Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 26) 15.04.2017: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]]<br>0:0 (0:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017|Sezon 2016/2017]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 1: [[ | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017|Sezon 2016/2017]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 1: [[15 kwietnia]] [[2017]] (sobota, godz. 17.45), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: | Sędziowie: Łukasz Bednarek (Koszalin) - Jacek Tokarski (Opole), Wiktor Wątroba (Koszalin) | ||
----- | ----- | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
12. [[Wojciech Fabisiak]]<br> | |||
7. [[Marcin Sierczyński]]<br> | 7. [[Marcin Sierczyński]]<br> | ||
18. [[Arkadiusz Najemski]]<br> | 18. [[Arkadiusz Najemski]]<br> | ||
4. [[Kamil Wiktorski]]<br> | |||
22. [[Žarko Udovičić]]<br> | 22. [[Žarko Udovičić]]<br> | ||
11. [[Konrad Michalak]](66' 8. [[Robert Bartczak]])<br> | |||
29. [[Łukasz Matusiak]]<br> | 93. Łukasz Bogusławski(46' 29. [[Łukasz Matusiak]])<br> | ||
21. [[Sebastian Milewski]]<br> | |||
89. [[Wojciech Łuczak]]<br> | |||
19. [[Martin Pribula]] ( | 19. [[Martin Pribula]](78' 16. [[Dawid Ryndak]])<br> | ||
9. [[Michał Fidziukiewicz]]<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[Dariusz Banasik]] | Trener: [[Dariusz Banasik]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|'''PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA''']] | ||
----- | ----- | ||
13. Rafał Leszczyński<br> | |||
3. Robert Gumny<br> | |||
15. Jozef Piacek<br> | |||
5. Mariusz Magiera 59' {{Zk}}<br> | |||
25. Bartosz Jaroch(65' 92. Paweł Moskwik)<br> | |||
17. Tomasz Podgórski<br> | |||
31. Łukasz Hanzel<br> | |||
16. Michał Janota<br> | |||
27. Nermin Haskić(79' 23. Robert Demjan)<br> | |||
11. Łukasz Sierpina<br> | |||
28. Szymon Lewicki(66' 7. Adam Deja)<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Jan Kocian | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 49: | Linia 46: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała''']] | ||
|} | |} | ||
Linia 66: | Linia 63: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA Puławy|Wisła Puławy]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 4''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] (b) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 4''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 164: | Linia 140: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]](A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA Puławy|Wisła Puławy]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] (b) (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|} | |} | ||
Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych. | *Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych. | ||
'''''Redakcja: Krzysztof | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 15:08, 11 lip 2017
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 (0:0) |
---|
Sezon 2016/2017 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 1: 15 kwietnia 2017 (sobota, godz. 17.45), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Łukasz Bednarek (Koszalin) - Jacek Tokarski (Opole), Wiktor Wątroba (Koszalin) |
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
18. Arkadiusz Najemski
4. Kamil Wiktorski
22. Žarko Udovičić
11. Konrad Michalak(66' 8. Robert Bartczak)
93. Łukasz Bogusławski(46' 29. Łukasz Matusiak)
21. Sebastian Milewski
89. Wojciech Łuczak
19. Martin Pribula(78' 16. Dawid Ryndak)
9. Michał Fidziukiewicz
Trener: Dariusz Banasik
13. Rafał Leszczyński
3. Robert Gumny
15. Jozef Piacek
5. Mariusz Magiera 59'
25. Bartosz Jaroch(65' 92. Paweł Moskwik)
17. Tomasz Podgórski
31. Łukasz Hanzel
16. Michał Janota
27. Nermin Haskić(79' 23. Robert Demjan)
11. Łukasz Sierpina
28. Szymon Lewicki(66' 7. Adam Deja)
Trener: Jan Kocian
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała |
POZOSTAŁE MECZE 26 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 15 kwietnia 2017 | Znicz Pruszków | Wisła Puławy | 0 : 3 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 13 kwietnia 2017 | GKS Katowice | Miedź Legnica | 0 : 2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 15 kwietnia 2017 | Stomil Olsztyn | Stal Mielec | 0 : 4 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 15 kwietnia 2017 | Chojniczanka Chojnice | GKS Tychy (b) | 1 : 4 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 15 kwietnia 2017 | Chrobry Głogów | Pogoń Siedlce | 2 : 0 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 15 kwietnia 2017 | Wigry Suwałki | Sandecja Nowy Sącz | 0 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 15 kwietnia 2017 | Bytovia Bytów | Górnik Zabrze | 0 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 15 kwietnia 2017 | Olimpia Grudziądz | MKS Kluczbork | 2 : 0 (1:0) |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandecja Nowy Sącz(A) | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 38 | 21 |
2 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 26 | 44 | 12 | 8 | 6 | 41 | 35 |
3 | Chojniczanka Chojnice | 26 | 44 | 10 | 14 | 2 | 42 | 33 |
4 | GKS Katowice | 26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 35 | 23 |
5 | Olimpia Grudziądz | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 38 | 29 |
6 | Miedź Legnica | 26 | 41 | 11 | 8 | 7 | 34 | 19 |
7 | Wigry Suwałki | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 39 | 34 |
8 | Górnik Zabrze (s) | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 35 | 28 |
9 | Podbeskidzie Bielsko Biała (s) | 26 | 37 | 9 | 10 | 7 | 29 | 27 |
10 | Pogoń Siedlce | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 25 | 35 |
11 | Stal Mielec (b) | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 28 | 32 |
12 | Chrobry Głogów | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 39 | 38 |
13 | Stomil Olsztyn | 26 | 32 | 8 | 11 | 7 | 38 | 32 |
14 | Wisła Puławy (b) | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 28 | 35 |
15 | GKS Tychy (b) (B) | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 28 | 35 |
16 | Bytovia Bytów (S) | 26 | 25 | 6 | 7 | 13 | 29 | 38 |
17 | Znicz Pruszków (b) (S) | 26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 26 | 47 |
18 | MKS Kluczbork (S) | 26 | 16 | 2 | 10 | 14 | 22 | 50 |
- Klub Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych.
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK