Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 22) 20.03.2016: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 16 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | |||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]]<br>0:2 (0: | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]]<br>0:2 (0:1)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 22: [[20 marca]] [[2016]] (niedziela, godz. 18.00), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: Tomasz Radkiewicz - Marcin Hankiewicz, Arkadiusz Śpiewak (Łódź) | |||
----- | ----- | ||
{{gol}} '''0 : 1''' [[ | {{gol}} '''0 : 1''' [[Grzegorz Fonfara]] (34') /sam./ <br> | ||
{{gol}} '''0 : 2''' | {{gol}} '''0 : 2''' Maciej Kowalczyk (54')<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
[[ | 12. [[Wojciech Fabisiak]]<br> | ||
[[ | 7. [[Marcin Sierczyński]]<br> | ||
[[ | 5. [[Dimitar Vezalov]] 4' {{Zk}}<br> | ||
[[ | 10. [[Krzysztof Markowski]]<br> | ||
[[ | 22. [[Żarko Udovicić|Žarko Udovičić]]<br> | ||
[[ | 21. [[Jakub Wilk]] (46' 18. [[Jakub Arak]])<br> | ||
[[ | 29. [[Łukasz Matusiak]]<br> | ||
[[ | 6. [[Grzegorz Fonfara]] (58' 14. [[Carles Martinez]])<br> | ||
[[ | 8. [[Robert Bartczak]]<br> | ||
[[ | 19. [[Martin Pribula]] (83' 16. [[Dawid Ryndak]])<br> | ||
[[ | 9. [[Michał Fidziukiewicz]] | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[Artur Derbin]] | Trener: [[Artur Derbin]] | ||
Linia 29: | Linia 29: | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|'''MKS KLUCZBORK''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|'''MKS KLUCZBORK''']] | ||
----- | ----- | ||
1. Oskar Pogorzelec<br> | |||
11. Adam Orłowicz<br> | |||
17. Łukasz Ganowicz<br> | |||
26. Bartosz Brodziński<br> | |||
7. Łukasz Uszalewski<br> | |||
21. Kamil Kuczak (90' 20. Kamil Nitkiewicz)<br> | |||
77. Sebastian Deja<br> | |||
10. Tomasz Swędrowski<br> | |||
5. Rafał Niziołek<br> | |||
6. Michał Szewczyk (90+2' 27. Piotr Madejski)<br> | |||
19. Maciej Kowalczyk (85' 8. [[Piotr Giel]]) | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Andrzej Konwiński | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 50: | Linia 50: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork''']] | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork''']] | ||
|} | |||
==POZOSTAŁE MECZE 22 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[19 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[19 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[19 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[19 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY Suwałki|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[----]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (wo) | |||
|} | |} | ||
Linia 68: | Linia 144: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|'''4''' | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (b)''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''22''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''37''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''11''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''7''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''37''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''34''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) (B) | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY Suwałki|Wigry Suwałki]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|} | |} | ||
Po rundzie jesiennej (i dwóch meczach rundy wiosennej rozegranych awansem w listopadzie [[2015]] roku) z rozgrywek wycofał się klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]]. Został tym samym przesunięty w tabeli na ostatnie spadkowe miejsce. Od 20 kolejki rywale [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcanu Ząbki]] otrzymują punkty walkowerem, natomiast wyniki wcześniejszych meczów tego klubu (17+2) zostały zaliczone. | |||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 09:55, 20 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 0:2 (0:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 22: 20 marca 2016 (niedziela, godz. 18.00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Radkiewicz - Marcin Hankiewicz, Arkadiusz Śpiewak (Łódź) 0 : 1 Grzegorz Fonfara (34') /sam./ |
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
5. Dimitar Vezalov 4'
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
21. Jakub Wilk (46' 18. Jakub Arak)
29. Łukasz Matusiak
6. Grzegorz Fonfara (58' 14. Carles Martinez)
8. Robert Bartczak
19. Martin Pribula (83' 16. Dawid Ryndak)
9. Michał Fidziukiewicz
Trener: Artur Derbin
1. Oskar Pogorzelec
11. Adam Orłowicz
17. Łukasz Ganowicz
26. Bartosz Brodziński
7. Łukasz Uszalewski
21. Kamil Kuczak (90' 20. Kamil Nitkiewicz)
77. Sebastian Deja
10. Tomasz Swędrowski
5. Rafał Niziołek
6. Michał Szewczyk (90+2' 27. Piotr Madejski)
19. Maciej Kowalczyk (85' 8. Piotr Giel)
Trener: Andrzej Konwiński
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork |
POZOSTAŁE MECZE 22 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 18 marca 2016 | Wisła Płock | Miedź Legnica | 2 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 19 marca 2016 | Chojniczanka Chojnice | Rozwój Katowice (b) | 1 : 3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 19 marca 2016 | Stomil Olsztyn | Bytovia Bytów | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 19 marca 2016 | Chrobry Głogów | Sandecja Nowy Sącz | 1 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 19 marca 2016 | GKS Katowice | Pogoń Siedlce | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 20 marca 2016 | Wigry Suwałki | Arka Gdynia | 0 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 20 marca 2016 | Zawisza Bydgoszcz (s) | GKS Bełchatów (s) | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ---- 2016 | Dolcan Ząbki | Olimpia Grudziądz | 0 : 3 (wo) |
TABELA PO 22 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła Płock (A) | 22 | 44 | 14 | 2 | 6 | 35 | 20 |
2 | Arka Gdynia (A) | 22 | 43 | 12 | 7 | 3 | 39 | 25 |
3 | Zawisza Bydgoszcz (s) | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 40 | 28 |
4 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 37 | 34 |
5 | Stomil Olsztyn | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 24 | 25 |
6 | GKS Katowice | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 28 | 23 |
7 | Chrobry Głogów | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 27 | 20 |
8 | GKS Bełchatów (s) | 22 | 31 | 8 | 7 | 7 | 23 | 22 |
9 | Bytovia Bytów | 22 | 29 | 6 | 11 | 5 | 29 | 29 |
10 | Sandecja Nowy Sącz | 22 | 28 | 7 | 7 | 8 | 30 | 30 |
11 | Miedź Legnica | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 29 | 32 |
12 | Chojniczanka Chojnice | 22 | 26 | 8 | 2 | 12 | 25 | 35 |
13 | MKS Kluczbork (b) | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 23 | 38 |
14 | Pogoń Siedlce | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 19 | 31 |
15 | Rozwój Katowice (b) (B) | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 24 | 36 |
16 | Wigry Suwałki (S) | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 22 | 23 |
17 | Olimpia Grudziądz (S) | 22 | 21 | 5 | 6 | 11 | 20 | 29 |
18 | Dolcan Ząbki (S) | 22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 37 | 31 |
Po rundzie jesiennej (i dwóch meczach rundy wiosennej rozegranych awansem w listopadzie 2015 roku) z rozgrywek wycofał się klub Dolcan Ząbki. Został tym samym przesunięty w tabeli na ostatnie spadkowe miejsce. Od 20 kolejki rywale Dolcanu Ząbki otrzymują punkty walkowerem, natomiast wyniki wcześniejszych meczów tego klubu (17+2) zostały zaliczone.
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK