Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 63: | Linia 63: | ||
|} | |} | ||
== | ==RUNDA ZASADNICZA== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
===TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|95 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|110 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|108 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|91 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Towimor Toruń | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Tychy | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|85 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|95 | |||
| ALIGN=center|95 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Zofiówka Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|121 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|157 | |||
|} | |||
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− | Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− | ||
1 Polonia Bytom 18 31 14 3 1 99 36 +63 | 1 Polonia Bytom 18 31 14 3 1 99 36 +63 |
Wersja z 12:21, 6 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1989/1990
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | UWAGI |
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ |
2 | Podhale Nowy Targ | II |
3 | Zagłębie Sosnowiec | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | - |
9 | ??? | - |
10 | ??? | SPADEK |
RUNDA ZASADNICZA
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 2 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 3 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 4 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 5 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 6 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 7 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 8 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 9 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 11 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 12 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 13 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 14 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 15 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 16 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 17 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 18 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 18 | 30 | 15 | 0 | 3 | 95 | 38 |
2 | Unia Oświęcim | 18 | 29 | 14 | 1 | 3 | 110 | 55 |
3 | Podhale Nowy Targ | 18 | 28 | 14 | 0 | 4 | 108 | 32 |
4 | Naprzód Janów | 18 | 24 | 12 | 0 | 6 | 91 | 60 |
5 | Towimor Toruń | 18 | 19 | 9 | 1 | 8 | 83 | 74 |
6 | GKS Tychy | 18 | 17 | 8 | 1 | 9 | 85 | 79 |
7 | GKS Katowice | 18 | 16 | 7 | 2 | 9 | 95 | 95 |
8 | Cracovia Kraków | 18 | 10 | 4 | 2 | 12 | 50 | 90 |
9 | Zofiówka Jastrzębie | 18 | 7 | 3 | 1 | 14 | 57 | 121 |
10 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 27 | 157 |
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− 1 Polonia Bytom 18 31 14 3 1 99 36 +63 2 Podhale Nowy Targ 18 28 13 2 3 107 56 +51 3 Zagłębie Sosnowiec 18 25 12 1 5 91 54 +37 4 GKS Katowice 18 18 7 4 7 75 87 -12 5 Towimor Toruń 18 18 8 2 8 75 79 -4 6 Naprzód Janów 18 17 8 1 9 82 77 +5 7 Unia Oświęcim 18 14 6 2 10 59 80 -21 8 GKS Tychy 18 14 6 2 10 73 84 -11 9 Cracovia 18 13 5 3 10 76 95 -19 10 Stoczniowiec Gdańsk 18 2 1 0 17 41 130 -89
Grupa "Silniejsza"
Tabela
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/−
1 Polonia Bytom 28 47 21 5 2 146 51 +95
2 Zagłębie Sosnowiec 28 37 17 3 8 136 84 +52
3 Podhale Nowy Targ 28 36 17 2 9 145 101 +44
4 Naprzód Janów 28 27 13 1 14 122 118 +4
5 GKS Katowice 28 26 11 4 13 111 146 -35
6 Towimor Toruń 28 24 10 4 14 109 129 -20
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |