Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1976/1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 116: | Linia 116: | ||
* | * | ||
* | * | ||
== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 167: | Linia 134: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | | ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|312 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|128 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | | ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|220 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|136 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|284 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|164 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|231 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|137 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|156 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|126 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|189 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|162 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|153 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|183 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|'''8''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''44''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''36''' | ||
| ALIGN=center|'''0''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|'''0''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|'''0''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''136''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''154''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bydgoszcz]] | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|141 | |||
| ALIGN=center|212 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|154 | |||
| ALIGN=center|211 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Sanok]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|121 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|305 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Pomorzanin Toruń]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|122 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|311 | ||
|} | |} | ||
'''Spadek: Legia Warszawa,Stal Sanok oraz Pomorzanin Toruń''' | |||
[[Kategoria: Sezony w hokeju na lodzie|Sezon 1976/1977”]] | [[Kategoria: Sezony w hokeju na lodzie|Sezon 1976/1977”]] |
Wersja z 22:05, 4 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1976/1977
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Runda II
Runda III
Runda IV
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ | 44 | 75 | 0 | 0 | 0 | 312 | 128 |
2 | Naprzód Janów | 44 | 62 | 0 | 0 | 0 | 220 | 136 |
3 | Baildon Katowice | 44 | 62 | 0 | 0 | 0 | 284 | 164 |
4 | ŁKS Łódź | 44 | 61 | 0 | 0 | 0 | 231 | 137 |
5 | GKS Katowice | 44 | 53 | 0 | 0 | 0 | 156 | 126 |
6 | GKS Tychy | 44 | 49 | 0 | 0 | 0 | 189 | 162 |
7 | GKS Tychy | 44 | 39 | 0 | 0 | 0 | 153 | 183 |
8 | Zagłębie Sosnowiec | 44 | 36 | 0 | 0 | 0 | 136 | 154 |
9 | Polonia Bydgoszcz | 44 | 34 | 0 | 0 | 0 | 141 | 212 |
10 | Legia Warszawa | 44 | 26 | 0 | 0 | 0 | 154 | 211 |
11 | Stal Sanok | 44 | 16 | 0 | 0 | 0 | 121 | 305 |
12 | Pomorzanin Toruń | 44 | 15 | 0 | 0 | 0 | 122 | 311 |
Spadek: Legia Warszawa,Stal Sanok oraz Pomorzanin Toruń