Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 01) 31.07.2021: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 56: | Linia 56: | ||
==POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI== | ==POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:4 ''' (0:3) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:4''' (0:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZWE ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | |||
| ALIGN=center|''' 4:1''' (0:1) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:3 ''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | |||
| ALIGN=center|''' 3:0 ''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|''' 3:1 ''' (2:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[2021]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Wersja z 20:44, 31 lip 2021
SPRAWOZDANIE
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0) |
---|
Sezon 2021/2022 – I Liga - Kolejka 1: 31 lipca 2021 (sobota, godz. 20:30), Gdynia, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin) - Sławomir Kowalewski (Bielsko-Biała), Dominik Wrona (Kielce). Techniczny: Tomasz Wajda (Żywiec) 1:0 Michał Bednarski 62' |
99. Tomasz Loska
13. Mateusz Grzybek
32. Jonathan de Amo
77. Artem Putiwcew7'
3. Marcin Grabowski
7. Roman Gergel (81' 23. Marcin Wasielewski)
18. Piotr Wlazło90+2'
8. Samuel Štefánik (81' 66. Martin Zeman)
11. Patrik Mišak (63' 10. Adam Radwański)
16. Paweł Żyra (63' 19. Michal Bezpalec)
33. Michał Orzechowski (64' 9. Kacper Śpiewak)
Trener: Mariusz Lewandowski
13. Krystian Stępniowski
16. Dawid Ryndak22'
18. Lukáš Ďuriška
26. Mateusz Grudziński
94. Dawid Gojny
30. Patryk Małecki
6. João Oliveira
10. Martim Maia (70' 7. Gonçalo Gregório)
8. Szymon Pawłowski (70' 14. Filip Karbowy)
22. Quentin Seedorf (59' 9. Mateusz Szwed)
88. Olaf Nowak
Trener: Krzysztof Dębęk
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 28 sierpnia 2021 | GKS 1962 Jastrzębie | Arka Gdynia | 0:4 (0:3) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 28 sierpnia 2021 | Odra Opole | ŁKS Łódź | 0:4 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2021 | Radomiak Radom | Widzew Łódź | 4:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2021 | Puszcza Niepołomice | Resovia | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2021 | Górnik Łęczna | GKS Bełchatów | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2021 | GKS Tychy | Stomil Olsztyn | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2021 | Miedź Legnica | Sandecja Nowy Sącz | 3:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 sierpnia 2021 | Chrobry Głogów | Korona Kielce | 1:1 (1:0) |
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 28 sierpnia 2020 | GKS 1962 Jastrzębie | Arka Gdynia | 0:4 (0:3) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 28 sierpnia 2020 | Odra Opole | ŁKS Łódź | 0:4 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | Radomiak Radom | Widzew Łódź | 4:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | Puszcza Niepołomice | Resovia | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | Górnik Łęczna | GKS Bełchatów | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | GKS Tychy | Stomil Olsztyn | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | Miedź Legnica | Sandecja Nowy Sącz | 3:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 sierpnia 2020 | Chrobry Głogów | Korona Kielce | 1:1 (1:0) |
Odra Opole 1-4 Miedź Legnica 30 lipca, 18:00 (1998)
Krzysztof Janus 66 (k) - Krzysztof Drzazga 11, 53, Maxime Dominguez 48, Kamil Zapolnik 80
W 76. minucie Krzysztof Janus (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego.
Korona Kielce 2-0 Skra Częstochowa 30 lipca, 20:00 (4753)
Marcin Szpakowski 44, Jakub Łukowski 45
GKS Tychy 1-1 ŁKS Łódź 30 lipca, 20:30 (3458)
Krzysztof Wołkowicz 74 - Antonio Domínguez 52
GKS Katowice 2-2 Resovia 31 lipca, 12:40
Adrian Błąd 18, Filip Szymczak 52 - Bartosz Jaroch 74, Aleksander Komor 90
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Puszcza Niepołomice 31 lipca, 18:00
Daniel Feruga 45 (s), Piotr Mroziński 82
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1 sierpnia, 12:40
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 sierpnia, 15:00
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1 sierpnia, 18:00
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź (s) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
2 | Arka Gdynia (s) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
3 | Radomiak Radom | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 |
4 | Resovia (b) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
5 | Górnik Łęczna (b) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
6 | Miedź Legnica | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
7 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
8 | Chrobry Głogów | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
9 | Korona Kielce (s) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
10 | GKS Tychy | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
11 | Stomil Olsztyn | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
13 | Sandecja Nowy Sącz | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
14 | Widzew Łódź (b) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
15 | Puszcza Niepołomice | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
16 | GKS 1962 Jastrzębie | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
17 | Odra Opole | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
18 | GKS Bełchatów | 1 | -2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK