Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa A - Sezon 1995/1996: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 114: | Linia 114: | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|1 : 6 | | ALIGN=center|1 : 6 | ||
|} | |||
=='''RUNDA II'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=5%|kolejka | |||
! WIDTH=5%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka| AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|1 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba |Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|0 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|1 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|1 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice| Górnika II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza |Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|8 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec| RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|6 : 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Źródło Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|0 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|6 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|0 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1995/96 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[1996]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|2 : 1 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 14:46, 25 lis 2014
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | 1995 | Zew Kazimierz | AKS II Niwka | 0 : 6 | |
Klasa A | 2 | 1995 | Stal Poręba | Zew Kazimierz | 0 : 1 | |
Klasa A | 3 | 1995 | Zew Kazimierz | Strażak Nowa Wieś | 2 : 1 | |
Klasa A | 4 | 1995 | Łazowianka Łazy | Zew Kazimierz | 4 : 1 | |
Klasa A | 5 | 1995 | Zew Kazimierz | Górnika II Wojkowice | 4 : 0 | |
Klasa A | 6 | 1995 | Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 7 | 1995 | Zew Kazimierz | RKS II Grodziec | 4 : 0 | |
Klasa A | 8 | 1995 | Zew Kazimierz | Błyskawica Preczów | 2 : 4 | |
Klasa A | 9 | 1995 | Zew Kazimierz | Źródło Kromołów | 3 : 2 | |
Klasa A | 10 | 1995 | Polonia Sosnowiec | Zew Kazimierz | 1 : 3 | |
Klasa A | 11 | 1995 | Zew Kazimierz | Cyklon Rogoźnik | 1 : 1 | |
Klasa A | 12 | 1995 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 3 : 3 | |
Klasa A | 13 | 1995 | Błękitni Sarnów | Zew Kazimierz | 1 : 6 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 14 | 1996 | AKS II Niwka | Zew Kazimierz | 1 : 0 | |
Klasa A | 15 | 1996 | Zew Kazimierz | Stal Poręba | 0 : 1 | |
Klasa A | 16 | 1996 | Strażak Nowa Wieś | Zew Kazimierz | 1 : 0 | |
Klasa A | 17 | 1996 | Zew Kazimierz | Łazowianka Łazy | 1 : 3 | |
Klasa A | 18 | 1996 | Górnika II Wojkowice | Zew Kazimierz | 2 : 2 | |
Klasa A | 19 | 1996 | Zew Kazimierz | Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 8 : 1 | |
Klasa A | 20 | 1996 | RKS II Grodziec | Zew Kazimierz | 2 : 1 | |
Klasa A | 21 | 1996 | Błyskawica Preczów | Zew Kazimierz | 6 : 5 | |
Klasa A | 22 | 1996 | Źródło Kromołów | Zew Kazimierz | 0 : 3 | |
Klasa A | 23 | 1996 | Zew Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 6 : 0 | |
Klasa A | 24 | 1996 | Cyklon Rogoźnik | Zew Kazimierz | 0 : 1 | |
Klasa A | 25 | 1996 | Zew Kazimierz | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1 : 1 | |
Klasa A | 26 | 1996 | Zew Kazimierz | Błękitni Sarnów | 2 : 1 |