Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 455: | Linia 455: | ||
Grupa "Silniejsza" | Grupa "Silniejsza" | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|125 | |||
| ALIGN=center|107 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Tychy | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|103 | |||
| ALIGN=center|117 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|'''Zagłębie Sosnowiec''']] | |||
| ALIGN=center|'''24''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''102''' | |||
| ALIGN=center|'''115''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|168 | |||
|} | |||
1 Polonia Bytom 28 47 21 5 2 146 51 | 1 Polonia Bytom 28 47 21 5 2 146 51 |
Wersja z 16:02, 6 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1989/1990
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | UWAGI |
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ |
2 | Podhale Nowy Targ | II |
3 | Zagłębie Sosnowiec | III |
4 | Naprzód Janów | - |
5 | Cracovia Kraków | - |
6 | GKS Katowice | - |
7 | Towimor Toruń | - |
8 | GKS Tychy | - |
9 | Unia Oświęcim | - |
10 | Stoczniowiec Gdańsk | SPADEK |
RUNDA ZASADNICZA
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 2 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 3 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 4 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 5 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 6 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 7 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 8 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 9 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 11 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 12 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 13 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 14 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 15 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 16 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 17 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 18 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 18 | 30 | 15 | 0 | 3 | 95 | 38 |
2 | Unia Oświęcim | 18 | 29 | 14 | 1 | 3 | 110 | 55 |
3 | Podhale Nowy Targ | 18 | 28 | 14 | 0 | 4 | 108 | 32 |
4 | Naprzód Janów | 18 | 24 | 12 | 0 | 6 | 91 | 60 |
5 | Towimor Toruń | 18 | 19 | 9 | 1 | 8 | 83 | 74 |
6 | GKS Tychy | 18 | 17 | 8 | 1 | 9 | 85 | 79 |
7 | GKS Katowice | 18 | 16 | 7 | 2 | 9 | 95 | 95 |
8 | Cracovia Kraków | 18 | 10 | 4 | 2 | 12 | 50 | 90 |
9 | Zofiówka Jastrzębie | 18 | 7 | 3 | 1 | 14 | 57 | 121 |
10 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 27 | 157 |
1 Polonia Bytom 18 31 14 3 1 99 36
2 Podhale Nowy Targ 18 28 13 2 3 107 56
3 Zagłębie Sosnowiec 18 25 12 1 5 91 54
4 GKS Katowice 18 18 7 4 7 75 87
5 Towimor Toruń 18 18 8 2 8 75 79
6 Naprzód Janów 18 17 8 1 9 82 77
7 Unia Oświęcim 18 14 6 2 10 59 80
8 GKS Tychy 18 14 6 2 10 73 84
9 Cracovia 18 13 5 3 10 76 95
10 Stoczniowiec Gdańsk 18 2 1 0 17 41 130
RUNDA GRUPOWA
ROZGRYWKI RUNDY GRUPOWEJ
Grupa "Silniejsza"
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 19 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 20 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 21 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 22 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 23 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 24 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | GKS Katowice | 24 | 24 | 10 | 4 | 10 | 125 | 107 |
8 | GKS Tychy | 24 | 19 | 9 | 1 | 14 | 103 | 117 |
9 | Zagłębie Sosnowiec | 24 | 15 | 6 | 3 | 15 | 102 | 115 |
10 | ŁKS Łódź | 24 | 8 | 4 | 0 | 20 | 67 | 168 |
1 Polonia Bytom 28 47 21 5 2 146 51
2 Zagłębie Sosnowiec 28 37 17 3 8 136 84
3 Podhale Nowy Targ 28 36 17 2 9 145 101
4 Naprzód Janów 28 27 13 1 14 122 118
5 GKS Katowice 28 26 11 4 13 111 146
6 Towimor Toruń 28 24 10 4 14 109 129