Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 22) 20.03.2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 50: | Linia 50: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork''']] | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork''']] | ||
|} | |||
==POZOSTAŁE MECZE 22 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|} | |} | ||
Wersja z 23:37, 26 kwi 2016
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 0:2 (0:2) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 22: 8 listopada 2015 (niedziela, godz. 12.45), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędzia główny: ??? (???) |
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork |
POZOSTAŁE MECZE 22 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
TABELA PO 22 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx (A) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx (A) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | xxx | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | xxx (B) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | xxx (S) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | xxx (S) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | xxx (S) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |