | | ALIGN=center|[[1997]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 153: | Linia 337: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 169: | Linia 353: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 185: | Linia 369: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 201: | Linia 385: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 217: | Linia 401: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 233: | Linia 417: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 249: | Linia 433: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | | ALIGN=center|[[1997/98 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[1998]] | | ALIGN=center|[[1998]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| |
Aktualna wersja na dzień 06:24, 17 kwi 2022
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Ząbkowice (A) | 28 | 68 | - | - | - | 103 | 33 |
2 | Górnik Sosnowiec | 28 | 60 | - | - | - | 81 | 26 |
3 | Strażak Mierzęcice | 28 | 46 | - | - | - | 57 | 51 |
4 | Sarmacja II Będzin | 28 | 45 | - | - | - | 70 | 62 |
5 | Polonia Sosnowiec | 28 | 42 | - | - | - | 65 | 54 |
6 | Cyklon Rogoźnik | 28 | 41 | - | - | - | 50 | 45 |
7 | Skalniak Kroczyce | 28 | 41 | - | - | - | 59 | 61 |
8 | Iskra Psary | 28 | 40 | - | - | - | 41 | 46 |
9 | Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza | 28 | 35 | - | - | - | 44 | 45 |
10 | Unia Strzemieszyce | 28 | 34 | - | - | - | 47 | 52 |
11 | Zew Kazimierz | 28 | 31 | - | - | - | 47 | 87 |
12 | Źródło Kromołów | 28 | 30 | - | - | - | 49 | 71 |
13 | MKS Dąbrowa Górnicza | 28 | 27 | - | - | - | 35 | 55 |
14 | Górnik II Wojkowice (S) | 28 | 26 | - | - | - | 45 | 66 |
15 | AKS Niwka II Sosnowiec (S) | 28 | 26 | - | - | - | 30 | 69 |
Awans do Klasy A Okręgowej: Unia Ząbkowice. Spadek do Klasy B Sosnowiec: AKS Niwka II Sosnowiec, Górnik II Wojkowice. Przed sezonem z rozgrywek wycofał się LKS Preczów/Sarnów. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | 1997 | Błyskawica Preczów | Zew Kazimierz | 5 : 1 anulowany | |
Klasa A | 2 | 1997 | Zew Kazimierz | Górnik II Wojkowice | 2 : 6 | |
Klasa A | 3 | 1997 | MKS Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 7 : 1 | |
Klasa A | 4 | 1997 | Zew Kazimierz | Cyklon Rogoźnik | 2 : 2 | |
Klasa A | 5 | 1997 | Unia Strzemieszyce | Zew Kazimierz | 3 : 1 | |
Klasa A | 6 | 1997 | Zew Kazimierz | Źródło Kromołów | 3 : 4 | |
Klasa A | 7 | 1997 | AKS II Niwka | Zew Kazimierz | 4 : 0 | |
Klasa A | 8 | 1997 | Zew Kazimierz | KS Górnik Sosnowiec | 0 : 3 | |
Klasa A | 9 | 1997 | Unia Ząbkowice | Zew Kazimierz | 11 : 1 | |
Klasa A | 10 | 1997 | Zew Kazimierz | Skalniak Kroczyce | 2 : 1 | |
Klasa A | 11 | 1997 | Sarmacja II Będzin | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 12 | 1997 | Zew Kazimierz | Strażak Mierzęcice | 1 : 4 | |
Klasa A | 13 | 1997 | Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 5 : 0 | |
Klasa A | 14 | 1997 | Zew Kazimierz | Iskra Psary | 1 : 4 | |
Klasa A | 15 | 1997 | Polonia Sosnowiec | Zew Kazimierz | 11 : 2 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 16 | 1997 | Zew Kazimierz | Błyskawica Preczówwycofana | pauza | |
Klasa A | 17 | 1998 | Górnik II Wojkowice | Zew Kazimierz | 1 : 1 | |
Klasa A | 18 | 1998 | Zew Kazimierz | MKS Dąbrowa Górnicza | 3 : 2 | |
Klasa A | 19 | 1998 | Cyklon Rogoźnik | Zew Kazimierz | 2 : 3 | |
Klasa A | 20 | 1998 | Zew Kazimierz | Unia Strzemieszyce | 2 : 0 | |
Klasa A | 21 | 1998 | Źródło Kromołów | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 22 | 1998 | Zew Kazimierz | AKS II Niwka | 3 : 0 walkower | |
Klasa A | 23 | 1998 | KS Górnik Sosnowiec | Zew Kazimierz | 1 : 0 | |
Klasa A | 24 | 1998 | Zew Kazimierz | Unia Ząbkowice | 2 : 2 | |
Klasa A | 25 | 1998 | Skalniak Kroczyce | Zew Kazimierz | 2 : 2 | |
Klasa A | 26 | 1998 | Zew Kazimierz | Sarmacja II Będzin | 3 : 2 | |
Klasa A | 27 | 1998 | Strażak Mierzęcice | Zew Kazimierz | 5 : 4 | |
Klasa A | 28 | 1998 | Zew Kazimierz | Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 | |
Klasa A | 29 | 1998 | Iskra Psary | Zew Kazimierz | 0 : 2 | |
Klasa A | 30 | 1998 | Zew Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 2 : 0 |