Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 | Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|mecz | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[PP - 1/16]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/16)|1]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1963]] (?) | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DĄB KATOWICE|Dąb Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/16)|'''4 : 0''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[PP - 1/8]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/8)|2]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1963]] (?) | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIA WARSZAWA|Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/8)|'''0 : 2''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[PP - 1/4]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/4)|3]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1963]] (?) | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POLONIA BYTOM|Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/4)|'''2 : 2''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[PP - 1/4]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/4)|4]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1963]] (?) | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POLONIA BYTOM|Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/4)|'''2 : 1''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[PP - 1/2]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/2)|5]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1963]] (?) | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SZOMBIERKI BYTOM|Szombierki Bytom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (1/2)|'''2 : 1''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[PP - FINAŁ]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (FINAŁ)|6]] | |||
| ALIGN=center|[[1 maja]] [[1963]] (?) | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963 (FINAŁ)|'''0 : 2''' (0:1)]] | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 12:07, 17 maj 2015
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Puchar Polski - Sezon 1962/1963
Rozgrywki | mecz | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PP - 1/16 | 1 | ??? 1963 (?) | ?? | Zagłębie Sosnowiec | Dąb Katowice | 4 : 0 (?:?) |
PP - 1/8 | 2 | ??? 1963 (?) | ?? | Legia Warszawa | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 2 (?:?) |
PP - 1/4 | 3 | ??? 1963 (?) | ?? | Polonia Bytom | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 2 (?:?) |
PP - 1/4 | 4 | ??? 1963 (?) | ?? | Zagłębie Sosnowiec | Polonia Bytom | 2 : 1 (?:?) |
PP - 1/2 | 5 | ??? 1963 (?) | ?? | Zagłębie Sosnowiec | Szombierki Bytom | 2 : 1 (?:?) |
PP - FINAŁ | 6 | 1 maja 1963 (?) | ?? | Ruch Chorzów | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 2 (0:1) |