Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 02) 08.08.2021: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 02) 08.08.2021”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 02) 08.08.2021 | Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 02) 08.08.2021 | ||
==POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[30 lipca]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|''' 1 : 4 ''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[30 lipca]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] (b) | |||
| ALIGN=center|''' 2 : 0''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[30 lipca]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|''' 1 : 1''' (0:0) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (b) | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | |||
| ALIGN=center|''' 2 : 2 ''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|''' 0 : 2 ''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZWE ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|''' 3 : 0''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] (b) | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] (s) | |||
| ALIGN=center|''' 1 : 1''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|''' 1 : 2''' (0:2) | |||
|} | |||
==TABELA PO 1 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZWE ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (b) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] (b) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] (s) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PSKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] (b) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Kolejka]] |
Wersja z 09:40, 9 sie 2021
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 02) 08.08.2021
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 lipca 2021 | Odra Opole | Miedź Legnica | 1 : 4 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 lipca 2021 | Korona Kielce | Skra Częstochowa (b) | 2 : 0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 lipca 2021 | GKS Tychy | ŁKS Łódź | 1 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 31 lipca 2021 | GKS Katowice (b) | Resovia | 2 : 2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 31 lipca 2021 | GKS 1962 Jastrzębie | Puszcza Niepołomice | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2021 | Widzew Łódź | Sandecja Nowy Sącz | 3 : 0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2021 | Górnik Polkowice (b) | Podbeskidzie Bielsko-Biała (s) | 1 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2021 | Stomil Olsztyn | Chrobry Głogów | 1 : 2 (0:2) |
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 |
2 | Widzew Łódź | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
3 | Puszcza Niepołomice | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
- | Korona Kielce | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
5 | Chrobry Głogów | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
6 | GKS Katowice (b) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
- | Resovia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
8 | Arka Gdynia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Górnik Polkowice (b) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | GKS Tychy | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | ŁKS Łódź | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Podbeskidzie Bielsko-Biała (s) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
14 | Stomil Olsztyn | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
15 | Skra Częstochowa (b) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
- | GKS 1962 Jastrzębie | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
17 | Odra Opole | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK