Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 01) 02.08.2015: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="cen...”) |
|||
(Nie pokazano 18 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | |||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]]<br>0:1 (0:1)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 1: [[ | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 1: [[2 sierpnia]] [[2015]] (niedziela, godz. 18.00), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków) - Dawid Golis (Skierniewice), Jakub Tokarski (Opole) | |||
----- | ----- | ||
{{gol}} '''1 | {{gol}} '''0 : 1''' Maksymilian Rogalski (41')<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
[[ | 56. [[Szymon Gąsiński]]<br> | ||
[[ | 7. [[Marcin Sierczyński]]<br> | ||
[[ | 10. [[Krzysztof Markowski]]<br> | ||
[[ | 4. [[Łukasz Sołowiej]] (82' 6. [[Grzegorz Fonfara]])<br> | ||
[[ | 30. [[Konrad Budek]]<br> | ||
[[ | 23. [[Hubert Tylec]] (60' 16. [[Dawid Ryndak]])<br> | ||
[[ | 29. [[Łukasz Matusiak]]<br> | ||
[[ | 17. [[Sebastian Dudek]]<br> | ||
[[ | 27. [[Przemysław Mizgała]] (70' 9. [[Michał Fidziukiewicz]])<br> | ||
[[ | 19. [[Martin Pribula]] 29' {{Zk}} <br> | ||
[[ | 18. [[Jakub Arak]] | ||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: [[Artur Derbin]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PŁOCK|'''WISŁA PŁOCK''']] | ||
----- | ----- | ||
87. Seweryn Kiełpin<br> | |||
20. Cezary Stefańczyk<br> | |||
25. Przemysław Szymiński<br> | |||
5. Bartłomiej Sielewski<br> | |||
95. Patryk Stępiński<br> | |||
10. Jakub Bąk 17' {{Zk}} (64' 7. Damian Piotrowski)<br> | |||
18. Piotr Wlazło<br> | |||
21. Maksymilian Rogalski 87' {{Zk}}<br> | |||
41. Dimityr Ilijew<br> | |||
8. Piotr Darmochwał (72' 9. Arkadiusz Reca)<br> | |||
89. Wojciech Łuczak (88' 11. Mikołaj Lebedyński) | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Marcin Kaczmarek | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 48: | Linia 48: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PŁOCK|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock''']] | ||
|} | |||
==POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY Suwałki|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1 (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 4''' (0:3) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | |||
|} | |} | ||
Linia 67: | Linia 143: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] (A) | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (A) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''12''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (b)''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (B) | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY Suwałki|Wigry Suwałki]] (S) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] (S) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:06, 20 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 0:1 (0:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 1: 2 sierpnia 2015 (niedziela, godz. 18.00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków) - Dawid Golis (Skierniewice), Jakub Tokarski (Opole) |
56. Szymon Gąsiński
7. Marcin Sierczyński
10. Krzysztof Markowski
4. Łukasz Sołowiej (82' 6. Grzegorz Fonfara)
30. Konrad Budek
23. Hubert Tylec (60' 16. Dawid Ryndak)
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek
27. Przemysław Mizgała (70' 9. Michał Fidziukiewicz)
19. Martin Pribula 29'
18. Jakub Arak
Trener: Artur Derbin
87. Seweryn Kiełpin
20. Cezary Stefańczyk
25. Przemysław Szymiński
5. Bartłomiej Sielewski
95. Patryk Stępiński
10. Jakub Bąk 17' (64' 7. Damian Piotrowski)
18. Piotr Wlazło
21. Maksymilian Rogalski 87'
41. Dimityr Ilijew
8. Piotr Darmochwał (72' 9. Arkadiusz Reca)
89. Wojciech Łuczak (88' 11. Mikołaj Lebedyński)
Trener: Marcin Kaczmarek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2015 | GKS Katowice | Wigry Suwałki | 2 : 0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2015 | Arka Gdynia | Zawisza Bydgoszcz (s) | 1 : 1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2015 | MKS Kluczbork (b) | Chrobry Głogów | 0 : 2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2015 | Pogoń Siedlce | Dolcan Ząbki | 0 : 4 (0:3) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2015 | Miedź Legnica | Chojniczanka Chojnice | 2 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2015 | GKS Bełchatów (s) | Stomil Olsztyn | 0 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2015 | Sandecja Nowy Sącz | Bytovia Bytów | 0 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2015 | Olimpia Grudziądz | Rozwój Katowice (b) | 0 : 1 (0:1) |
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dolcan Ząbki (A) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
2 | GKS Katowice (A) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Chrobry Głogów | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
4 | Rozwój Katowice (b) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Bytovia Bytów | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Stomil Olsztyn | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Wisła Płock | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
8 | Miedź Legnica | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Chojniczanka Chojnice | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | |
10 | Arka Gdynia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Zawisza Bydgoszcz (s) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | |
12 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
GKS Bełchatów (s) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Olimpia Grudziądz (B) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
16 | MKS Kluczbork (b) (S) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Wigry Suwałki (S) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | |
18 | Pogoń Siedlce (S) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK